По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Здравейте,
Сериозно съм заинтересован от статията.
Намирам се в Испания, град Мурсия. Ще поразпитам на сам на там и ще видя точно за какво става на въпрос и ако е вярно написаното пускам обява за направата на онлайн магазин.

Благодаря за информацията Welder .
 
Здравейте,
Сериозно съм заинтересован от статията.
Намирам се в Испания, град Мурсия. Ще поразпитам на сам на там и ще видя точно за какво става на въпрос и ако е вярно написаното пускам обява за направата на онлайн магазин.

Благодаря за информацията Welder .
Много ще ти бъдем благодарни, за което. Аз със сигурност. Дали скоро ще излезе нещо по въпроса, но по официално. :)
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Какво разбрах до момента от мой поазнта занимващ се с проекти: За бг не е ясно дали изобщо ше бъде удобрена тази програма. Ще стане ясно 2014 година някое си време несяно точно кога. Ще има фирми изпълнители от които си избират фирмите притежаващи ваучери. Вероятно подбора и на едните и на другите ще с някакви конкурси или търгове.

Тоест нищо конкретно не се знае за момента
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Може и да получат нашите тук. Все пак се славим като държава с добра Интерент свързаемост. Остава ние, с тънкия интернет да не намажем, така де - одобрените фирми. :)

Дано скоро изкочи някаква информация. Мисля, че такива теми трябва да вървят с анкети като "Ще успее ли проекта?" или "Как ще мине според вас развоя на идеята?" и се почва с предположения - най-възможните сценарии. Поне да се съберат и малко статистически данни колко хората вярват, че тези евро-идиотщини. :)
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

В България тази програма (ако въобще се пусне), ще е управлявана от Министерство на транспорта, а това означава, че за нея ще отговарят разни железничари. Освен това всички дребни чиновничета ще решат, че това е идеална възможност да заработват като пробутват разни фирмички срещу рушвет.

Дано не изляза прав...
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

..... раздаване на кинти така че да е справедливо ....

Аз досега в България НИКЪДЕ не съм видял кинти да се раздават справедливо!
На Моника Станишева фирмите прибират по 50 000 евра за да направят една фейсбук страница...
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Е па то си е сложна работа бре, я виж кви пари се хвърлиха за мега смешното лого на България :lol:
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Е нали трябва нещо да приберат и "уеб" фирмите приближени до "правителството".
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Сайт за малка фирма струва 500лв , тия дават 10к:). Какви са дажни, ама нали се поробиха БГ и РУМАНИЯ та могат да си го позволят това - 100лв пенсия за пенсионерите с 40-годишен стаж.... Аре радвайте се на ЕС, докато оплювате 5-вековното турско робство, защото това на ЕС ще подобри рекорда. Вносът на евтина работна ръка от Северна Африка се отрази негативно на популяцията на т.н. Велики Сили, та това е гениален ход от тяхна гледна точка (ох пиша го това за Н-тии път), сравнително квалифицирана евтина работна робска ръка от Източния блок, която може да се размножава с местното население, без да се прецаква генофонда:). Айде кефете се още на ЕС. ИИИИ ПАК ЩЕ СЕ ПОВТОРЯ!!!!!!!!! Народите през 20-век и надолу през вековете са били покорявани с военна мощ, но това се оказа крайно неефективно, ДАЛАВЕРАТА Е ДА ГИ ОСТАВИШ В ИКОНОМИЧЕСКА НИЩЕТА И ТЕ ЩЕ ПОЧНАТ ДА ГО ЛА.ПАТ ДОБРОВОЛНО. ГЕНИАЛНО, ПОВТАРЯМ!.
 
От: От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Аз досега в България НИКЪДЕ не съм видял кинти да се раздават справедливо!
На Моника Станишева фирмите прибират по 50 000 евра за да направят една фейсбук страница...


А дали пък фейсбук страниците за по 50 000 евра не ги правеше любовницата на бившият вече герберастки министър Миро Найденов

Моника е много по висока топка тя за толкова не се и навежда даже :)
 
Да, Моника не я мислете, тя жената си е добре. Тя оперира на друго ниво.

waldes, не искам да знам какъв ще е този фирмен сайт за 500 лева. Виждал съм претенциите на фирмите в това отношение и знам, че с такъв бюджет си направо работа а загуба. За това са отпуснали голям бюджет, за да не почнат да пълзят из мрежата "красотии". :)

За това хората плащат, защото искат добри резултати. Остава и тези да го играя мзерници и до никъде сме. ;) Практиката тук показва, че има и за 100 лева сайтове, но в момента говорим за нещо много по сериозно от това бай Пешо да поръча на Сашето една страница, ако може фри ще е най-добре. :)
 
От: По 10 000 евро от ЕС за сайт на малка фирма

Е вие тука направо разбивате с песимизъм.. като цяло за доста неща сте прави, но нали се сещата че в ЕС един средно добър сайт струва толкова пари 10 к евро... това, че в България всеки се бори за клиенти и че от 2000 лв. първоначална оферта ще падне на 200 лв. само и само, за да дръпне един темплейт и да го качи на един хостинг с 5 снимки и малко текст и то само, за да вземе парите на човека... Българинът е лош човек може за него да няма, но няма да има и за другите за това сме на тоя хал...

И още нещо нали не очаквате, да раздават такива пари на всеки втори дето знае малко html :) Естествено, че ще има подбор, примерно поне 10 изпълнени договора, за подобни суми, ИСО стандартите, персонал, обороти и т.н. И тогава ще се сетите, че не е трябвало да подбивате офертите на колегата в съседния офис, и че е трябвало да сключвате договори и вместо да вземате парите на ръка и да сте доволни, че не плащате данък общ доход... Който е работил честно, плащал си е данъците и фирмата не е регистрирана от 1-2-4 месеца и т.н. може и да се вреди.

Както при всяко едно нещо, тези, които са започнали дейност по рано ще имат повече опит, следователно са конкурентно способни. А доколкото хората с връзки няма как да минем без това.
 
То е ясно, че ще са определени фирми. Оставаше всеки да има равни шансове. Но двете твърдения са супер самоизключващи се. Значи няма как да имаш договори за такива суми, ако мислиш (а то си е и така), че хората се борят за 200 лева. Определено си прав и потвърждавам това. Но точно такива клиенти с 200 лева влизат в ситуацията аз се правя, че ти плащам, ти се правиш, че ми правиш нещо. Имам един клиент, така де потенциален, който от хххх, цената ми държи да е хххх-ууу, а в същото време иска сайт като на фирма Х, на която личи, че сайта им е за много по хххх. И те така. За това, поговорката каквото почукало, такова се обадило, е много в сила тук. ;)

Да, тези с опит и истроия ще са едни гърди напред и силно се надявам да е така. Все пак имаш ли история, имаш и опит, имаш и ресурс да го направиш. И сме виждали кой как минава. За това, това с връзките не е като да няма значение. ;)
 

Горе