Продавам сайт за футболни прогнози

Daten

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
http://www.prognozite.com

http://tyxo.bg/?54671

Принципно сайтът прави по около 1000 уникални, но поради липсата на мачове и някои проблеми в личен план в момента посещаемостта падна. В Гугъл за думите "футболни прогнози" и "futbolni prognozi" сме на челни позиции.

*Към "голия" темплейт са добавени работещи класирания за топ 5 пъвенствата в Европа + българското. Класиранията се обновяват автоматично.

*Работещ админ панел за добавяне на прогнози от потребители, като за да се публикува една прогноза в сайта се иска удобрение от вас.

*Имате възможност за добавяне на вицове + рейтинг система за тях.

*Домейна е платен до средата на 2010, докато хостинга изтича след около 2 месеца. Използваме СуперХостинг.бг

Сайтът е на повече от година и вади доста стабилни доходи, които нямам нищо против да споделя, но само за заинтересованите.

Цена: 5000 лв.
Тел. 0888 838588

Моля, само силно заинтересованите да ме търсят.

П.С. Щях да забравя да благодаря на някои от потребители тук, които помогнаха голяма част от сайта да стане, това което е в момента. So, thank you!
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

ми след като в слаби месеци прави по 300 евро може сами да се сетите каква е причината да му иска толкова пари...
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

a sluchaino poluchavame li affiliate accountite s nego ? shoto tei e mnogo precakvashto spored mene ako ne go prodavahs s tqh...
и как точно да получиш афилитета ?! освен да ти даде юзъра и паса и да смениш данните....., което от своя страна е доста мъглива операция, защото не се знае букито как ще реагира
изобщо продажбата на афилитета е като алгоритъма на гугъл -само догадки
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

трафика от къде идва?
И без афф акаунта сайта не струва толкова ...
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

а печалбите от къде са?
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Сайтът се продава с афилиейта, разбира се. Колкото до трафика - напишете "futbolni prognozi" в Гугъл. ;)
Колкото до прехвърлянето, утре със сигурност ще знам как точно ще стане. Все още чакам сериозни оферти, обаче...
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Сайтът се продава с афилиейта, разбира се. Колкото до трафика - напишете "futbolni prognozi" в Гугъл. ;)
Колкото до прехвърлянето, утре със сигурност ще знам как точно ще стане. Все още чакам сериозни оферти, обаче...
едва ли по този сърч идват по 1000+ посетители?
Мен ме интересува повече колко процента от трафика е от гугъл, колко рифъръри и колко директ хитове
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Давам си офертата, защо трябва да оспамваш???

Съжялвам ви просто. Ебавате се с хорския труд(в момента с моя). Искате да ви дам сайта за без пари при положение, че има изключително много промени от оригиналния темплейт, и какво ли още не. Да не говорим, че от афилейта за няколко месеца ще си избиете парите.
Разочарован съм от просташките коментари.
 
От: От: Продавам сайт за футболни прогнози

Съжялвам ви просто. Ебавате се с хорския труд(в момента с моя). Искате да ви дам сайта за без пари при положение, че има изключително много промени от оригиналния темплейт, и какво ли още не. Да не говорим, че от афилейта за няколко месеца ще си избиете парите.
Разочарован съм от просташките коментари.

Афилиетите са преходни, днес хората в тях играят, утре не, така, че не ме залъгвай с тях ...успех с продажбата !!!
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Нали се сещаш, че докато 1 си тръгва идват двама нови ?
Защо да те залъгвам казвам си всичко за сайта и който желае да купи е добре дошъл.

П.С. За 6 месеца не съм видял никакъв спад, просто не виждам как ще се изгубят клиентите ако продължава да се подържа сайта.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

ехааааа 3000 лева заради по малко от 1000 уникални на ден ?
ами супер да продавам и и аз тогава имам и над 1000 че и над 3 000 уникални - и ко ще лапна 10 000 а? кеф ....
повам да се занимавам с продажба на сайтове аз - не ми трябва да копая картофи и да доя крави повече :)
кои иска саит с 3000 уникални на месец за 9 000 лева?
 

Горе