Паметника на Съветската Армия!

тоя цървул страда от раздвоение на личността или някой друг му пише постовете
 
Не виждам смисъла на тоя паметник, а и доста неестетичен - човешка глава върху блокче бетон?

Освен това чичото е облечен.

Зеро креативност, нулева художествена стойност.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
тоя цървул страда от раздвоение на личността или някой друг му пише постовете
А ти страдаш от дълбока мъка от комунистическа гавра.
Как са ти позволявали да регваш фирми в този лош Запад с такива диарични мисли? :D
 
А ти страдаш от дълбока мъка от комунистическа гавра.
Как са ти позволявали да регваш фирми в този лош Запад с такива диарични мисли? :D
ти ако търсиш от някого разрешение за каквато и да е дейност , то аз сам си създавам правилата и сам съм си изградил бизнеса . Докато ти работиш за някого. аз работя за себе си !
 
ти ако търсиш от някого разрешение за каквато и да е дейност , то аз сам си създавам правилата и сам съм си изградил бизнеса . Докато ти работиш за някого. аз работя за себе си !
Създал си дрънки. Играл си марионетка, тук го раздаваш много голям. Да работя за някой, и не се оплаквам.
Голяма работа, че си си шеф, много си постигнал, няма що.
 
Създал си дрънки. Играл си марионетка, тук го раздаваш много голям. Да работя за някой, и не се оплаквам.
Голяма работа, че си си шеф, много си постигнал, няма що.
работи работи... тъпак
 
Про-руската промивка е жестока болест. Пусни ни пак някой незнаен източник и да се прехласнат известните ти моми-последователки. ;)
Фокусирай се върху перверзните си фантазии за надупени козички и как Крумов лъска бастуна върху паметника на американските летци, за който 2 поста по-късно вече нищо не знаеш. :rolleyes:

И не е лошо да научиш термините, с които се опитваш да дефинираш опонентите си. Ти си най-голямата смешка в тоя форум. Биеш по точки дори Тедката, а той е емблема на човешката тъпота.

По темата:

1678510297951.png
 
Оказва се, че има стотици паметници на съветската армия в цяла Европа, и докато тези в Германия, Австрия и Норвегия не планират да ходят никъде, тези в Източна Европа поголовно биват премахвани по заповед на Империята на Злото.


Заличавайки победата НАД фашизма, те искат да го възродят. Да пренапишат историята, обяснявайки колко хубав е бил Хитлер, а неговото дело - свято. Вече Русия е лошата част от историята.



Между другото, паметника на Конфедерацията (феновете на робството) още си стои в южните щати на сащ и никой не планира да го маха. Що па така???
 
А сигурни ли сме, че на откриването на ПСА не са присъствали майките и жените на загиналите руски войници
Сигурни сме, щот такива няма. Има едни загинали от натравяне с метил.

Историческите ти факти са взети от новите учебници на издателство Сорос.
Кое не е истина?

Когато, чете подобни словесни излияния ми става, че няма да я бъде нашата държава...
Кое не е истина?
Оказва се, че има стотици паметници на съветската армия в цяла Европа, и докато тези в Германия, Австрия и Норвегия
Сега ли го разбра? Разликата е че в страните които си изброила наистина е имало фашизъм и там са умрели руски воини.

Да пренапишат историята, обяснявайки колко хубав е бил Хитлер, а неговото дело - свято.
Е не знам, СССР са били в съюз с него 2 години, заедно са нападнали Полша и са си правили общи паради. Това нещо не щем да го коментираме?
 
Оказва се, че има стотици паметници на съветската армия в цяла Европа, и докато тези в Германия, Австрия и Норвегия не планират да ходят никъде, тези в Източна Европа поголовно биват премахвани по заповед на Империята на Злото.


Заличавайки победата НАД фашизма, те искат да го възродят. Да пренапишат историята, обяснявайки колко хубав е бил Хитлер, а неговото дело - свято. Вече Русия е лошата част от историята.



Между другото, паметника на Конфедерацията (феновете на робството) още си стои в южните щати на сащ и никой не планира да го маха. Що па така???
ти някаква умна мисъл ли очакваш от мангала сондьор на вода ( @$INeed$ ) ... някой от гейзерите на които сондира му е промил мозъка ... освен , че е мега тъп се оказва и мега необразован. не виждаш ли, че пише все в спам темите и няма никаква компетентност в никаква друга насока ! Обикновен мухльо !
 
На 9 септември 44-та България излиза от средновековния феодален строй, слага се край на катастрофалната за страната външна политика, довела до орязването на границите й, сваля се пагубната монархическа форма на управление и се прекратява фашисткия терор над населението.

Не само че трябва да се празнува, ами и още няколко паметника на партизани и на Съветската армия да се вдигнат, но може би в малко по-привлекателен художествен стил.
Същия тоя строй ги възстановява тия граници, първо. Второ до 44-та година в пределите на България са Македония и Беломорието, после идват братушките и знаем какво се случва с Македония, освобождават ни от нея.

1941-1944г. ----------------------------------------------------------- 1945г.
1678515327259.png1678515337905.png
 
Същия тоя строй ги възстановява тия граници, първо. Второ до 44-та година в пределите на България са Македония и Беломорието, после идват братушките и знаем какво се случва с Македония, освобождават ни от нея.

1941-1944г. ----------------------------------------------------------- 1945г.
Виж файлът 28337Виж файлът 28338
Аз направо не знам как са ни оставили и това. След като Богдан Филов де юре вкарва България на страната на агресора (ах, колко чудничко), и България напада Югославия, Гърция и разните му там македонии (ибаси абе това сега да не би историята да се повтаря, явно навлизаме в някакъв вортекс на времето, времеви колапс или някакви трептения на времевия континиум, леле...) пък отгоре на всичкото малко не дълго преди 9-ти България е имала възможност да се измъкне по терлици от неизгодната позиция, след като вече от поне година и половина е станала предимно ясно и на тогавашните тъпаци, че Германия и всички с нея не само, че губят ами губят с много голям и разрушителен трясък и още по можеш гръм, демек с гръм и трясък на квадрат. Само, че те правят точно обратното. Вие там от петата колона на на 7-мата дупка на кавала с блатото дето се намира между осмия и десетия баир много ги знаете тези неща, аз знам.
 
ти някаква умна мисъл ли очакваш от мангала сондьор на вода ( @$INeed$ ) ... някой от гейзерите на които сондира му е промил мозъка ... освен , че е мега тъп се оказва и мега необразован. не виждаш ли, че пише все в спам темите и няма никаква компетентност в никаква друга насока ! Обикновен мухльо !
Споко, ватенка, да не си докараш нещо. Написа го човека лицемер, продаваш в Европа, и междувременно сипващ им. Баси лекето неблагодарно. Виж къде съм писал още, преди да пишеш глупости. От най-долните примери за човешко използвачество.
 
Споко, ватенка, да не си докараш нещо. Написа го човека лицемер, продаваш в Европа, и междувременно сипващ им. Баси лекето неблагодарно. Виж къде съм писал още, преди да пишеш глупости. От най-долните примери за човешко използвачество.
кое не разбра бе тъпак? В каква Европа продавам не те разбирам... като ти казвам , че си тъп като гъз значи е така !
 
Фокусирай се върху перверзните си фантазии за надупени козички и как Крумов лъска бастуна върху паметника на американските летци, за който 2 поста по-късно вече нищо не знаеш. :rolleyes:

И не е лошо да научиш термините, с които се опитваш да дефинираш опонентите си. Ти си най-голямата смешка в тоя форум. Биеш по точки дори Тедката, а той е емблема на човешката тъпота.

По темата:

Виж файлът 28335
Кви термини бе, червената? А ти си най-лошото, което форума е видял в последните години, а съм преживял и а.а. тук. ;)

Щом външни хора са го видяли и го правят на тема, нужно ли е да ти давам и аз оценка.
 
кое не разбра бе тъпак? В каква Европа продавам не те разбирам... като ти казвам , че си тъп като гъз значи е така !
Като си готов със следващото си "бизнес" начинание, моля те пусни да видим какви пазари ще таргетираш и после ще си говорим / пишем. Да не забравиш да сложиш и Z в сайта си, да те видим до къде ще я добуташ. ;)
 
Като си готов със следващото си "бизнес" начинание, моля те пусни да видим какви пазари ще таргетираш и после ще си говорим / пишем. Да не забравиш да сложиш и Z в сайта си, да те видим до къде ще я добуташ. ;)
ей сега ... ще ти кажа баш на теб какво разработвам в момента... ти вземи се дообучи как се сондира вода
 
Аз направо не знам как са ни оставили и това. След като Богдан Филов де юре вкарва България ...

Пропусна няколкото импортирани миндила - продукт на десетина века верижно кръвосмешение.

ca35e973ffa4a5295b281c31665abc99.jpg
 
Според мен паметниците трябва да се поддържат и пазят. Те са част от миналото. Кой как интерпретира миналото е въпрос на гледна точка и на политика и то в момента.

Добавям и още един паметник, който трябва да остане.

паметници.jpg
 

Горе