Паметника на Съветската Армия!

А ти си най-лошото, което форума е видял в последните години, а съм преживял и а.а. тук. ;)
Скоро обръщал ли си внимание на аватара й?
Щом външни хора са го видяли и го правят на тема, нужно ли е да ти давам и аз оценка.
Скоро обръщал ли си внимание на аватарите на въпросните "хора"?
 
Виж файлът 28299

И това е доста грозничко. Глави излизащи от блокове бетон. Баси хита.

А тука направо от скалата излизат, батко! :hankey: :(

1200px-Mount_Rushmore_detail_view_%28100MP%29.jpg
 
Написа го човека лицемер, продаваш в Европа, и междувременно сипващ им.
Тъп си, Саше! Как да ти влезе в кратуната, че ''сипва'' на правителствата, а не на бизнесмените? То да е двойно дилдо, да ти влезе, ама акъл...

Кви термини бе, червената
Тотал щета си, Саше. :) Наричаш едни и същи хора ''русоФОБ-чета'', ''ватенки'' и ''червени''. Използваш думички, чието значение ти е тотално непонятно.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Тъп си, Саше! Как да ти влезе в кратуната, че ''сипва'' на правителствата, а не на бизнесмените? То да е двойно дилдо, да ти влезе, ама акъл...


Тотал щета си, Саше. :) Наричаш едни и същи хора ''русоФОБ-чета'', ''ватенки'' и ''червени''. Използваш думички, чието значение ти е тотално непонятно.
наречи го ВодоКанал сондьор и повече не го обиждай :)
 
наречи го ВодоКанал сондьор и повече не го обиждай :)
Е, тва не са обидни дейности. Просто човека си е мега тъп и държи да го демонстрира постоянно.

$$-ка, от мен тва, а от Крумов останалото ;)

331769288_873876597033054_1145242287209674606_n.jpg
 
наречи го ВодоКанал сондьор и повече не го обиждай :)
Е чак пък. Мене си ми е един от любимите форумни събеседници :love:
 
Тъп си, Саше! Как да ти влезе в кратуната, че ''сипва'' на правителствата, а не на бизнесмените? То да е двойно дилдо, да ти влезе, ама акъл...


Тотал щета си, Саше. :) Наричаш едни и същи хора ''русоФОБ-чета'', ''ватенки'' и ''червени''. Използваш думички, чието значение ти е тотално непонятно.
Е, тва не са обидни дейности. Просто човека си е мега тъп и държи да го демонстрира постоянно.

$$-ка, от мен тва, а от Крумов останалото ;)

331769288_873876597033054_1145242287209674606_n.jpg
332605276_897169738290208_1638764570873058998_n.jpg
 
наречи го ВодоКанал сондьор и повече не го обиждай :)
Не се обиждам от двулична змия.
Биснесменчето, като си направиш следващия бизнес сподели на всички от кои точно ще са ти клиентите, защото се съмнявам да са ватенките. Да те видим какво си плюещо ръката, която ще те храни, леке.
 
Последно редактирано:
Е, тва не са обидни дейности. Просто човека си е мега тъп и държи да го демонстрира постоянно.

$$-ка, от мен тва, а от Крумов останалото ;)
Глупачке, не ми пука за тия паметници, набий си го в празната глава. ;)
 
Глупачке, не ми пука за тия паметници, набий си го в празната глава. ;)
Да, бе, знам. Тебе те интересува само Крумов до паметника с ''гол в ръката... нож''. ;)
 
Не се обиждам от двулична змия.
Биснесменчето, като си направиш следващия бизнес сподели на всички от кои точно ще са ти клиентите, защото съм съмнявам да са ватенките. Да те видим какво си плюещо ръката, която ще те храни, леке.
парцаляк кво значение има кои кви са ми клиенти , толкова си малоумен , че се чудиш от кой пръст дфа си изсмучеш някаква опорка , ми лапни ми го и смучи...
 
парцаляк кво значение има кои кви са ми клиенти , толкова си малоумен , че се чудиш от кой пръст дфа си изсмучеш някаква опорка ...
Генерира ги на момента (аутокоректът помага) - в това е красотата на контента му! :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
парцаляк кво значение има кои кви са ми клиенти , толкова си малоумен , че се чудиш от кой пръст дфа си изсмучеш някаква опорка , ми лапни ми го и смучи...
Има, разбира се. Нали си много проруско настроен и колко е шибан запада, ходи им взимай парите на ония скъсаняци, дето са предимно спамърчета в уеб пространството. Няма какво да лапам. За да си отстояваш истински нещата трябва да имаш нещо между краката, до тогава си гола вода.

Да, бе, знам. Тебе те интересува само Крумов до паметника с ''гол в ръката... нож''. ;)
Интересуват ме нашите паметници и нашите герои. За другите, като ги изнасят в някой музей, ходете с живите мъртви да си поревете при демонтирането им. Вземи и човека с "принципи". ;)
 
Има, разбира се. Нали си много проруско настроен и колко е шибан запада, ходи им взимай парите на ония скъсаняци, дето са предимно спамърчета в уеб пространството. Няма какво да лапам. За да си отстояваш истински нещата трябва да имаш нещо между краката, до тогава си гола вода.


Интересуват ме нашите паметници и нашите герои. За другите, като ги изнасят в някой музей, ходете с живите мъртви да си поревете при демонтирането им. Вземи и човека с "принципи". ;)
според мен няма значение дали ще духаш или ще те онождат група манафи ... важното е да си в секса
 
 
Зашо му викат моча? кво значи тва?
 
Зашо му викат моча? кво значи тва?
Такъв термин са им спуснали от Америка за България.
 
Аз направо не знам как са ни оставили и това. След като Богдан Филов де юре вкарва България на страната на агресора (ах, колко чудничко), и България напада Югославия, Гърция и разните му там македонии (ибаси абе това сега да не би историята да се повтаря, явно навлизаме в някакъв вортекс на времето, времеви колапс или някакви трептения на времевия континиум, леле...) пък отгоре на всичкото малко не дълго преди 9-ти България е имала възможност да се измъкне по терлици от неизгодната позиция, след като вече от поне година и половина е станала предимно ясно и на тогавашните тъпаци, че Германия и всички с нея не само, че губят ами губят с много голям и разрушителен трясък и още по можеш гръм, демек с гръм и трясък на квадрат. Само, че те правят точно обратното. Вие там от петата колона на на 7-мата дупка на кавала с блатото дето се намира между осмия и десетия баир много ги знаете тези неща, аз знам.
СССР също е била на страната на агресора и заедно нападат Полша, което дава началото на ВСВ. Тоя факт нещо го избягвате всички. България е била пред избор или в съюз с Германия или окупирани от нея, избратли сме първото. Реално, когато се присъединяваме към оста, сме били съюзници и на СССР по силата на пакта „Рибентроп-Молотов” от 1939 г. Яко ви тресе Стокхолмския синдром.
 

Горе