Продава се: Продаден....Новинарски сайт + 2 групи и една страница към него

Толко ли е трудно да се сложи някаква препратка към сайта, ами във всички обяви трябва да си губим времето с коментари като изпрати ми линка, информация и подобни.
 
Право на продавача е да запази някаква конфиденциалност, все пак не е нужно подобна информация да бъде публично достъпна.
 
Право на продавача е да запази някаква конфиденциалност, все пак не е нужно подобна информация да бъде публично достъпна.
Ами тогава новините ще ги научаваме от не толко тайни сайтове.
 
Толко ли е трудно да се сложи някаква препратка към сайта, ами във всички обяви трябва да си губим времето с коментари като изпрати ми линка, информация и подобни.
Всяко нещо си има причина. Колко точко време ще ти отнеме да напишеш "дай инфо" - 10 секунди!

И въпреки всичко написано нямаше как да мине темата без подобен безмислен коментар.
 
Ами тогава новините ще ги научаваме от не толко тайни сайтове.
Пич, стига си писал и превръщал темата в "бабешка шура на пейката" . Като нещо не те устроива просто подмини ;)
 
Групите ме интересуват, продават ли се отделно и като цяло има ли дискусии там от потребители?
 
Ето го fake сайта му + две от групите. Другите групи явно са "private"


 
Ето го fake сайта му + две от групите. Другите групи явно са "private"


Браво "Колега"! Няма да гъдая много , ти да не си онзи ,който няма пари и се пазари като циганка ?
Дето дава оценки , а в същото време иска обучение за WP ?
Явно не са "private" групите , а просто толкова си разбираш ;)

Мислех да не ти отразявам смешния коментар, ама все пак ще ти дам един съвет- когато отимаш парички и поне някакви знания тогава губи времето на хората, да не взема да публикувам цялата кореспонденция по имейла да те видят къв смешко си ;)

И още нещо.... Как определяш сайт за фейк? - КОЕ ВЪТРЕ ВИДЯ ДА Е ФЕЙК? Изобщо има ли нещо, което ти е ясно в цялата картинка или просто си безпаричен дрисльо дето си няма кво да прави?

Както ти казах и там, още от първото запитване можеш да разбереш дали някой е някъв любопите, търси идей или квото и да е,но не и реален куповач ;)......

Аре са бегай да си играеш!
 
Объркал си човека. Не съм правил абсолютно никакъв пазарлък с теб. Айде пътувай! :)
 
Браво "Колега"! Няма да гъдая много , ти да не си онзи ,който няма пари и се пазари като циганка ?
Дето дава оценки , а в същото време иска обучение за WP ?
Явно не са "private" групите , а просто толкова си разбираш ;)

Мислех да не ти отразявам смешния коментар, ама все пак ще ти дам един съвет- когато отимаш парички и поне някакви знания тогава губи времето на хората, да не взема да публикувам цялата кореспонденция по имейла да те видят къв смешко си ;)

И още нещо.... Как определяш сайт за фейк? - КОЕ ВЪТРЕ ВИДЯ ДА Е ФЕЙК? Изобщо има ли нещо, което ти е ясно в цялата картинка или просто си безпаричен дрисльо дето си няма кво да прави?

Както ти казах и там, още от първото запитване можеш да разбереш дали някой е някъв любопите, търси идей или квото и да е,но не и реален куповач ;)......

Аре са бегай да си играеш!
И само да добавя , че си толкова спрял , че и разлика между група и страница не правиш ;)
 
Объркал си човека. Не съм правил абсолютно никакъв пазарлък с теб. Айде пътувай! :)
В такъв случай кой те натиска та звъниш? И как не си, от къде ще имаш линкове на група и страница бе палячо
 
Аз нямам намерение да ти купувам строшения измекярски сайт. Намери си други шматки да ги лъжеш и също така си намери работа на пълен работен ден!
 

Горе