Продавам система за музикален сайт

От: Продавам система за музикален сайт

системата твоя ли е ? после да нямам проблеми...
базата данни същата като на сайта в момента ли е ?

и на колко човека ще я дадеш?
 
От: Продавам система за музикален сайт

Сайта е мой => всичко е мое, не виждам никъде авторски права по системата и съдържанието (всичко е добавено от потребителите ми), иначе не смятам да я дам на повече от 3ма човека(базата данни).
 
От: Продавам система за музикален сайт

Ми явно на колкото я поискат, има ли проблем? Естествено може и уникални права, който са по скъпи :)
 
От: Продавам система за музикален сайт

Да не се окаже накрая че се продава занулен скрипт качен безплатно в някой форум ?
Скрипта не е занулен поне на sharebg, но дизайна е скраднат, първоначално беше на лицето visi0n, от когото го купих едно време в един форум и се роди сайта sharebg, след което го продадах на потребител от този форум.
 
От: От: Продавам система за музикален сайт

Скрипта не е занулен поне на sharebg, но дизайна е скраднат, първоначално беше на лицето visi0n, от когото го купих едно време в един форум и се роди сайта sharebg, след което го продадах на потребител от този форум.

да разбирам че не претендираш за права и т.н. ?
 
От: Продавам система за музикален сайт

а бе тоя сайт и по точно системата е правена от мен, дизайна не е мой, както каза Amigo0o дизайна е на един човек visi0n преди доста време го бях купил от един форум bg-be.... ако се сещате няма кой да претендира за права над нищо, системата е авторска, но нямам никакво авторско право над нея, дори още я имам на компютара си :) но немисля да я продавам, затова несе притеснявай, както споменах и дизайна не е с авторско право затова ако си решил да си правиш сайт можеш да я купиш системата и базата данни без да се притесняваш от нищо :)
 
От: Продавам система за музикален сайт

Някъде да съм казал, че продавам ДИЗАЙН!? Честно да ви кажа не знам откъде е взета системата/дизайна, сайта съм го купил от друг човек => всичко е мое и аз мога да си го продавам/давам фрий и т.н. :)
 
От: Продавам система за музикален сайт

а бе тоя сайт и по точно системата е правена от мен, дизайна не е мой, както каза Amigo0o дизайна е на един човек visi0n преди доста време го бях купил от един форум bg-be.... ако се сещате няма кой да претендира за права над нищо, системата е авторска, но нямам никакво авторско право над нея, дори още я имам на компютара си :) но немисля да я продавам, затова несе притеснявай, както споменах и дизайна не е с авторско право затова ако си решил да си правиш сайт можеш да я купиш системата и базата данни без да се притесняваш от нищо :)

Бе ти хубаво си купил дизайна, но дизайна не изглеждаше абсолютно по този начин. Пренаписал съм почти целия CSS код както и голяма част от картинките са правени специално за sharebg, а забелязвам че картинките и css-а са сложени и в muzi4ka. Ще уведомя новия собственик които си държи sharebg за тази продажба.
 
От: Продавам система за музикален сайт

@bane бих те попитал ти с какво право нарушаваш моя GPLv3 лиценз като не посочваш източника, откъдето си взел материалите?! Мога да те съдя за нарушение на лиценз и не, ти нищо не можеш да докажеш, защото може да се свържа с ICANN и да ти спрат домейна!
 
От: Продавам система за музикален сайт

Мислиш ли че ми се занимава, явно човека, който ти е писал системата/дизайна я е дал и на човека от когото съм купил сайта ;) Или е станало обратното не се знае ;) Но моя сайт е лицензиран, а твоя не ;)
 

Горе