Партия атака последно време.

От: Партия атака последно време.

Пеевски колко пъти беше на работа?
Ако говорим за неприсъствие, то шампионът за НС е Доган.
 
От: От: Партия атака последно време.

Говоря за гербаджиите, които по някое време решиха 2 месеца да не влизат в парламента, после се върнаха, уж нямало да се връщат и въобще всичките им грешни движения. Същото важи и за герберастите тук, които не уважават институциите - не говоря за партията.

Да, ти ги уважаваш само като са от вашите - като не са от червените не ги уважаваш. :lol: :lol: :lol:
 
От: Партия атака последно време.

Говорейки за липса от работа може да провериш и Гея кога ходи в парламента. :lol: :lol: :lol:

Към 11 като се наспи.
 
От: Партия атака последно време.

Метематика, колко дни даваш докато Волен получи цялостна информационна завеса и тотално игнорация на Юруш от обществените и политческите сфери. Много бързо ги пуснаха по пързалка, самата неистова защита от страната на атакистите по най-малмният начин, по който го правят говори, че вече Юруш влиза в пантеона на партиите патерици, партии с хиляди вярващи в идеята им но за кратко ....
 
От: Партия атака последно време.

А до колко дни волен ще почне да лае по доскорщните си "приятели" - бея и гея?
 
От: От: Партия атака последно време.

Да, ти ги уважаваш само като са от вашите - като не са от червените не ги уважаваш. :lol: :lol: :lol:
Ти пък нямаш право да говориш въобще. Ето ги твоите:

Реформатори “преведоха” на български изказване на Ердоган: Той е наш приятел
 
От: Партия атака последно време.

Това, което Ердоган казва във връзка с тези територии, е, че това е тяхна история (т.е. минало), а не тяхна настояща или бъдеща територия. В това няма нищо невярно или срамно. Просто медиите и някои политици популисти са решили да си вдигат рейтинга. А това дали ни е приятел е относително. Докато имаме изгода едни от други и нямаме поводи за конфликти сме приятели.
 
От: Партия атака последно време.

И как по-точно го разбра? Прочете му речта ли? Да не би това да му е първото подобно изказване?
 
От: Партия атака последно време.

Прочети която и да е статия, в която се цитира превод от откъс от речта му. Ясно е, че става въпрос за история. И той като много други на негово място се опитва да повдигне духа на своите със славната история на държавата им. Само дето някои хора търсят под вола теле.
Политически погледнато Турция няма изгода от крайни изказвания по адрес на България, Румъния и Гърция във връзка с отношенията на Турция с ЕС (настоящи и бъдещи с вероятно членство в ЕС). Дори някой официален представител на Турция да има мераци за територии, публично е неизгодно да предявява тези свои претенции.
 
От: Партия атака последно време.

Каква славна история? На каква държава? Много ясно, че когато говори за миналото на Османската империя, ислямистът си мечтае да я възстанови. Официалната доктрина на ислямистите е известна, като "неоосманизъм". Казах ти, това не му е първото изказване, а просто поредното.

И честно да ти кажа, дреме им за ЕС.
 
От: Партия атака последно време.

Каква славна история? На каква държава? Много ясно, че когато говори за миналото на Османската империя, ислямистът си мечтае да я възстанови. Официалната доктрина на ислямистите е известна, като "неоосманизъм". Казах ти, това не му е първото изказване, а просто поредното.

И честно да ти кажа, дреме им за ЕС.
Почти всеки иска да се върнат най-добрите времена за неговата държава (пример: нашият "златен век"), макар и само като мечта без действително желание за реализация. Някой може и да има реални такива мераци, но както казах е финансово неизгодно. Дори да не искат да влизат в ЕС, Турция няма изгода да си влошава отношенията с ЕС, защото трябва да се върти бизнес. Има една интересна поговорка по този случай: "Интересът клати феса". А държавни претенции и тези на дадени религиозни групи са съвсем различни понятия. Всяка религиозен човек вярващ в достоверността на своята религия е логично да иска да разпространи "истината" и да "просвети" останалите. В това няма нищо неочаквано и ненормално.

П.П.:
Отклонихме се от темата.
 
От: Партия атака последно време.

Каквото и да Ви говорят става дума за мнооооого пари!!!Парите нямат цвят:)))
 
От: Партия атака последно време.

След цялата патаклама покрай тея снимки реших и аз да видя за какво става въпрос. Още на първата снимка, на която попаднах и слепия ще види, че става въпрос за много зле скалъпен колаж...

Съвсем ясно се вижда къде и какво е барано, даже не е нужно да имате инсталиран някакъв софтуер. Аман от герберастки номера... Ясно е че Сидеров си има трески за дялане, ама в случая пак ви правят на балъци.

За тая снимка говоря, другите не съм ги гледал, но и там е същото положението предполагам.

IMG_0214_new.jpg


Сега погледнах и снимката на плажа.... Отново пълен фалшификат и то изпълнен от някой крайно некадърен герберастин.


5ff210753a30408c7852d3ed0c4ae5fc.jpg
 
От: Партия атака последно време.

Метематика, колко дни даваш докато Волен получи цялостна информационна завеса и тотално игнорация на Юруш от обществените и политческите сфери. Много бързо ги пуснаха по пързалка, самата неистова защита от страната на атакистите по най-малмният начин, по който го правят говори, че вече Юруш влиза в пантеона на партиите патерици, партии с хиляди вярващи в идеята им но за кратко ....


Трудно е да се дадат някакви прогнози. По принцип медиите на обръщат голямо внимание на Волен и Атака.

Отначало като бяха протестите и Волен като се праеше на мъж, след като медиите взеха да го разсипват - доста бързо му дръпнаха каишката и спря да се прави на мъж. Напоследък гледам доста умерено се държи. Сменили са плочата.

А сигурно още снимки ще вадят за Сидеров, щото нещо напоследък взе да му се качва процента.
 
От: Партия атака последно време.

След цялата патаклама покрай тея снимки реших и аз да видя за какво става въпрос. Още на първата снимка, на която попаднах и слепия ще види, че става въпрос за много зле скалъпен колаж...

Съвсем ясно се вижда къде и какво е барано, даже не е нужно да имате инсталиран някакъв софтуер. Аман от герберастки номера... Ясно е че Сидеров си има трески за дялане, ама в случая пак ви правят на балъци.

За тая снимка говоря, другите не съм ги гледал, но и там е същото положението предполагам.

Виж файлът 8407


Сега погледнах и снимката на плажа.... Отново пълен фалшификат и то изпълнен от някой крайно некадърен герберастин.


Виж файлът 8409


ПИК е на Пеевски :lol: :lol: :lol: :lol:

Сещай се кой ви пързаля.
 
От: Партия атака последно време.

ПИК е на Пеевски :lol: :lol: :lol: :lol:

Сещай се кой ви пързаля.

Мен никой не ме пързаля, защото такива съшити с бели конци вицове ги хващам веднага, не като вас да пея в общия хор, квот ми подаде диригента. Всички партийни медии ревнаха в общ глас за тея фалшификати и вие чинно подехте воя, без грам да се огледате какво се случва... кой е изпързаляния не знам:)

Безспорен факт е, че бг политиката яко копае в дъното, да видим докъде е стигне.
 
От: От: Партия атака последно време.

Мен никой не ме пързаля, защото такива съшити с бели конци вицове ги хващам веднага, не като вас да пея в общия хор, квот ми подаде диригента. Всички партийни медии ревнаха в общ глас за тея фалшификати и вие чинно подехте воя, без грам да се огледате какво се случва... кой е изпързаляния не знам:)

Безспорен факт е, че бг политиката яко копае в дъното, да видим докъде е стигне.


Бе кой се занимава с Атака. Тва все едно на умряло куче нож да вадиш. :lol: :lol: :lol: :lol:


Добре, че беше вашия коалиционен партньор да пусне темата иначе щяхме да забравим кой беше тоя циркаджия Волен. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: От: От: Партия атака последно време.

Бе кой се занимава с Атака. Тва все едно на умряло куче нож да вадиш. :lol: :lol: :lol: :lol:


Добре, че беше вашия коалиционен партньор да пусне темата иначе щяхме да забравим кой беше тоя циркаджия Волен. :lol: :lol: :lol: :lol:


Питай Борисов колко е умряло кучето:)
 
От: Партия атака последно време.

Всички социологически агенции - даже и червените - дават на Атака под 3%.

Ако не стане нещо, едва ли ще влезе в парламента. А и сега Пеевски като взе да пуска тези снимки ще свали още някой процент. :lol: :lol: :lol:


За кво ви ядат вашите коалиционни партньори нали ги подкрепяте уж? :lol: :lol: :lol:
 

Горе