Проблем с Inodes - суперхостинг

Maradona

Member
Здравейте, имаме в най-високия план на СХ недостиг на Inodes, 268 000 от 270 000 възможни. Качени са няколко новинарски сайта, които обаче категорично нямат толкова брой файлове. Най-големия от сайтовете има едва 4000 качени.

Има ли какво да направя, сайтовете са на WP.

И разбира се главната цел на темата ми е къде да преместя сайтовете си, защото суперхостинг ми не много хубаво предложение за повдигане към виртуален сървър.

Предварително благодаря
 
аз съм на Big Dog

coolicehost.com/web-hosting.html
 
Надеждни ли са? Дали биха съдействали с преместването на сайтовете ни при тях?
Да, бихме съдействали. Ако си с контрол панел cpanel, направо ще те импортнем при нас в акаунт. И ще стане номера. Даваме повече inodes, като ако не стигнат обикновено даваме и бонуси. :) Ако нещо има, драсни ми на лично.
 
Не бързай и да скачаш на първото предложение.
Виж jump.bg и най-вече това -
Безплатно преместване на сайт от друг хостинг
  • Без да губите пари - ако Ви остава предплатено време на текущия Ви хостинг - няма да го загубите! Ние ще Ви компенсираме, като добавим към плана Ви толкова месеци (до 12), колкото остават на текущия Ви хостинг!

ако темата не е пусната с друга цел де
 
Махни кеширащите плъгини и изтрий остатъчните кеш файлове.
 
Не бързай и да скачаш на първото предложение.
Виж jump.bg и най-вече това -
Безплатно преместване на сайт от друг хостинг


ако темата не е пусната с друга цел де
Това си е супер оферта, още повече че Jump.bg нямат лимит за inodes което директно си означава че няма нужда да чака милосърдие да пуснат бонусче.
Screenshot 2024-10-17 at 20.10.47.png
 
Това си е супер оферта, още повече че Jump.bg нямат лимит за inodes което директно си означава че няма нужда да чака милосърдие да пуснат бонусче.
При jumpa подводния камък може да се окаже ограничението за базата данни от 2гб. Това за новинарски сайт със десетки хиляди статии е малко. Ако всичко си работи, никой няма да го закача за размера на базата, но ако почне да тормози съпорта ще вземат и те да го ръчкат за ъпгрейд. За голяма част от моите сайтове ползвам джъмпа, за клиентски големи сайтове предпочитам coolice! Coolice доста са вдигнали нивото последно време и @Blinky е много разбран - винаги влиза в положениe!

PS: Superhosting без пари да ми дават план - няма си кача сайт при тях!
 
Джъмп са супер добро предложение, разбира се.
Но двата коментара, само се сещайте кои, (прескачайки на контрата и хардмлем, защото е точно изпуснат кеш плъгин) са от доста технически неподготвени хора, които аз лично не бих взел по внимание. ;)
 
При jumpa подводния камък може да се окаже ограничението за базата данни от 2гб. Това за новинарски сайт със десетки хиляди статии е малко. Ако всичко си работи, никой няма да го закача за размера на базата, но ако почне да тормози съпорта ще вземат и те да го ръчкат за ъпгрейд. За голяма част от моите сайтове ползвам джъмпа, за клиентски големи сайтове предпочитам coolice! Coolice доста са вдигнали нивото последно време и @Blinky е много разбран - винаги влиза в положениe!

PS: Superhosting без пари да ми дават план - няма си кача сайт при тях!
ако имаш 2гб база проблема е в теб
 
Джъмп са супер добро предложение, разбира се.
Но двата коментара, само се сещайте кои, (прескачайки на контрата и хардмлем, защото е точно изпуснат кеш плъгин) са от доста технически неподготвени хора, които аз лично не бих взел по внимание. ;)
Наздраве
 
ако темата не е пусната с друга цел де
Едно време като се бъзиках че всеки сървърен проблем се решава със смяна на хоста, Топадминът подскачаше всеки път възмутено...

А сега какво стана - от известно време всички УордПрес технически проблеми в тоя форум се решават чрез смяна на хоста към една от 2 конкретни компании (на ротационен или друг принцип) :)

Сякаш цялото комюнити, барабар с уж техничарите, са джойннали някаква афилиейт програма... Дайте линк барем да се регна и аз?
 
Едно време като се бъзиках че всеки сървърен проблем се решава със смяна на хоста, Топадминът подскачаше всеки път възмутено...

А сега какво стана - от известно време всички УордПрес технически проблеми в тоя форум се решават чрез смяна на хоста към една от 2 конкретни компании (на ротационен или друг принцип) :)

Сякаш цялото комюнити, барабар с уж техничарите, са джойннали някаква афилиейт програма... Дайте линк барем да се регна и аз?
ако се търси тех решение бих се включил с удоволствие че вп последно оптимизирах преди години
 
ако имаш 2гб база проблема е в теб
Той не знае откъде са му Inodes файловете, ти искаш да си оптимизира базата! Преди време местих от джъмпа към coolice клиентски новинарски сайтове със стотици хиляди статии, именно, заради базата дани. Имам спомен, че тогава и ти ги гледа и каза, че няма много опции какво да се направи!
 
Наздраве
НАЗДРАВЕ. Като имам база за мачкане, ще те викна. :D

Контра, виж проблема на човека е, че ще мине от 40 лева на 250 лева на месец. Ако не е за смяна на хостинг, не знам за какво е, колкото и технологично чудо да измили някой. Ще се съглася, че тези айнодове е добре да се оправят, но съм сигурен, че скоро ще пише в темата за процесорното време. ;)
Ти само сайтове за дипломни работи ли правиш? Аз имам wordpress с 15GB база и няма ядове, но е на vps а не на споделен хостинг.
Да, когато държиш на бизнеса си, обикновено го слагаш на нещо сериозно. Не влачиш магазини, примерно, с 50+ поръчки на ден и правещ добър оборот на хостинг от 20-40 лева на месец. :) И през ден да си пишете със съпорта празни приказки. ;) Жалкарска работа.
 
Да, когато държиш на бизнеса си, обикновено го слагаш на нещо сериозно. Не влачиш магазини, примерно, с 50+ поръчки на ден и правещ добър оборот на хостинг от 20-40 лева на месец. :) И през ден да си пишете със съпорта празни приказки. ;) Жалкарска работа.
Нашата компания прави годишен оборот само около 30 000 000 и съм направил нещо като фирмен хостинг с 11 собствени сървъра в колокация.
 
Последно редактирано:

Горе