Реклама в 23 сайта с ПР

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Продавам реклама в 23 сайта за 50 лв годишно.Плащане банков превод.
Ето сайтовете:

kurortite.blogspot.com PR5
krasivi-mesta.blogspot.com PR3
travel2dreams.blogspot.com PR3
turizambg.blogspot.com PR3
novi-filmi.blogspot.com PR3
trailersbg.blogspot.com PR3
novini24.blogspot.com PR3
popfolk.wordpress.com PR3
tarsene.wordpress.com PR2
stroitelbg.wordpress.com PR2
klimatici.wordpress.com PR3
remontirai.wordpress.com PR1
disni.wordpress.com PR1

itnovinite.blogspot.com
novini-bulgaria.blogspot.com
bgvip-life.blogspot.com
ozelenqvane.wordpress.com
obzavejdane.wordpress.com
dekoracia.wordpress.com
chudesata.blogspot.com
mortalkombatbg.wordpress.com
tarsenetovinternet.wordpress.com
bgsearch.wordpress.com
 
От: От: Реклама в 23 сайта с ПР

Жалко , тъкмо ти пишех л.с да ти дам 100 лв за да сложа 2-3 твои линка :)
И за 100 няма да се навия ...
Сайтовете ти не струват и лев, PR ще падне още на следващия ъпдейт ... нямат нито един качествен линк - всичко е от тагове и други подобни ... въобще пълна боза ...
 
От: От: От: Реклама в 23 сайта с ПР

И за 100 няма да се навия ...
Сайтовете ти не струват и лев, PR ще падне още на следващия ъпдейт ... нямат нито един качествен линк - всичко е от тагове и други подобни ... въобще пълна боза ...

Да задължавам с нещо някои ? Пускам обява и всеки си преценява , а дали от тагове или "други подобни простотии" е без значение.
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

И пари да ми дават няма да сложа мой линк на една страница с този - Penis Enlargement Pills

Еми явно въобще не си наясно как се прави линк билдинг :)
По-добре не се обаждай тогава.
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Абе, защо нито веднъж някой не изрази положително мнение за някой, или нещо - в пазара. Ей това българите сме опасни хора. Едно трябва да се знае - прави се бизнес, личните мнения тук са само емоции. ;)

Искам да само да попитам, кой какво спечели от това, че изрази мнение (негативно). :) Не искам да заемам страна, ама на ми е приятно да се хетва, ей така, за да се изрази мнение.
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Еми то си е крайно време в пазара да забраните бате изразяването не мнение и да може да си следим офертите без крап-шита на този и онзи. В Флипа например всеки който си е качил аукцион може да трие коментите на този и онзи. Сега като се замисля това не е лош фийтър.
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Абе, защо нито веднъж някой не изрази положително мнение за някой, или нещо - в пазара. Ей това българите сме опасни хора. Едно трябва да се знае - прави се бизнес, личните мнения тук са само емоции. ;)

Искам да само да попитам, кой какво спечели от това, че изрази мнение (негативно). :) Не искам да заемам страна, ама на ми е приятно да се хетва, ей така, за да се изрази мнение.


Ем да си ебава майката тоя netsurfer и всички като него, където само негативни мнения пускат.
 
От: От: Реклама в 23 сайта с ПР

Ем да си ебава майката тоя netsurfer и всички като него, където само негативни мнения пускат.
Лайньо --- твойта майка също ... ще си пускам мнения каквито искам ...
Еми явно въобще не си наясно как се прави линк билдинг :)
По-добре не се обаждай тогава.

Нямам представа да, но явно все пак имам повече от теб ... !!! Ще се обаждам колкото си искам ...

Абе, защо нито веднъж някой не изрази положително мнение за някой, или нещо - в пазара. Ей това българите сме опасни хора. Едно трябва да се знае - прави се бизнес, личните мнения тук са само емоции. ;)

Искам да само да попитам, кой какво спечели от това, че изрази мнение (негативно). :) Не искам да заемам страна, ама на ми е приятно да се хетва, ей така, за да се изрази мнение.

Блинки ... нещо не те разбрах, аз да хейтвам ?? Не всичко е пари ... аз такъв линк на мой сайт за нищо на света няма да сложа ...
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Евала, мр. Отворко в интернет. Само гледай да не счупиш монитора си от псувни.
Такива боклучета като теб се мачкат в реалния живот. Писнало ми е от такива пубертети, където само пускат негативно мнение и се мислят, че когато някой знае нещо повече от някой друг, той е на по-високо ниво. Ебавай си мамичката. Това е моят съвет.
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Евала, мр. Отворко в интернет. Само гледай да не счупиш монитора си от псувни.
Такива боклучета като теб се мачкат в реалния живот. Писнало ми е от такива пубертети, където само пускат негативно мнение и се мислят, че когато някой знае нещо повече от някой друг, той е на по-високо ниво. Ебавай си мамичката. Това е моят съвет.
Пиши на л.с. къде да се видим ... да видим кой е пуберче ...
 
От: Реклама в 23 сайта с ПР

Може ли да дойда да гледам? )
Може разбира се ... само да каже къде ... аз лично съм много хуманна личност и съм против агресията ... но ще видим как ще се развият нещата :)
 

Горе