Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Работоалкохолик съм ко да правиш па Лилето ме преметна, че ще запознае с 20 годишна хакерка, можеше тя да помага ама на... Някой трябва да я свърши за да има пачки по стотачки. Не справедлива е съдбата някой си пекат трибуквието с мацки ние нещастниците бачкаме . :)

Ааа, някои нещастници си пекат трибуквието на терасата на сухо, а други гледат морето през джама.:)
И аз съм работохолик - ей до сега писах и вече знам какво ще сънувам тая вечер. :)
Ай да отскочим до терасата на Уни да видим ква примоция се вихри в денонощния, па той нека си гледа филмче - после ще му хвърлим един тупаник за здрав сън.:)
А Лилето май верно станА мошеничка - мисля да обявявам пари за главата и, та да ни я доведат. Тука хората са много активни ако се оплачеш, че някой те е измамил - дай да пуснем тема?
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ааа, някои нещастници си пекат трибуквието на терасата на сухо, а други гледат морето през джама.:)
И аз съм работохолик - ей до сега писах и вече знам какво ще сънувам тая вечер. :)
Ай да отскочим до терасата на Уни да видим ква примоция се вихри в денонощния, па той нека си гледа филмче - после ще му хвърлим един тупаник за здрав сън.:)
А Лилето май верно станА мошеничка - мисля да обявявам пари за главата и, та да ни я доведат. Тука хората са много активни ако се оплачеш, че някой те е измамил - дай да пуснем тема?

Ти па баш на терасата ще си печеш трибуквието - двор немаш ле? Воайори не се ли събират? Виж файлът 10503

Той Уни като ни усети, че сме му на терасата ще се залости и заключи с 10 катинара.:D Нали все рязко изчезва като стане дума за тераса виж до денонощния може да отскочим да видим кръчмаря и онез трите мацки.

Да пуснем тема ама не знаем дали наистина ваканцува с Бластера немаме доказателства ще ни оплюят веднага за уронване на имиджа.

Може да отишла на куклен театър и да са я взели да работи декор - да държи клон и да играе храст, знаеш ли? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бяха ми обещали едни праскови, но явно проливните дъждове са ги унищожили. От джанки или сливи, кой както ги нарича - не обаче от онези сините, дето за зелени, когато са червени, а жълти и червени кисели сливи. Има бол от тях това лято. Надявам се да си намеря от гроздето някое хубаво мерло есента - получи ми се доста сполучливо винцето 2 години поред.
Крейзи, от кво ще печеш ракия, като няма плодове тая година? При нас само грозде има - сливите никакви ги няма.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти па баш на терасата ще си печеш трибуквието - двор немаш ле? Воайори не се ли събират? Виж файлът 10503

Той Уни като ни усети, че сме му на терасата ще се залости и заключи с 10 катинара.:D Нали все рязко изчезва като стане дума за тераса виж до денонощния може да отскочим да видим кръчмаря и онез трите мацки.

Да пуснем тема ама не знаем дали наистина ваканцува с Бластера немаме доказателства ще ни оплюят веднага за уронване на имиджа.

Може да отишла на куклен театър и да са я взели да работи декор - да държи клон и да играе храст, знаеш ли? :)

На терасата на третия етаж на къщата и заграждам против воайори, че се пека без бански.:) Само боко ако мине с авиоотряда може да ме види, ма дано съм по корем тогава та да му покажа колко го уважавам.:lol:

Ма ние няма да пускаме темата, че ваканцува с бластера - ще кажем, че ни е измамила и те ще я открият веднга и ще я доведат, че много време липсва и вече се притеснявам - бах тоа театър...
Викаш само до денонощния ще отскочим, на Уни няма да се обаждаме - ще кажем на кръчмаря да му предаде поздрави.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бяха ми обещали едни праскови, но явно проливните дъждове са ги унищожили. От джанки или сливи, кой както ги нарича - не обаче от онези сините, дето за зелени, когато са червени, а жълти и червени кисели сливи. Има бол от тях това лято. Надявам се да си намеря от гроздето някое хубаво мерло есента - получи ми се доста сполучливо винцето 2 години поред.

Нашто май е мерло, ма тате го съсипва на ракия - нямаме мазе за виното.
А сините сливи, дето са зелени, когато са червени - ги обожавам. Може и на конфитюр.:wink:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На терасата на третия етаж на къщата и заграждам против воайори, че се пека без бански.:) Само боко ако мине с авиоотряда може да ме види, ма дано съм по корем тогава та да му покажа колко го уважавам.:lol:

Ма ние няма да пускаме темата, че ваканцува с бластера - ще кажем, че ни е измамила и те ще я открият веднга и ще я доведат, че много време липсва и вече се притеснявам - бах тоа театър...
Викаш само до денонощния ще отскочим, на Уни няма да се обаждаме - ще кажем на кръчмаря да му предаде поздрави.:wink:

Ти па по голо трибуквие се печеш - какъв ти беше адреса викаш? :mrgreen: Авиоотряда ако ти направи селти, че те гледам по БТВ-то после. :lol:

Да изчакаме и утре ако не се появи да я пускаме за издирване.

Той на кръчмаря и без да му казваме ще ни разправи из целия град(не смея да си помислям каква ще историята обаче), може да му люснеш един шамар на Уни за лека нощ да не се обиди па нещо. :)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти па по голо трибуквие се печеш - какъв ти беше адреса викаш? :mrgreen: Авиоотряда ако ти направи селти, че те гледам по БТВ-то после. :lol:

Да изчакаме и утре ако не се появи да я пускаме за издирване.

Той на кръчмаря и без да му казваме ще ни разправи из целия град(не смея да си помислям каква ще историята обаче), може да му люснеш един шамар на Уни за лека нощ да не се обиди па нещо. :)

Ще гледаш, ама по бтв-ечкън, щото трибуквието ще е придружено от конфигурация от три пръста с превъзходство на средния.mml.gif
Кръчмаря може да каже после на Уни, че не са ни стигнали пет стинки за чипс и сме му свирили и двамата.tooth.gif
Значи ако и утре я няма Лилето - пускаме тема, че ни е измамила яко и че продава фейсбук страници - лично от борба с кибер престъпленията ще ни я доведат за ухото.:)
Стана време за сън, ай да ида да шибна Уни и да лягам. Леканош.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще гледаш, ама по бтв-ечкън, щото трибуквието ще е придружено от конфигурация от три пръста с превъзходство на средния.
attachment.php

Кръчмаря може да каже после на Уни, че не са ни стигнали пет стинки за чипс и сме му свирили и двамата.
attachment.php

Значи ако и утре я няма Лилето - пускаме тема, че ни е измамила яко и че продава фейсбук страници - лично от борба с кибер престъпленията ще ни я доведат за ухото.:)
Стана време за сън, ай да ида да шибна Уни и да лягам. Леканош.:)

За Боко и Бърню ще напишеш ли бележка? :lol:

Да добра идея с файсбук страниците Явор Колев ще я залови като комютър на покрив(едновремешна акция голям майтап). :lol:

Аре леканош, само аз останах нещастника да добачква явно. :confused:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Работите ли или спите: :-o :lol:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 10518831_513688588763858_4289612582192140099_n.jpg
    10518831_513688588763858_4289612582192140099_n.jpg
    46.2 KB · Преглеждания: 14
От: Предприемачеко разпускане!

Хахахаха, душе - съдейки по отворите на пижамките и двете кученца са мъжки - каква е тая гей-зоо снимка?:lol:
Работим, та пушек се дига ...от цигарките.:) Гангстера е бачкал цяла нощ, та сигурно още спи, а Лилето и бластера вече съм сигурна, че са отишли на море, без мене - много съм им сърдита, значи.
Ти наспа ли се или пак стана в 5 часа?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Верно , че мъже били значи, еййй това казановата е изненадал някой пак. :-o :lol:
А, тази сутрин в 4.30 намалих разликата.
Пък Лилито и бластера поне да донесат по една мида начи :(
Хахахаха, душе - съдейки по отворите на пижамките и двете кученца са мъжки - каква е тая гей-зоо снимка?:lol:
Работим, та пушек се дига ...от цигарките.:) Гангстера е бачкал цяла нощ, та сигурно още спи, а Лилето и бластера вече съм сигурна, че са отишли на море, без мене - много съм им сърдита, значи.
Ти наспа ли се или пак стана в 5 часа?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Верно , че мъже били значи, еййй това казановата е изненадал някой пак. :-o :lol:
А, тази сутрин в 4.30 намалих разликата.
Пък Лилито и бластера поне да донесат по една мида начи :(

Момченца са, ма са много сладинки. :) Па то и сред животинките има такива с обратни наклонности - редрума да ме прощава - сигурно от гей парадите са се повлияли.:lol:

Душе, плашиш ме - вече ще оставам при тебе и а- си се надръндил в 4-5 часа - а-бой, яко.:-o Кво е тва ставане по време на най-сладкия сън?
Лилето и бластера ако верно са ми избягали - не им ща нищо. Сърдита съм завинаги!28.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Полудявам душко, ама ще се оправя. :)
Момченца са, ма са много сладинки. :) Па то и сред животинките има такива с обратни наклонности - редрума да ме прощава - сигурно от гей парадите са се повлияли.:lol:

Душе, плашиш ме - вече ще оставам при тебе и а- си се надръндил в 4-5 часа - а-бой, яко.:-o Кво е тва ставане по време на най-сладкия сън?
Лилето и бластера ако верно са ми избягали - не им ща нищо. Сърдита съм завинаги!Виж файлът 10521
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o Не дай си боже да ме огрява ....
Няма да та угрее колкото и да ми правиш намеци. Не си мой тип.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Полудявам душко, ама ще се оправя. :)

Няма бе душе - стЕгни се, да не те стягам аз!spank.gif
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Глей сига как пак лъжиш начи, не съм отказвал, разминават ни се работните времена. :p
Ти па баш на терасата ще си печеш трибуквието - двор немаш ле? Воайори не се ли събират? Виж файлът 10503

Той Уни като ни усети, че сме му на терасата ще се залости и заключи с 10 катинара.:D Нали все рязко изчезва като стане дума за тераса виж до денонощния може да отскочим да видим кръчмаря и онез трите мацки.

Да пуснем тема ама не знаем дали наистина ваканцува с Бластера немаме доказателства ще ни оплюят веднага за уронване на имиджа.

Може да отишла на куклен театър и да са я взели да работи декор - да държи клон и да играе храст, знаеш ли? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооо, гледай сега какво изнамерих :lol:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • Колаж.jpg
    Колаж.jpg
    91.6 KB · Преглеждания: 24
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооо, гледай сега какво изнамерих :lol:

Ти па чак сега ли го намери? Аз даже скоро споменах сцената с чимберчетата в политическата тема - боко и жена му.:)
 

Горе