Продавам домейн: sluncheviochila.bg

Грешно е, този домейн няма никаква стойност. Изборът как да си похарчиш парите е единствено твой.
Абе що си не гледаш живота и това, което тебе те влече?
Поредния сухар дето си вре носа в Г_за. Като не ти е оферта на тебе подминаваш.
Зор да покажем колко сме компетентни, знаещи, критични и тн.
Бахти комплексарската история
 
Абе що си не гледаш живота и това, което тебе те влече?
Поредния сухар дето си вре носа в Г_за. Като не ти е оферта на тебе подминаваш.
Зор да покажем колко сме компетентни, знаещи, критични и тн.
Бахти комплексарската история
Нямаш нужното юридическо образование, и тълкуваш погрешно абсолютно всичко.
 
Пхаха хаха.... Айде сега, моето образование е наред и тълкуването ми.
Няма как да се тълкува друго яче човек мрънка и даващ оценката си без никой да го е питал.
Както казах...... Комплексарщина
 
Пхаха хаха.... Айде сега, моето образование е наред и тълкуването ми.
Няма как да се тълкува друго яче човек мрънка и даващ оценката си без никой да го е питал.
Както казах...... Комплексарщина
Надявам се някога да ми станеш клиент по Интернет Право, само 2-ки ще ти пиша!
 
Абе що си не гледаш живота и това, което тебе те влече?
Поредния сухар дето си вре носа в Г_за. Като не ти е оферта на тебе подминаваш.
Зор да покажем колко сме компетентни, знаещи, критични и тн.
Бахти комплексарската история
Аз, от известно време, го забелязвам това. На пръв поглед, човек професионалист, разбиращ си от работата и т.н. обаче е страшен комплексар и по-скоро пречи и дразни от колкото да помага. Не визирам никого конкретно.
 
Аз, от известно време, го забелязвам това. На пръв поглед, човек професионалист, разбиращ си от работата и т.н. обаче е страшен комплексар и по-скоро пречи и дразни от колкото да помага. Не визирам никого конкретно.

Напротив, домейните ти са обречени на неуспех. Пазарът се преориентира вече към .EU / .COM
 
Нямаш нужното юридическо образование, и тълкуваш погрешно абсолютно всичко.
Погледни си всички постове като коментари в темите. Даже не си правиш труда да се из кажеш от свое име, а правиш копи-пейст от уикипедия и тн.
Е гледам няква девойда пише статии, естествено ти връхлиташ с контра въпрос "ама фактури давате ли", посло копи пейст що е то фактура от уикипедия все едно тука хората са малоумники.
Усмихни се, подмини и си гледай интересите вместо да се обясняваш кат девица без някой да те пита ;)
 
Погледни си всички постове като коментари в темите. Даже не си правиш труда да се из кажеш от свое име, а правиш копи-пейст от уикипедия и тн.
Е гледам няква девойда пише статии, естествено ти връхлиташ с контра въпрос "ама фактури давате ли", посло копи пейст що е то фактура от уикипедия все едно тука хората са малоумники.
Усмихни се, подмини и си гледай интересите вместо да се обясняваш кат девица без някой да те пита ;)
Нямаш необходимия речник да ме обориш юридически.
 
Напротив, домейните ти са обречени на неуспех. Пазарът се преориентира вече към .EU / .COM
Ама нали неговите домейни са обречени, а не твоите. Кво ти пука?
Въх тва ако не е някоя женорля зад тоя профил завършила дървена философия ТЕ ПА НА!
 
Това, което правиш ти се нарича сРам за това, което наричаме мъжко поведение!
Поредната досадна лелка дето няма кой да я оправя!
Това, не е чат. Трябва да спреш!
 
@ST-1 откажи се. Тоя е брат на @IvanKirov
Системата ми обажда, че си ме споменал. Зарад кучкойновете ли си ми толкова лют? Спокойно де, той Мъски ще пъмпне всичките подред, след 10 000 цикъла догито пак ще стане почти долар, и ще се измъкнеш сух, поне загуби да нямаш.
Чакане му е майката,
Ако седиш на брега на една река достатъчно дълго, ще видиш тялото на врага си да се носи по течението. (японска мъдрост)
Като минат хипопотам койн и маймун койн и после си ти!

П.С. Неправилно ме туряш до търгашите, не съм се опитвал да ви продавам и копче.
 
Последно редактирано:

Горе