Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

Аз се включих с това бебче:


Майка ми го все от фирмата, служебен и си остана в нас. Беше бижу, от тогава съм фен на марката, разбирайте Lenovo. :)
Ти на много хай-тек си се включил, моя беше нещо такова
iu

Може би беше и точно същият модел.
 
Къв хай-тек? Имаше Win 3.11, на твоята снимка е 95, ако не се лъжа. :)
:)Така ми изглежда, лаптопче чак. (Но аз не ги разбирам, де) Иначе, да май Уин 95 ми беше - модерна работа:)
 
Олее, сега като загледах - лаптоп с флопи диск! Уауу, яко, не знаех, че има/е имало. Те може би са тръгнали малко след настолните тухли. Бреййй:)
пс: Или не е флопи:)
 
:)Така ми изглежда, лаптопче чак. (Но аз не ги разбирам, де) Иначе, да май Уин 95 ми беше - модерна работа:)
Еха, тук само дъртаци. Сега ще ми кажете, че сте търкали талочета с юзър и парола за дайлъп канекшън. Аз единственото което не успях да направя през тези славни времена е да отида на Мирк среща, на някой канал. И още ме е яд за това, а бяха добри.
 
Еха, тук само дъртаци. Сега ще ми кажете, че сте търкали талочета с юзър и парола за дайлъп канекшън. Аз единственото което не успях да направя през тези славни времена е да отида на Мирк среща, на някой канал. И още ме е яд за това, а бяха добри.
Аз само на срещи с девойки ходех, на среща на цял канал не съм. (И срещите с девойки бяха добри;):)
 
Аз само на срещи с девойки ходех, на среща на цял канал не съм. (И срещите с девойки бяха добри;):)
Тези са най-сладките срещи. Още го има Гепиме. Това нема да умре. Май беше на бившия собственик на Грабо.
 
Телефона дуплекс точно с най-злата комшийка - голяма телефонджийка - и като се зачатех с някоя мома...Луди скандали:)
 
Е, това, когато е в по-големи количества (както се е случвало по-често в миналото), и когато не е в комбинация с нещо интересно, важно или забавно за другите, ги дразни.
Великан! Най-точно долови проблема.

Мен троленето не може да ме бутне, стига да е поне малко креативно - да те стимулира да му сипеш. Умирам си за виртуални кютеци. :)

На тоя обаче какво да му кажеш, като е жалък и скучен дебил. Пуска 10 безсмислени поста, писани сякаш от 5-годишно със синдром на Даун.

Единственото, което гоооре-долу не му беше чак толкова зле, си остана коментара, че иска да даунгрейдне до нещо по-старо - демек моа. :)

Всичко останало - тъжно и жално.

Нямам против дебилчето, дори ми е жал за него. Когато Павел Андреев му сипваше на всеки пост/дебилна нова тема и призоваваше Блинки да го банне, го смятах за несправедливо. Всъщност е бил много прав.

Няма лошо в това да искаш и да търсиш внимание, но трябва да имаш и някакви елементарни умения и личностни качества, за да го постигнеш. Само с лигаво инфантилно поведение няма как да стане.
 
еееее те бяха много скъпи тогава, особено Правец 16. Но имаше деца на заможни родители си имаха. Ходихме на гости да играем каратека :D
спомням си, че учехме програмиране и винаги програмите започваха с "HOME" или "HOME 10" нещо такова :D
Каратеката беше култова. И ние имахме правец с монитор Юностъ :D

Класика в жанра.
 
Великан! Най-точно долови проблема.

Мен троленето не може да ме бутне, стига да е поне малко креативно - да те стимулира да му сипеш. Умирам си за виртуални кютеци. :)

На тоя обаче какво да му кажеш, като е жалък и скучен дебил. Пуска 10 безсмислени поста, писани сякаш от 5-годишно със синдром на Даун.

Единственото, което гоооре-долу не му беше чак толкова зле, си остана коментара, че иска да даунгрейдне до нещо по-старо - демек моа. :)

Всичко останало - тъжно и жално.

Нямам против дебилчето, дори ми е жал за него. Когато Павел Андреев му сипваше на всеки пост/дебилна нова тема и призоваваше Блинки да го банне, го смятах за несправедливо. Всъщност е бил много прав.

Няма лошо в това да искаш и да търсиш внимание, но трябва да имаш и някакви елементарни умения и личностни качества, за да го постигнеш. Само с лигаво инфантилно поведение няма как да стане.
Еми аз нали имам разни розови идеи и рекох да напъна за едно християнско разрешаване на проблема - всички да си простим недостатъците и прегрешенията, да се прегърнем и заживеем щастливо виртуално... Нема да стане, нали? Тогаз картеката: бой, Удри, мятане, подфъргане и тЕ така!:):)
 
:)

На тоя обаче какво да му кажеш, като е жалък и скучен дебил. Пуска 10 безсмислени поста, писани сякаш от 5-годишно със синдром на Даун.

Единственото, което гоооре-долу не му беше чак толкова зле, си остана коментара, че иска да даунгрейдне до нещо по-старо - демек моа. :)

Всичко останало - тъжно и жално.

Нямам против дебилчето, дори ми е жал за него. Когато Павел Андреев му сипваше на всеки пост/дебилна нова тема и призоваваше Блинки да го банне, го смятах за несправедливо. Всъщност е бил много прав.

Няма лошо в това да искаш и да търсиш внимание, но трябва да имаш и някакви елементарни умения и личностни качества, за да го постигнеш. Само с лигаво инфантилно поведение няма как да стане.
ХХахаха, Нанди с тежката хранилка. :) Защо не възприемете, че има и такива личности. Аз на какво съм се нагледал през годините във форума. Не поставям едните и другите под един знаменател, но и честно казано всеки е различен и лесно привиквам към стила му на писане, начина му на мислене и изразяване и най-вече характера му. Пробвай да видиш, че може и така.
 
ХХахаха, Нанди с тежката хранилка. :) Защо не възприемете, че има и такива личности. Аз на какво съм се нагледал през годините във форума. Не поставям едните и другите под един знаменател, но и честно казано всеки е различен и лесно привиквам към стила му на писане, начина му на мислене и изразяване и най-вече характера му. Пробвай да видиш, че може и така.
Не бе, аз мога, ама не искам. Някак обидно ми е, когато някой е толкова ниска топка, а ти влиза в аурата и отказва да се махне от там.

И тук не става въпрос за лична дзен философия, Блинки. Става въпрос, че един потребител злоупотребява с търпението на всички останали. Нямам проблем да пусне поредната инфантилна тъпня и да млъкне. Той обаче превръща темите в личен чат между себе си и другите си алтер-егота. 10 дебилни поста един след друг и всички нормални участници напускат темата...

В такава ситуация работата на админа е да му каже "дечко, аре 3 дни почивка, та да се научиш как се ползва форум. Беги у личната ти страница у фейсбук и там си драскай тъпизми на кило".

Ти отказваш да го направиш. Щото си безхарактерен, па ако, че мязаш на звезда. ;)
 
Ти отказваш да го направиш. Щото си безхарактерен, па ако, че мязаш на звезда. ;)
Думата, която търсиш е уравновесен. Как виждаш някой админ да банне някой, защото бил ниска топка за друг или според него тормози с изказванията си другите, а на човека това му е изказа просто. Погледни го отстрани, не ти ли се струва странно? Има игнор и ако искаш може да го ползваш. :)
 
Има игнор и ако искаш може да го ползваш.
А трябва да има и за личните съобщения. От историята с милсем, трябваше да си вземете поука и да осигурите опция за блокиране на хора, които досаждат на лични.

Освен това игнорът не е опция. Противоречи на моята житейска философия. Не съм от хората, които си запушват ушите и си затварят очите. Предпочитам да се справям с дразнителите, като им покажа грешките в поведението им. Очаквам същото от другите и съм склонна да променя поведенческите грешки, които ги дразнят, когато смисълът и ползата от тях са никакви. Това се нарича личностно израстване.

И забележи, че за първи път искам да се санкционира съфорумец, а през годините тук съм изтърпяла какво ли не. Не съм станала по-крехка и нетолерантна. Просто при тоя човек нивото е толкова ниско, че нито върви да "му сипеш", нито пък да го оставиш да се лигави по тоя инфантилен начин.

Можеш поне да му направиш забележка в лично съобщение. Аз опитах всякак и ударих на камък.

Но тук определено става въпрос за някаква тежка патология, да знаеш. Тоя хич не го слуша главата...
 
Беше бижу, от тогава съм фен на марката, разбирайте Lenovo. :)
Няма такова нещо като фен на Леново.
Или си фен конкретно на ThinkPad или да не казвам какво.
 
Няма такова нещо като фен на Леново.
Или си фен конкретно на ThinkPad или да не казвам какво.
Телефонът ми не беше тинкпат, и пак има 3 докато за момента не загубиха позицията си преди 4-5 години.

Да. За лаптопите ще се съглася. Не знам нещо по-добро. ;)
 
Последно редактирано:
То тогава бяха ли много комповете? Аз имах Пентюм 3. И беше супер с оня квадратния Куейк 2. :)

Ей тук се спуквахме след даскало:

 

Горе