Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

всизко си зависи от гледната точка, абсурдно е според мен регистрация на бг домейн за 300 долара :) скоро попаднх на такива "изгодни" оферти


За .bg домейн много си зависи, ама много... аз лично нямам нито време нито нерви които да троша с господата от register.bg и предпочитам посреднически фирми... е да цената е 4-5 пъти по-висока, ама поне не се занимаваш с глупости и бумаштина
 
П.С. - вчера видях няква фирма където предлага 7 хтмл и обработка на 21 картинки за 1800лв. :)

Лошо няма, фирмата си има разходи нали? Офис, телефони, реклама, персонал, осигуровки, данъци? И това е само за добър ден... :) Аз много се кефя на колеги, които си държат на цените
 
Лошо няма, фирмата си има разходи нали? Офис, телефони, реклама, персонал, осигуровки, данъци? И това е само за добър ден... :) Аз много се кефя на колеги, които си държат на цените
Давам положителна точка на мастъра.:) Това е като при СЕО-то, и другите тип консултации - всичко скъпо е оправдано с: офис, екип, уборудване и т.н.... Истина е че и малките частници подбиват цените, но след време като се разрастват са натиснати да ги качат заради гореспоменатите разходи.

А и другата страна е - неможе фирма с чиста печалба около 50 000 лева да смята изработването на фирмен сайт за 1 000 лв. много пари за нищо...Все пак трябва малко грамотност за да се разбере какво може да направи този сайт за бизнеса им. А именно онлйан популяризация и иформираност на потенциялният клиент чрез услугите на интернет.
 
хаха голям ташак. най-смешното е че и нашият приятел, големият маркетьр и разбирач, г-н Апостолов е дал тия луди пари за грозната им услуга. има го най-долу в списька с клиенти.
 
А и другата страна е - неможе фирма с чиста печалба около 50 000 лева да смята изработването на фирмен сайт за 1 000 лв. много пари за нищо...Все пак трябва малко грамотност за да се разбере какво може да направи този сайт за бизнеса им. А именно онлйан популяризация и иформираност на потенциялният клиент чрез услугите на интернет.


Днеска им е 50000 печалбата, ама нещата се променят... като не инвесират в бизнеса са си тези печалби ще почнат да намалят. Да се спасяват, аз отдавна съм ги пуснал да пасат такива.
 
Лошо няма, фирмата си има разходи нали? Офис, телефони, реклама, персонал, осигуровки, данъци? И това е само за добър ден... :) Аз много се кефя на колеги, които си държат на цените

аз си бачкам на час, това усилие от 7 хтмл-та и 20 картинки би ми струвало 2 часа ако ползвам някой от мойте си темплейти но ако клиента иска уникален ще му изографисам нещо уникаклно за още 4 часа примерно - общо 6 часа ако калкулирам работата на секретарката 1 час и на боса на фирмата със неговите подчинени за кореспонденция и детайли още 4 4аса се получават общо 11 4аса работа - 1800 / 11 = почти 160лв. на час това е готино ако гепиш такъв клиент :)
 
здравейте, от известно време ви чета, но не съм ви на знанията за да коментирам с вас, но това ме провокира достатъчно та да напиша и аз нещо.

и аз имам няколко интернет проекта, като само един е стартиран и съм си възвърнал парите нeколкократно (както и вие предполагам), но това е друга тема. видях ирисвизия :) един от проектите им е мебели.бг дето се съсипват да спамват гоогле и други търсачки с разни смешни домейни и суб доменйни ... с абсурдните си имена ... и невороятни си офертите към хората от бизнеса да си продаваш продуките през тяхния портал. това сео все пак ти отменя работата и парите не са толкова фрапиращо много за незнаещи, но може да проверите че в този каталог мебели.бг се качват фирми продаващи на крайни клиенти стоки закупени от едни и същи доставчици, и всеки се опитва да намали малко цената ... какъв е този вид бизнес? в услуга на клиента ли го правят? или ловят глупави бизнесмени?

та лично аз бих се бъркнал да ми направят нещо мое, макар и да ме преебат яко, отколкото да им попадна в един от глупавите им каталози.

та като цяло ... хора, като чуете тази фирма бягайте надалече :) и ако си оставите телфон в страницата изчакайте и ще ви звъннат :) поне на мен ми звъннаха :) с невероятна оферта.
 
определено мога да твърдя, че те нямат никакво seo.

мерси, дано се намери ниша където и аз да мога да ви бъда полезен.

а след време ще ми трябва такава услуга :) но неясно още кога.


добавка:

поредната тъпота?!?! то бива спам ама чак пък толкова - new-office-furniture[dot]blogspot[dot]com
 
Последно редактирано:
определено мога да твърдя, че те нямат никакво seo.

Защо реши така? Те са яко на ръба на gray hat seo-то, че и малко в black hat водите плуват... докато google не вземат мерки за България ефекта ще е такъв. Ако се поровиш в интернет ще видиш за доста големи сайтове, който злоупотребяват, докато им се разминава ще са така нещата.
 
Защо реши така? Те са яко на ръба на gray hat seo-то, че и малко в black hat водите плуват... докато google не вземат мерки за България ефекта ще е такъв. Ако се поровиш в интернет ще видиш за доста големи сайтове, който злоупотребяват, докато им се разминава ще са така нещата.
Мастъра е много прав. На големите им се разминава - а те яко си правят блек хед - поне някой (сещам се за 2-3 имена), и на никой не му пука от това (говоря за кофти едиторите на Гугъл). :mad:
 
както се пееше "за милиони няма закони, за кокошка няма прошка"

на един добре известен и ранкнът сайт видях злоупотреби с адсенс - адовете бяха разположени до картинки сякаш картинките принадлежът към тях ... ако си име в бранша обаче няма бан
 
да, направил съм грешка като си помислих за момент, че това се прави по интелигентен начин :) а не с хиляди домейни.

между другото, един ден не бях на себе си, бяха застанали пред мен в резултатите на г.бг за моята дума, като преди това изобщо не се виждаха. сега са след мен :) което ме зарадва малко :)
 
Т'ва ако Апостол не се похвали пак, че е негов тоя сайт и че той е някъв мега магьосник и психолог такъв и 2000 човека са си направили лични сайтове при него и са му поръчали SEO пакетите :rofl: ... Ааа да не забравим - в личните си сайтове тия ще публикуват и личните си хороскопи за 1500 години напред лично направени от г-н Апостолов :D :D
 

Горе