Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Оферта е само за членове на този форум! Приемам други поръчки единствено ако някой от тук присъстващите е препоръчал човека.


Та да карам направо:
Пиша статии на български език за 10 лв, на английски 10$, а на немски за 10€.

Какво ще получите?
- Качествена и уникална статия
- 3 картинки точно подбрани по темата. Всяка от тях ще е дам с ключова дума, фраза, която е подходяща за темата по статията и има достатъчен брой търсения.
- Пиша с желание, но когато ми дойде музата. Поради тази причина си давам срок от 48 часа след приемане на поръчката.
- За колеги, с които не съм работил взимам парите предварително. А за тези, с които съм - след получаване на статията.
- Минимална дължина - 200 символа... опа думи де 8)
- Тематика: аз ще преценя и ще Ви кажа дали ще мога да напиша статия.

Какво можете да очаквате?
- Да получите коректно отношение от мен.
- Да изпълня поръчката си в срок и според критериите.
- Да откажа поръчката ви без да давам обяснение! (прочети го пак)

Как ще процедираме?
- Примема PayPal, ePay, банков превод.
- Приемам поръчки единствено до края на февруари. След това спирам.
- Форма на контакт - единствено на ЛС, а ако си прекалено нов и не можеш да пращаш -> пиши в темата, че си изпратил e-mail на следния адрес: nov_sait [@] abv.bg със заглавие "Скъпи статии".

Ревюта НЯМА! Мой проекти... хм, защо не погледнете коментарите за книжката ми "37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!" (който е прочел книжката, а не е дал своето мнение и е обещал... какво чака още? :p)

П.С. Не мисля да пиша повече в темата. Ако някой има интерес да пише ЛС, а който иска да си чеше езика/пръстите нека го прави. А ако има грешки... халал да са :)
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Прекалено съм скъп, за да ме наемеш... а и неграмотен, отгоре на всичко...
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Прекалено съм скъп, за да ме наемеш... а и неграмотен, отгоре на всичко...

Най-отгоре на всичкото е надменен. Като прочетох офертата останах с усещането, че съм го засегнал с нещо и ми е сърдит, въпреки че не сме имали никакви контакти. Също и че едва ли не съм длъжен от него да поръчам.

Ако има нещо извинявай все пак!
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

заглавието в повечето случаи привлича вниманието и се чете дадена статия

сега по темата - минимално 200 думи - ако си поръчам 2000 цената същата ли ще е
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Идеята на заглавието очевидно е да привлича внимание, което е полезен skill за един copywriter. Така че няма нужда от малоумни коментари :)
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Не виждам нищо лошо в офертата, човека си иска конкретна цена, какъв е проблема? В крайна сметка 10лв. за хубава статия не е нещо безумно.
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Много си ми евтин, значи си ми некачествен, такива не наемам, евтиното е ниско качество,
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Бях забравил за темата, че имам малко повечко извънредни задачи, които не са свързани с интернет...
Та по темата: идеята бе, не да печеля пари, защото така или иначе никой не поиска статия, а да се привлече внимание и коментари. Мисля, че се получи г/д. Провокативно заглавие с подобен текст.

Колеги, които се занимавате с копирайт и т.н. - вдигнете си малко цените, защото получих оферта януари месец да се пишат статии на чужд език: 3 лв за 500 думи...

Поздрави, а и не съм искал да обидя никой! :)
 
От: Прекалено съм скъп, за да ме наемеш...

Има грешки.

Ако ти трябва редактор - земам по 25 лв/500 думи.
Кооперативка един вид - твоят белетристичен талант и маркетингов гений, и моят граматически фанатизъм... Или квото е там.
 

Горе