Предлагаме услугите си.

GEIMARCHETO

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, това сме ние ново уеб студио. Ние се нуждаем от вас и вие се нуждаете от нас.Нашата цел е да помогнем на хората който искат да имат добър и стабилен уеб сайт. ( =>http://fresh-design.info<=)

Какви са нашите услуги и в какво сме добри?
Нашите услуги:
PHP скриптове.
Кодиране на дизайни.
Изработка на лога, дизайни , банери , хедъри и др.
Поправяне и направяне на Бази с данни Mysql.

Първите три поръчки банер или хедър са безплатни .
За контакти: [email protected]
За повече инфо посетете страницата ни за нас.
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме услугите си.

А можете ли да правите параметризирани справки по задание, извличащи конкретна информация от множество таблици в базата?
 
От: Предлагаме услугите си.

Имате моето задание на вашия мейл! Дано вляза в първите поръчки :)
 
От: Предлагаме услугите си.

Малее чесно сам си писах всичко и си го мислих от начало беше всичка заедно после го разделих каквото искаш мисли. Някой знае ли кой е собственика да видя защо копира нямам намерение да сменям текста след като съм си играл да го пиша.
 
От: Предлагаме услугите си.

Вече се разбра кой копира Blagoev е никът му дори началото на темата е копирал.Промених описанието си за да нямава повече разправия.
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме услугите си.

Малее чесно сам си писах всичко и си го мислих от начало беше всичка заедно после го разделих каквото искаш мисли. Някой знае ли кой е собственика да видя защо копира нямам намерение да сменям текста след като съм си играл да го пиша.


Чакай бе ти се разтрепера бе ? Успокой се малко , пий 1 чаша вода , изпий диазепама и пак заповядай . Интересното ми е , кой ще търси човек с 96 в ника си , както и очевидно в ЕГН-то си .
 
От: Предлагаме услугите си.

Промених описанието защото се видя че има крадци из форума но здраве да е. И аз казах че моя сайт е пуснат преди неговия неможе аз да съм копирал но никой не повярва . И LiSicHkA каза и казвам аз и какво като сме по малки аз пък съм чувал и са ми казвали , че по големите от нас говорим за 30-40 годишните когато са били на нашата възраст не са били толкова развити . Но не се притеснявам защото и ние все някога ще пораснем но тогава аз няма да подцинявам по-малките. И все пак всеки си има мнение. Ако някой иска поръчка да пише .Хайде и Честита нова година.
 

Горе