Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

Ти си по-загрижен за форумния ми образ от мен самата - що така?
Просто те ползвам да дразня аудиторията.

И по-важно: как планираш да организираш виенския бал тая година в условия на пандемия? ;)
Тва сигурно неква глупост дето съм написал в миналото ама нещо не се сещам кво и що...?
 
Тва сигурно неква глупост дето съм написал в миналото ама нещо не се сещам кво и що...?
Не. Аналогия с нЕкои родни пи-ар-и с титли беше. ;)
 
Значи , след 80 коментара излиза, че Блинки си е хубав, обаче Петя го е ДО разхубавила. Тупан бота си взима хапчетата и е супер "calm". Noke иска и той да е с готин аватар, ама няма. А пък Нанди била натурално красива и не и трябва фотошоп. Това ли е на кратко в тази тема, понеже не я следя много, но искам да наваксам ? :p

ии бре, куцо магаре :) Ма нали си същата тиква..какво по различно :D
Е, и тема си отвори, психо-терапевтична :) уж трееше да пишем в нея, ама май сам си пишеш..сновеш в нета за глупости и пейсткаш бетер като черна станция :p
И кой пише в този форум преди 20.00 ;) Кат те гледам и теб, основната активност ти е след 11, сигурно е щото сън не те хваща ахах или по-скоро не ти обръщат внимание, и айде да се изцвъкаме тук :)

То и 89% от пищенгясите са 1/1, влизат тук само да се разчепатат нещо.. Иначе яко пози "случайно влязох", "случайно видях".. ясни сте ми 101% :love:
 
Неска било петък та по-отрано са запразнили некои гледам.
 
Неска било петък та по-отрано са запразнили некои гледам.
Имунизират се хората. По Кантарджиев. ;)
 
Неска било петък та по-отрано са запразнили некои гледам.

Ми запразни и ти бре :) Или шубето е голем страх - викаш доставчика да не докладва логовете на жената ахаха че там сте малко тесна идилия и немаш май май много бегане ;) Ма пък в оня край ви преобладават овцете, та все имаш и резервен вариант :p

Имам чувството, че неска ще се поцепите тука..нема нема па се омажете..горкия Блинки, вместо да оди некоя кръчма, пак ще ви брише задниците ахахаха
 
То и 89% от пищенгясите са 1/1, влизат тук само да се разчепатат нещо.. Иначе яко пози "случайно влязох", "случайно видях".. ясни сте ми 101% :love:
Излекувай ги както О'Брайън излекува Уинстън в стая 101, сичко да си признаят гадинките!
 
Ми запразни и ти бре :) Или шубето е голем страх - викаш доставчика да не докладва логовете на жената ахаха че там сте малко тесна идилия и немаш май май много бегане ;) Ма пък в оня край ви преобладават овцете, та все имаш и резервен вариант :p

Имам чувството, че неска ще се поцепите тука..нема нема па се омажете..горкия Блинки, вместо да оди некоя кръчма, пак ще ви брише задниците ахахаха

Ама голяма химера ти е тоя селски живот.
Айде, задай си въпросите дето мира не ти дават вече толко време - тука сме поне няколко компетентни по темата.

Да отговоря на първия и най-важен: като влезеш у кенефа (независимо дали външен или вътрешен) не чуваш комшията си като пикае и не надушваш комшийката като пуши и сере едновременно, както е в повечето многоетажни жилищни сгради в урбанизираните райони, демек София :)
 
аххаха кви пръчки сте, не е истина :) Ако не дам тон за песен, не мое да обелите и един лаф, макар копи от некой терикатски форум да е :p:p:p

Бах ви в дърветата :love:
 
Ма пък в оня край ви преобладават овцете,
Ох агънце на фурнааа....

Абе @Noke имаш ли фурна за агънца на двора, от тези, като едно време ?

iu
 
аххаха кви пръчки сте, не е истина :) Ако не дам тон за песен, не мое да обелите и един лаф, макар копи от некой терикатски форум да е :p:p:p

Бах ви в дърветата :love:
Супер задръстеняци сме всинца, аз лично съм пълна мишка. Мен тва ме радва, че наминаваш честичко напоследък да вдигнеш нивото с фреш хумор и натурално сервиран интеуект. Инак ше си останем на по някое меме през ден и неловко мълчание - трагедия...:)
 
Ти си заблуден и нищо не отбираш от най-модното: модерна електроника замаскирана в стар стил, за гъзария!:)
(Тихо сега, че ще мине кумчо вълчо тупанчо и ше ни издъха къщичката на рехавия диалог, тиху, шшшшт...):)
 
Датата е виждал село само на картинка :) Ама панелката щи обрисува толко цветущо и в идилия, че на момента вадиш 500е за наема и отиваш в кръчмата да се давиш веднагически :D

Иначе е ебаси кенгурито ахахаха ташак отсекъде :D:D:D
 
Ох агънце на фурнааа....

Абе @Noke имаш ли фурна за агънца на двора, от тези, като едно време ?

iu

Нема. Пък и не го ям това животно. То и за други цели май ставаха тия пещи де.
 
Датата е виждал село само на картинка :) Ама панелката щи обрисува толко цветущо и в идилия, че на момента вадиш 500е за наема и отиваш в кръчмата да се давиш веднагически :D

Иначе е ебаси кенгурито ахахаха ташак отсекъде :D:D:D
Разцепи ме, срази ме и бера душа. Голем си. Ръфай пинчерче, още може. Наръфай обущата със заплашителен лай към главите, до които не можеш припари, заради ръстта. Дай, Ричи, дай моето момче, ръфай. Ауууууу.

ps: Сега тва ли е най-новата конспирация: че аз съм датата? Аааа, аха.
Ако не дам тон за песен, не мое да обелите и един лаф
То, като се проследи ДО появата ти, обратното става ясно, но давай де, ръфай - нали така си се въплатил в страшния виртуален злодей, че не можеш без тая. Трябва и за малките ричита да има по някоя мръвка, или поне хляб с вода. Брао герой, евалата:)
 
аххаха кви пръчки сте, не е истина :) Ако не дам тон за песен, не мое да обелите и един лаф, макар копи от некой терикатски форум да е :p:p:p

Бах ви в дърветата :love:
За което покорно благодарим. :)
 
Що па Ричи бре :) Нз ама Ричи си кръщават кучетата само жените, децата и жендърите :D Може да се окажа прав за най-първите си преположения, освен ако не се окаже второто :p
 

Горе