Реклама

visage_modelss

New Member
Продавам реклама в yuuppie.co m за минимум 1 месец8) Мога да сложа банер и текстов линк,моля пишете на e-mail: visage_modelss (ет) abv.bg:D
 
От: Реклама

1. Добре дошъл тук и приятен престой в нашето "голямо семейство" !
2.Кажи цени ореантировъчни цени за рекламата :)
 
От: Реклама

1. Добре дошъл тук и приятен престой в нашето "голямо семейство" !
2.Кажи цени ореантировъчни цени за рекламата :)
Добре заварил!:p
Цените са по договаряне (но са много малки) само д акажа да не гледате,че има малко мнения,сайта днес се рестартира,защото беше хакнат от хакери :mad:
 
От: Реклама

колко много малко пари искаш
Колко даваш?:p
А и да Ви кажа,че рекламава ми в бух-бг.ком е за 120 кликания,другите са ми от реклама на сайта ми в извесни бг сайтове,да Ви давам линкове да видите каде имам банери ли искате?:(В сайтове с над 1000 и с около 2000 посещения на ден:wink:
 
От: Реклама

А и забравих да кажа,че форума беше хакнат от хакери,затова има толкова малко мнения!!!!!
 
От: От: Реклама

То ще си проличи :) Дано е така както казваш, но всичко идва с наблюдението върху форума ти.Продължавай да развиваш и скоро ще се рекламира при теб.
Разбирасе,че е така,както акзвам!Следи форума и ще видиш...:d
 
От: Реклама

Хм...Интересно,защо...Като гледам в какви сайтове някой искат реклама,а в моя неискат,но както и да е радев ти неискаш ли? :(
 
От: Реклама

Верно бе Радев защо не си купиш един линк.Ако искаш партия ще правим ако е скъпо .... Ще сложим половината домейн твоя, другата половина моя .цом и къпим. Бати далаверата ще падне.Пиши на ЛС ако искаш партия, офертата важи до утре сутринта.Ако не отговориш до тогава с парите ще си купя кафе.Чакам ЛС!
 
От: Реклама

слушам комбинация за сборен домейн :)
идеята е добра, нямаше да се сетя

veseloto-webdesign.com ! оригинално, изчистено, забавно! :)
 
От: Реклама

Ооо НикО не съм казал,че ПРОДАВАМ РЕКЛАМАТА СКЪПО,ТОЧНО ОБРАТНОТО,КАЖЕТЕ КОЛКО ДАВАТЕ ЗА МЕСЕЦ ЗА БАНЕР И АЗ ЩЕ ВИ КАЖА СЪГЛАСЕН ЛИ СЪМ ИЛИ НЕ!!!!! :p
 
От: Реклама

Собственик съм на 120 декара краставици!
Мога да ти предложа 1 кило краставици, ама с изкуствени торове!
Няма изкуствени торове - няма краставици....
:shock:Краставици не...Дай нещо друго...
 

Горе