Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

Елате всичките. :)
Аз да дойда ли? Ама на живо, без интернет ярема, съм 100 пъти по- от тва, което съм тук:):)

пс: А след рикийкта гарантирани ли са заигравки с подпийнале девойки?
такива комшии най харесвам :D
Пияндур!!
 
Аз да дойда ли?
Ма как може да питаш? Като VIP гост ще те посрещнем. Кмета ще дойде да те приветства лично. Секретарката му е комшийка и приятелка - и тя ще се включи в официалната церемония. Уредничката на читалището може да организира деца в народни носии да тропнат хорце
такива комшии най харесвам
И си пласират ваксините по-успешно от файзер и гейц. Хората сами искат бустер след бустер. Не се налага кака Радка да ги сплашва.
 
Празненствата по посрещане на важните гости у село ще започнат с виенски валс в подобен стил

 
Празненствата по посрещане на важните гости у село ще започнат с виенски валс в подобен стил

Те това са държавниците, които "решават" бъдещето - до един подбрани на принципа на отрицателната селекция, мекички и покварени до гъзо.:)
 
Много си мълчах по тази тема. Според мен е нелепа. Блинки според мен е доста точен. А явно има и визия.
 
Много си мълчах по тази тема. Според мен е нелепа. Блинки според мен е доста точен. А явно има и визия.
Хахаха, чак пък да има визия. :) Абе, като минат тези глупости със сертификати, зелени, розови, 5-та бустерна, мисля да се съберем и да се видим кой какъв красавец е. Нандито и Нока лично ще им се обясня в любов да дойдат. :)
 
Хахаха, чак пък да има визия. :) Абе, като минат тези глупости със сертификати, зелени, розови, 5-та бустерна, мисля да се съберем и да се видим кой какъв красавец е. Нандито и Нока лично ще им се обясня в любов да дойдат. :)
Ти вземи отношение по репорта. Ние с Ноке-то в обяснения не вярваме. Дела са нужни, дела... :)
 
Ти вземи отношение по репорта. Ние с Ноке-то в обяснения не вярваме. Дела са нужни, дела... :)
В тази тема гледам доста неща има за репорт, чак се чудя, че чак сега се получава. Отпуска според мен е лично само усещане. :)
 
В тази тема гледам доста неща има за репорт, чак се чудя, че чак сега се получава. Отпуска според мен е лично само усещане. :)
За коя тема говориш и за кой репорт? И какво самоусещане, като вече трети ден няма такова? Ясно, либерална е модерацията във форума - супер. Но когато един инфантил започне да маже яко и да отказва хората от участие в темите, мисля, че трябва да има реакция.

При работа с мега лигаво дете се действа по два начина - ошамарваш го яко; правиш се, че не го забелязваш. Вторият вариант е доказано неефективен. Като родител би трябвало да го знаеш. :)
 
При работа с мега лигаво дете се действа по два начина - ошамарваш го яко; правиш се, че не го забелязваш. Вторият вариант е доказано неефективен. Като родител би трябвало да го знаеш. :)
Добре де, там не успявате ли се превъзпитавате. Последният репорт, не е ли в онази тема от 400 страници. :) Според мен там всеки си казва какво мисли, и това, че някой се е изказал неудобно за друг, не следва да е за каквато и да е модерация, особено ако няма нищо против правилата. ;)
 
Добре де, там не успявате ли се превъзпитавате. Последният репорт, не е ли в онази тема от 400 страници. :) Според мен там всеки си казва какво мисли, и това, че някой се е изказал неудобно за друг, не следва да е за каквато и да е модерация, особено ако няма нищо против правилата. ;)
Да се превъзпитаваме??? Как точно предлагаш да стане, след като контактуваме виртуално?

Ако имахме физически контакт, щях да го превъзпитам яко, но при този начин на общуване, само ти имаш инструментите да превъзпитаваш. И не става въпрос дали някой се е изказал за някой друг и как, а за нагло лигавене. Погледни темата (да онази същата) и виж за какво става въпрос - 10 поредни поста с по едно изречение. Всяко по-дебилно от предходното.

Ти си тоя, който може да каже на някой "пич, прекаляваш. В живия живот и в интернет си има правила за поведение, които трябва да спазваш".

Е, ако не искаш да го правиш, остави някакво ненормално да троли из форума безцелно и да си търси внимание. Ние ще се свираме по дупките, за да не ни досажда с дебилното си поведение.




 
Форумните дразнения по принцип са ми много забавни, обаче в конкретния случай ситуацията хич не изглежда здравословна.

Въпросният юзър откровено ме плаши на моменти, особено като се замисля за цялата му форума история, през колко образа минава на "цикъл" (демек нов профил), откъде почва и докъде стига.

Това дето го прави напоследък е чист harassment и е далеч по-притеснително от някой и друг мръсен виц (като при @DataAddicted).
 
Форумните дразнения по принцип са ми много забавни, обаче в конкретния случай ситуацията хич не изглежда здравословна.

Въпросният юзър откровено ме плаши на моменти, особено като се замисля за цялата му форума история, през колко образа минава на "цикъл" (демек нов профил), откъде почва и докъде стига.

Това дето го прави напоследък е чист harassment и е далеч по-притеснително от някой и друг мръсен виц (като при @DataAddicted).
И нещо друго - защо нямаме опция да блокираме потребител в секцията за лични съобщения. Въпросният дебил ме изкара извън нерви оня ден с идиотски лични съобщения от сорта "кажи коя зодия си, кажи ми, кажи ми". Няколко пъти му казах вежливо "моля те, спри, имам работа, нямам време и желание за безумен чат с 5-годишно". Напълни ми пощата със съобщения.. Накрая някъде се спря...

Поне за такава възможност трябва да се помисли. Ок, темите не мога да модерирам, но поне достъпа до личната си кореспонденция трябва да мога да отсявам.
 
Е сега го чух по телевизията, буквално казаха "наоколо е пълно с чакали". Някъв турски сериал. Няма значение къв е що е, на място е. Аз, съм протектор, не съм чакал, не чакам някой да се отслаби и да им изгреза месото. Читавите хора обикновено си мълчат, но се активират, когато други читави хора са засегнати.
 
Читавите хора обикновено си мълчат,
Бъди от читавите. Млъкни за няколко дни. Или опитай да се държиш като поне 15-годишен...
 
Бъди от читавите. Млъкни за няколко дни. Или опитай да се държиш като поне 15-годишен...
А ти защо не млъкнеш? Каквото и да ти се каже, го обръщаш наопаки. Аз като гледам Блинки също ти предложи ръка за мир, ама не. не искам да те унищожавам словестно, не мисля че някой иска. Ти защо така се държиш? Даже ми е тъпо като го пиша, ама ми е тъпо и като се пускат такива тем за някой - бил ли звезда Блинки, еми звезда е, айде да видим сега.
Ревете, че някой ви е навлязъл в личното пространство, а обсъждате някой друг по този начин. Не е правилно това нещо.
 
Последно редактирано:
Абе, като минат тези глупости със сертификати, зелени, розови, 5-та бустерна, мисля да се съберем и да се видим кой какъв красавец е.
Тия сме ги чували :D
 
Тия сме ги чували
Блинки е домакина. пък и то е някакво на ниво усещане, за мен Блинки е мой човек... колкото и тъпо да звучи.
 
Тия сме ги чували :D
Заклевам се да преям. :) Питай хората, като ми се отдава, правя го. За жалост от 2-3 години не смея, може да се сетите защо. Дори и тук в София, и във Варна пропуснах тези няколко години. Иначе съм напълно сериозен, защото се получава многооооооо добре. Може да питате присъстващите през годините. :)

И мен ме плашат някои потребители, но някак вече съм свикнал да живея с това. Не е трудно. ;) Естествено, ако се минат някои граници нещата минават вече в друга насока. Нок е дал примера, който и аз мислех да дам.
 

Горе