Партия атака последно време.

От: Партия атака последно време.

Всички социологически агенции - даже и червените - дават на Атака под 3%.

Ако не стане нещо, едва ли ще влезе в парламента. А и сега Пеевски като взе да пуска тези снимки ще свали още някой процент. :lol: :lol: :lol:


За кво ви ядат вашите коалиционни партньори нали ги подкрепяте уж? :lol: :lol: :lol:

Ислямо-либераст, ти не разбра ли че човекът не е от Атака? На турски ли трябва да ти го напише човек, че да го разбереш?
 
От: Партия атака последно време.

Ми де да го знам от кой е, гледам че защитава Атака.

Да не е свободен електрон като теб или сбъркан мозък, мислейки се че всичко става с 2 закона и хоп тока по-евтин.
 
От: Партия атака последно време.

Атака може да не влезе пак в НС, но и на герб ще се развали пасианса, тотално се изложиха като опозиция

А национолистически формации ще има, и те може да са по-добри в отстояване на българските интереси
 
От: Партия атака последно време.

Всички социологически агенции - даже и червените - дават на Атака под 3%.

Ако не стане нещо, едва ли ще влезе в парламента. А и сега Пеевски като взе да пуска тези снимки ще свали още някой процент. :lol: :lol: :lol:


За кво ви ядат вашите коалиционни партньори нали ги подкрепяте уж? :lol: :lol: :lol:


На мен ми писна едно и също да ви пиша на всичките неолиберасти, бойко зомбита, прикрити комунисти и всичките там антобългари или квито там сте.
ВЕЧЕ ПИСАХ НА ПОНЕ 10 МЕСТА, ЧЕ НЕ СЪМ ОТ АТАКА!!! АЗ СЪМ БЪЛГАРИН, РАЗБИРАШ ЛИ? Когато съм подкрепял АТАКА то е било, защото не съм виждал нищо друго което поне малко да се доближава до моите виждания и да има поне минимален шанс да направи нещо.


Сега в момента нито защитавам Сидеров, нито ми се занимава с глупости и измислени скандали. В тая тема се намесих, защото снимките с явен фалшификат, а вие оревахте света как Сидеров бил на плаж и не знам къде си...
 
От: Партия атака последно време.

Ми де да го знам от кой е, гледам че защитава Атака.

Да не е свободен електрон като теб или сбъркан мозък, мислейки се че всичко става с 2 закона и хоп тока по-евтин.


Ми свободен електрон съм, къв да съм.... да не искаш да съм като тебе, ограничен тип роб на клишета и чужди мисли.

Пак ви казвам, ще дойде време дето Сидеров ще ви се види като ангел небесен и ще ревете за него и за времето когато националистите са играли играта по вашите правила, ама ще е късно.
 
От: Партия атака последно време.

Ми де да го знам от кой е, гледам че защитава Атака.

Да не е свободен електрон като теб или сбъркан мозък, мислейки се че всичко става с 2 закона и хоп тока по-евтин.
1314029819767.png
 
От: Партия атака последно време.

Атака внесе закона за +20 процента за ВЕИ - на герберастите да им се *** май*ата, е затова го нападат. Трябва да си много прост и тъп за да си мислиш, че БСП или ДПС пуска снимките. Те нямат никакъв интерес да се карат с Волен точно вмомента. Бил и излишен казват - абе ей - вие като бойко мислите - той така си мисли - който не му изнася - бил ИЗЛИШЕН и НЕНУЖЕН. Не всички мислят като бойко - да използва хората и да ги смачква после.
 
Последно редактирано:
От: Партия атака последно време.

Не го е внесла Атака.

Чобанчето първо го вкара в бюджета. Кой му го подшушнал на него не знам.

После Атака го лапна веднага като хубава идея, ама те не са толкоз умни да измислят подобно нещо. :lol: :lol: :lol: :lol:


И накрая ще стане същата работа като евтиния ток. Тока евтин с 5%, ама НЕК има 2 милиарда дългове. Да помислим малко кой ще ги плаща.

После ще има "Ние обещахме по-евтин ток, ама за 2-та милиарда дългове на НЕК нищо не сме обещавали". :lol: :lol: :lol: :lol:


Той и Виденов се бореше с икономиката като печаташе пари. А пустата хипер инфлация, която настана тогава беше просто страничен ефект. :lol: :lol: :lol: :lol:


Та и сега така.
 
От: Партия атака последно време.

Какво общо има 20 процентната такса с НЕК? Много си прост.
 
От: Партия атака последно време.

Важно съобщение: Атака да се деинсталира има вируси и да се инсталира Бареков Заповед ДС
 
От: От: Партия атака последно време.

В България има само един вирус който и в момента преобладава и то се нарича ГРОБ. Айде бегай да се оплачеш на вожда.

Важно съобщение: Атака да се деинсталира има вируси и да се инсталира Бареков Заповед ДС
 
От: Партия атака последно време.

Какво общо има 20 процентната такса с НЕК? Много си прост.


Ами въпросните управляващи ако си спомняш намалиха цената на тока с 5%. Това намали приходите към НЕК. А НЕК беше още преди това закъсала яко - главно заради върховните проекти Цанков Камък и Белене. Та НЕК просто не може да плаща на производители на ток и работи на загуба.

След като НЕК работи на загуба, управляващите решиха да компенсират загубите на НЕК чрез продажба на парниковите емисии и си мислеха да вземат 500 милиона от там и да покрият дупката на НЕК. Ама сметката се оказа без кръчмаря - демек от продажба на емисии успяха да вземат около 100-120 милиона. Не достигат едно 400 милиона.

И откъде да ги вземат - ми ще сложим такса 20% на възобновяемите, да покрием дупката.


Най-вероятно съда ще я върне. Ако не нашия то международния.


Та такава е връзката между НЕК и таксата 20%. Просто се опитват спешно едни пари да намерят за НЕК, че я закъсала много яко. Има дългове и работа на загуба - просто социалистическа класика. :lol: :lol: :lol: :lol:

Фалита е близо. :lol: :lol: :lol: :lol:


А, и дълговете на НЕК са главно от изпълнения на същите другари - БСП+ДПС и другаря хидролог от ДПС. Та дълговете са от Цанков Камък и Белене.
 
От: Партия атака последно време.

Не 20 - 60 процента да и сложат на ВЕИ-тата.

Сега тока пак ще намаля зимата - ама вие пак недоволни ще сте. И да те светна - тоя път не НЕК, а дружествата ще пострадат малко и те да страдат,стига са крали тези монополисти. При бойко само се увеличаваше, нищо не се намаляше.



Относно темата откъде идва атаката - мисля, че стана ясно, след като герберите на 12-ти са пуснали една мизерия с подписа на 4 евродепутати, които случайно и четиримата имат снимка със слави бинев - относно това, че волен е карал бъдещи депутати от листата му да подписват записни заповеди за заем - прости хора - какво направиха от 2009 докато управляваха, че сега се сетиха това да го вадят, само че прокуратурата още тогава е казала - НЯМА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ. Много се издадоха герберите с тая мизерия на 12-ти.




Математик :

В комисията, където Волен е председател има 7 жалби срещу борисов, 5 жалби срещу плевнелиев, срещу десислава атанасова 3, срещу лиляна павлова 2, срещу фандъкова 2 и там срещу някакви други депутати от герб още. Много ясно, чещ е му искат оставката. Ще го духате много, много дране за вас.
 

Горе