Пак ли аз съм виновен?!

От: Пак ли аз съм виновен?!

:D:D:D

Излъга ли днес някого за трафик, дребен мошеник? Защо ми говориш за хейтърство и мачкане, като ти си един комплексиран дребен мошеник и няколко от темите ти го доказват за разлика от брътвежите, които ръсиш по адрес на всички, които ти казват къде си сгрешил? Наслушахме се на сълзливи коментари. Сигурно цапаш копчетата със сополи, докато ги пишеш, но хич не помисляш като взимаш 50 лв. за услуга, която дефакто ХОРАТА НЕ ПОЛУЧАВАТ?! Твоята 'дейност' не се различава много с тази на някой, който ограбва баба за 50 лв. на улицата по начина по който си формулирал "услугите" си. Измамно написани и след това нагло защитавани.

Много бързо обърна платната и спря да говориш за "трафика с 0х0 прозорци". Самите нападки на лична основа и заканите ти за бой и саморазправа допълват картинката за безпомощността ти и ме карат да се смея от все сърце на всеки твой сърцераздирателен и миловиден пост (често копиран от гугъл) в който главната ти цел е изтъркване на имиджа, който създаде тук в последните месеци.

Повече нямам какво да допълня. С радост бих те блокирал, но това няма да промени факта, че ще продължаваш да лъжеш хората, че получават трафик, а де факто "посетителите" изобщо няма да виждат тоя прозорец.

Дерзай.

"Кажи ми, кажи", хейтър нещастен ... след като ще продължаваме да се нападаме, твоето продажба на профили във фейсбук какво е? А, голословец плазмодиен? Защото моето не е измама, ама твоето е. Абсолютна. Има нашия 6-7 теми във форума, половината, от които е за фалшиви профили и акаунти и тръгва мен да съди. Сериозно ли? Една тема дай, в която си полезен на хората с нещо. Защото тоя форум не е само за покупка и продажба, че ако беше така, нямаше да се казва Предприемач, а например Битак. А по отношение на трафика - написах го. Имам клиенти, които са доволни. Това, че вие си изсмукахте нещо от пръстите и взехте като удавник за сламка около него да градите теории си е ваша работа. И също като строежите в Китай, които се правят за 2 дни, и вашата теория е опасна и лесна за бутане.
И пак ще ти кажа, момче ли си, момиче ли си, неопределено ли си, аз клиенти имам и те няма да спрат да ме избират. Защото редица хора тук въобще не им дреме за твоето или моето мнение. Интересува ги нещото, което ще поръчат отсреща. И когато са доволни от нещото, което получават, пак се връщат и ме препоръчват. Защото, смотан приятелю, няма лоша реклама. А рекламата "от уста на уста" е най-добрата възможна.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Копира нашия от гугъл и разни такива сайтове и е супер-мега-гига полезния за форума и човечеството! :D
Бръщолеви някакви заучени фрази, удавници за сламка, как лъже тия, които не разбират какво получават, строежи в Китай (WTF?!) и тем подобни простотии лъхащи на септични ями отдалеч.

Кофти е, предприемачо да те разкрият, още повече след това да те оплюят в собствената ти тема, но е кофти и да лъжеш хората с това, което получават. Изложиха ти факти в миналите страници, снимки, линкове - ти им отвърна с бой, чупене на кокали, кръв и не се сещам другите простотии. Това ти е нивото, предприемачо.

Аз се оттеглям от септичната ти яма тук и чакам с нетърпение следващата сърцераздирателна тема! :lol:
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Не от вчера съм в интернет и разни хейтъри като теб са ми пределно ясни - понеже ежедневно всички ги мачкат - и приятели, и колеги, и гаджета, и родители, такива набират злоба в себе си. И понеже няма къде другаде да си я изкарат, понеже никой не ги бръсне за слива, я изкарват в нета под формата на жлъчни коментари. Препоръчвам ти да се запишеш на някакъв спорт, където да си изкарваш злобата. В противен случай рискуваш в някоя ситуация, без да познаваш човека отсреща, да подходиш грешно и да ти стане "мътно и кърваво". Защото, драги, форумните герои като теб винаги си получават заслуженото - рано или късно.

Май имаш предвид себе си .... И последно не разбрах ти или лично ще пребиеш половината форум или ще се наложи тате да викаш?

:drama:
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Която също да о*ереш с празните си приказки и хейтърски брътвежи ли? Чакай. Прочети и по-горе какво написах, а не бързай само да чаткаш по клавиатурата - съжалявам те. Наистина. Тъп и отритнат от съществото looser. А по отношение на боя и заканите. В същност съм изключително търпелив човек и на живо дълго трябва да ми лазиш по нервите, за да ме вбесиш. Лошото е, че ти и още един-двама от тук явно се занимавате с хейтърството от доста време и не спирате да ми спамите темите. Което пък с радост засилва моята неприязън към вас и честно казано с удоволствие бих се срещнал с теб, за да видим колко си голям на думи като застанем очи в очи. Защото, жалък страхливец, някой сме мъже не само зад удобството на креслото, гледащи тъпо в монитора, криещи се зад псевдоними и подмрежови маски.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

О грейт мачо! За последно ми се налагало да решавам неща с бой преди края на миналия век. Ходи си мери пишката с другите квартални пишлигари.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Която също да о*ереш с празните си приказки и хейтърски брътвежи ли? Чакай. Прочети и по-горе какво написах, а не бързай само да чаткаш по клавиатурата - съжалявам те. Наистина. Тъп и отритнат от съществото looser. А по отношение на боя и заканите. В същност съм изключително търпелив човек и на живо дълго трябва да ми лазиш по нервите, за да ме вбесиш. Лошото е, че ти и още един-двама от тук явно се занимавате с хейтърството от доста време и не спирате да ми спамите темите. Което пък с радост засилва моята неприязън към вас и честно казано с удоволствие бих се срещнал с теб, за да видим колко си голям на думи като застанем очи в очи. Защото, жалък страхливец, някой сме мъже не само зад удобството на креслото, гледащи тъпо в монитора, криещи се зад псевдоними и подмрежови маски.

То пък твоите едни теми... копиране на текстове или да обиждаш хората....добре, че поне не предлагаш още уникални "услуги"
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

То пък твоите едни теми... копиране на текстове или да обиждаш хората....добре, че поне не предлагаш още уникални "услуги"

Ти нали щеше да спреш да се жалваш бе, женчо?! Какво повече искаш? Ревеш ми като "вдовица за х*й". Че и другите теми ми спамиш. Започни да се държиш като мъж вече, че не се понасяш. И всяко твое мнение съм го репортнал, 'щото освен жалване като малко момиченце, друго не виждам. И нищо чудно, че имаш такава злоба. Започни да се държиш като мъж, щото никоя не ще те търпи такъв и ще си останеш един жалък чекид*ия.
Оп, оп, последна информация ... Обръщам се към всички чекибойци: "Момченца, изгоряхте. Сори."
http://men.hotnews.bg/n/potrebitelite-na-brazzers-iztekoha-v-internet.30171.html
 
Последно редактирано:

Горе