Продавам домейн: lizing.bg

Домейнът беше собственост на ОББ, по странна случайност е забравен, и сами виждаме крайният резултат.
А знаеш ли защо ОББ нищо не са правили по този домейн? И това не си ли е тяхна грешка, че са забравили домейна?

И много благодаря на всички за полезните постове. За разлика от тука, в една група във фейсбук където постнах домейна ме скъсаха от подигравки, че било leasing, а не lizing и че lizing било лизане и някакви други такива глупости. Да, по принцип е правилно да се пише leasing, но lizing също става, според мен, особено за българския пазар.

Все тая, сигурно в понеделник ще мине плащането и ще постна фактура за домейна.
 
Последно редактирано:
А знаеш ли защо ОББ нищо не са правили по този домейн?
Проблемът вероятно опира до ниво "Администратор". Честата смяна на служители, ново назначаване, обучение, или отмъщение на недоволни от заплащането професионалисти води до това. С други думи, ако човекът отговарящ за домейните на ОББ е решил да отмъсти или да напусне, то лесно би могло да се забранят всички известия, че домейнът Lizing трябва да се поднови.

Lizing.bg - не ми допада, а причината е корупцията на високо ниво

Lizing.eu - 699 EURO - e балансирано решение, ако искаш реална защита и липса на корупция.

LIZING.COM - горещо препоръчвам, ако искаш да бъдеш търсен с оферти от всички банки или финансови къщи в България.

https://domainhub.com/offer/lizing.com ---> изпрати запитване, и давай смело, докато все още не са го купили.

Gary Willicott
CEO & Senior Broker.
Domainhub.com

+1 302 502 0255

or contact our Cape Town office
+27 21 553 0639
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
Защо смяташ, че .com е най-доброто за българския пазар? Иначе, интересно е това със сигурност ще го проверя.
 
А знаеш ли защо ОББ нищо не са правили по този домейн? И това не си ли е тяхна грешка, че са забравили домейна?

И много благодаря на всички за полезните постове. За разлика от тука, в една група във фейсбук където постнах домейна ме скъсаха от подигравки, че било leasing, а не lizing и че lizing било лизане и някакви други такива глупости. Да, по принцип е правилно да се пише leasing, но lizing също става, според мен, особено за българския пазар.

Все тая, сигурно в понеделник ще мине плащането и ще постна фактура за домейна.
Не се занимавай с ФБ.

Тези хора, едва ли предполагат че в Руския език, Lizing e - ЛИ́ЗИНГ

Noun

Долгосрочная аренда машин, оборудования, транспортных средств, производственных сооружений и т. п. с возможностью их последующего выкупа по остаточной стоимости.

Дългосрочен лизинг на машини, оборудване, превозни средства, производствени съоръжения и др. С възможност за последващото им изкупуване по остатъчната стойност.


 
Сигурно, ама тука става въпрос за българския пазар. Но все пак, смятам че е качествен домейна.
 
Напоследък поне в няколко теми виждам небивалици от твоя страна по разни домейн теми.

Или се информирай добре (няма чак толкоз много за четене), или се фокусирай върху други интереси. Няма нужда да пълниш с некоректно инфо.
Нямаш нужното юридическо образование, и тълкуваш погрешно абсолютно всичко.
 
Нямаш нужното юридическо образование, и тълкуваш погрешно абсолютно всичко.
Поправи ме ако съм забравил, ама аз никакви тълкувания не съм предлагал.

То отдавна е изтълкувано. Обаче периодично се появяват такива като тебе, дето преди няколко месеца са решили че има кинти в онлайна и с голям ентусиазъм се заемат да съживяват отдавна изстинали трупове :)
 
Поправи ме ако съм забравил, ама аз никакви тълкувания не съм предлагал.

То отдавна е изтълкувано. Обаче периодично се появяват такива като тебе, дето преди няколко месеца са решили че има кинти в онлайна и с голям ентусиазъм се заемат да съживяват отдавна изстинали трупове :)
Сега разбирам защо ми завиждаш, а то било за PLODOVE.COM / KOLBASI.COM
 
Сега разбирам защо ми завиждаш, а то било за PLODOVE.COM / KOLBASI.COM
Какво е основанието да продавате тези домейни на такива цени? Не се заяждам, искам да чуя аргументацията ти защото ми е интересно да чувам различни мнения и гледни точки.
 
Какво е основанието да продавате тези домейни на такива цени? Не се заяждам, искам да чуя аргументацията ти защото ми е интересно да чувам различни мнения и гледни точки.
Нямате необходимия опит, и едва ли ще ме разберете. Разликата ни е +30/40 години.
 
След като няма да те разберат, защо изобщо даваш наклон във всички теми за домейни??

Направи си една ГЕНЕРАЛЕ тема, направи едни утра-мега анализи. Дай яките съвети.. Ъп-вай я редовно с ценно инфо.. и так-дале, проста работа :) А така, както я караш в момента, просто ти спамиш/тролиш, не другите. Наистина никой не е потърсил мнението ти. Ако има такова желание, то вече всички знаят за теб, тей че - буди рад ;)
 
Нямате необходимия опит, и едва ли ще ме разберете. Разликата ни е +30/40 години.
Чак пък толкова. Тогава защо ги споменаваш тия домейни изобщо? И поне да ти да благодаря, че ми поддържаш темата активна. И съм на 31 години, ако има някакво значение.
 
Чак пък толкова. Тогава защо ги споменаваш тия домейни изобщо? И поне да ти да благодаря, че ми поддържаш темата активна. И съм на 31 години, ако има някакво значение.
Да, има значение, прекалено млад сте, имате нужда от допълнително образование, тук обаче едва ли ще го намерите. Разликата ни е +30
 
Да, има значение, прекалено млад сте, имате нужда от допълнително образование, тук обаче едва ли ще го намерите. Разликата ни е +30
Ами добре, не смятам че образованието ви и възрастта ви съответстват с поведението ви, ама все тая. Освен това, като цяло не го и търся тука това допълнително образование защото в момента домейните са ми като странично занимание по-скоро. Поздрави и всичко хубаво!
 
Последно редактирано:
Сега разбирам защо ми завиждаш, а то било за PLODOVE.COM / KOLBASI.COM
Ами нали OCHILA било търговска марка - вземи и ти регни трейдмарките ПЛОДОВЕ™ и КОЛБАСИ™ и после осъди Кауфланд, Лидъл и Била...
 
Ами нали OCHILA било търговска марка - вземи и ти регни трейдмарките ПЛОДОВЕ™ и КОЛБАСИ™ и после осъди Кауфланд, Лидъл и Била...

Това, което правиш се нарича СПАМ, домейните ми никога няма да бъдат отнети защото съм първи по време и първи по право.
 

Горе