Първи стъпки в бизнес начинанието

Здравейте,

Опитен специалист с над 25 години опит в сектора на бързооборотните стоки. Прекарах по-голямата част от ранната си кариера в продажбите като представител, супервайзер, мениджър продажби и директор продажби в няколко успешни компании. Богатият ми опит ми осигури безценни практически познания в широкия обхват в областта на бързооборотните стоки, козметичните продукти, хранителните добавки, ОТС и домакински продукти.
Предлагам анализи и услуги, които да са в помощ както на прохождащ бизнес така и на съществуващ такъв. Моля запознайте се с предложенията ми в приложения файл, както и професионалната ми кариера на:

www.linkedin.com/in/krasenpenkov/

Предлагани услуги:
  • Анализ на пазара, конкурентите и потребителите
  • Ценообразуване:
  • Търговски политики:
  • Качествен и количествен анализ на търговската сила:
  • Изготвяне на бюджети – продажби, разходи, планиране на производство, норми на печалби.
  • Изготвяне на убедителни презентации и предложения, които да убедят клиентите в стойността на продуктите или услугите, които предлага
  • Одит на съществуваща дейност на компанията в частта търговия и маркетинг
  • Изготвяне на бизнес план, маркетинг и търговска стратегия за навлизане на пазара или оптимизиране и подобряване на резултатите.
 
Как си избра този никнейм в контекста на това да се регистрираш и да пуснеш тази тема?
 

Горе