Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ееей ено времи кви бъзици пускахми в тъз тема, ама бехме млади, па сеги повичето одъртяха и недочуват, па други недовиждат,,, другата полвина па измряха :wink:
Бъдещето не е розово, но язе само птимис, шото съм ного прос, даго ева,,, ха насдръви за уйкенда
[video=youtube;-rey3m8SWQI]https://www.youtube.com/watch?v=-rey3m8SWQI[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ии намери лилито и анито, чида не испадна в неква дипресия,,, язе сам тука

Не страхуйся - дала съм ги на прокурора. До две-три години ще ги намерят или поне ще дават интервюта по телевизията, та поне да ги видим. :)

Бластер, не съ дипресирвай - ще си дойдат. И аз съм оптимис'
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами куде зачезна Унито,той са изпари като газ, даго ева,,, ни посдрав ни вопъл ни стон,,,, да му раздавам ли жито, я незнаю
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни е ударил джакпотя с фейсбук страниците и сега сигурно се вее на някоя яхта в карибския басейн. Само ние с тебе птимистите (щот сме прости) си кукуваме тука - другите си веят байрака. :)

Нищо, както казва Али Реза Дано е за добро.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе, аз се чудя що кихам вчера цял ден и ми горат ушаците то вие сте ма мислили. Нидейте тъй за малко да катастрофирам с ферарито. :shock:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здрастии Уни, как е хавата, има ли щръкели по Първомай :beer:

Уни е отишъл да ги преброява сигурно. И на бас, че го сърбят ушаците в момента. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Предприемачи знам че не е свързано с темата, но искам да ви кажа, че продавам едно страхотно домейнче. Ако има заинтересувани да ми пишат на лс :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Днес се зарадвах на тия животинчета, предвестници на пролетта и си рекох "супер, няма да нося мартницата като миналата година до август месец".
Съзерцавах ги известно време, усмихвах им се - предполагам и те ми се хилеха насреща, докато ми направи впечатление, че от няколко минути си се въртят в кръг 10-15 фтички и зацепих, че това сигурно са лешояди и кръжат над някоя мърша. Тъкмо да се разрева от нещастие, поглеждайки китката на ръката си установих, че съм си изгубил конеца и с радост си отдъхнах. Изводът е, че понякога не всичко черно е черно, а дори загубата води до щастие. ДОбър вечер и наздраве, дружина! :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уни е отишъл да ги преброява сигурно. И на бас, че го сърбят ушаците в момента. ;)

Неее, шиго питам колко щръкели е преброил, шото е по равота, а иначи можем го питами,,, кога шиса напийм у Първомайско
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Днес се зарадвах на тия животинчета, предвестници на пролетта и си рекох "супер, няма да нося мартницата като миналата година до август месец".
Съзерцавах ги известно време, усмихвах им се - предполагам и те ми се хилеха насреща, докато ми направи впечатление, че от няколко минути си се въртят в кръг 10-15 фтички и зацепих, че това сигурно са лешояди и кръжат над някоя мърша. Тъкмо да се разрева от нещастие, поглеждайки китката на ръката си установих, че съм си изгубил конеца и с радост си отдъхнах. Изводът е, че понякога не всичко черно е черно, а дори загубата води до щастие. ДОбър вечер и наздраве, дружина! :)

Крейзи, направо ме просълзи. Каква драма - да чакаш щръкела, та да махнеш мартеницата. Иначе разказа ти е дълбоко философски - много хляб за размисъл има в него.
Ай наздрави!

Бластер, аз съм по-навита на първомайска лютеница на един дебел порезаник лебец, ма Уни не кани, да го ева... Ся свети с фенерчето на телифонъ у гнездата и записва бройката сигурно. Я не знаю...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Даго ева, Унито,,, ама трева приброим щръкелите,,, даго ева

Неска си добре с либидото забелязвам? Е, не допускам през останалите дни да си зле, ама днеска си подкарал сичко наред. :) Нищо, мейк лов, а не риболов е казал поета.

Да питам, като ги броим щръкелите, ще ги питаме ли нещо за къща, кола... щото нас при последното преброяване ни питаха?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Неска си добре с либидото забелязвам? Е, не допускам през останалите дни да си зле, ама днеска си подкарал сичко наред. :) Нищо, мейк лов, а не риболов е казал поета.

Да питам, като ги броим щръкелите, ще ги питаме ли нещо за къща, кола... щото нас при последното преброяване ни питаха?

Язе сом тей, ама не страхуйся,,, сичко е путконтрол
Саках да приброим щръкерлите дето са в таз тема убава ама прелетни птици има,,, па то Унито даней и той щръкел,,, само насдръви вика па не черпи
[video=youtube;-jVjJ_7_3TM]https://www.youtube.com/watch?v=-jVjJ_7_3TM[/video]
утре денья на масторьа ши пусна ено приброяванье,,, ко можи :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Има грънци, целия съм овисен, то чумкин го и виждам тоя Първомай освен през прозореца. :)
Здрастии Уни, как е хавата, има ли щръкели по Първомай :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А ушаци я душоуууу ни ма карай да говоря глупафци....
Уни е отишъл да ги преброява сигурно. И на бас, че го сърбят ушаците в момента. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мене ме брой днеска, че утре нищо не се знае. Пилците се броят на есен, викат хората, ма кокошките може всеки ден - що па не? ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Има грънци, целия съм овисен, то чумкин го и виждам тоя Първомай освен през прозореца. :)

Кога е сбора ил офицялния празник на Първомай ти дойдем на гости с покана, само да не ми кажеш първи април :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мене ме брой днеска, че утре нищо не се знае. Пилците се броят на есен, викат хората, ма кокошките може всеки ден - що па не? ;)

Теби та превроих вечи, ко сакаш са отпишеш пиши на ярменскио поп
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сбора на есен, а официалния на първи май много ясно :)
Кога е сбора ил офицялния празник на Първомай ти дойдем на гости с покана, само да не ми кажеш първи април :wink:
 

Горе