Реклама

От: От: Реклама

veseloto-webdesign.com ! оригинално, изчистено, забавно! :)
Баси , ще се нацвъкам бре момчета. Голяма пародия стана тука. Да взема да кача малко постове у "Смях и развлечения" :) Страшен домейн праим. Ако сме трима става още по интересно и весело.

visage_modelss - при мен дилемата е следната, имам 2 лев на ден, това е бюджета. Пуша цигари , пия по малко, имам ипотечен кредит, имам джет кредит, едвам платих на жената заема, имам и куче (голдън ретрийвър). Мамка му как с 2 лв джобни да успявам и за реклама да давам?
 
От: Реклама

Охххх, тази тема е прекалено хубава за да е истина...:) :) :) Моля продължавайте - и аз искам да не се стига скоро до цена, за да чета бисери. :) :) :)
Б раво....Неискате и 5 лв.да дадете за реклама на месец...ах...:cry:
 
От: Реклама

няма да стане
нямаме толкоз пари, това установихме и изчислихме
1 месец 2 лв
утре правим рекламата на сборния домейн veseloto-webdesign.com

спете ся
 
От: Реклама

е аз исках да си купя реклама ама ти ще продадеш сайта на радев и той ще ми махне линковете :( ще трябва после да се разправяме в съда с теб ;(
 
От: Реклама

е аз исках да си купя реклама ама ти ще продадеш сайта на радев и той ще ми махне линковете :( ще трябва после да се разправяме в съда с теб ;(
Кой е казал,че ще му продам сайта?Колко даваш за месец?:p
 
От: Реклама

радев Цените ще са по договаряне (но са много малки) нали ? Ама ми е гадно малко, че сайта е хакнат от хакери :( някаква отстъпка няма ли ?
 
От: От: Реклама

Кой е казал,че ще му продам сайта?Колко даваш за месец?:p

ти нали искаш малко... аз толкова ще ти дам.
 
От: Реклама

5 лв 2 линка за месец

единия ще е www.veseloto-webdesign.com , а другия www.webdesign-veseloto.com , така яко излизаме на пазара. Линк билдинг с общ домейн, Блинки доколкото знам Гугъл добре гледа на подобна тактика, има ли други чалъми и похвати ? Може да пробваме и друг вариант по който също съм чел че става доста ефикасно, домейна го разделяме на буквички, джуркаме и каквото излезе ... това е новия домейн.Ще убием рибата , че и рибарите поркай нея.

П.П. А пък за сео не ми се мисли, ще ги сцепим.И аз ще лягам, утре имам куп задачи.Трябва да вървя пеша из града че с тия 2 лева може развъртя бизнес.
 
От: От: Реклама

5 лв 2 линка за месец

единия ще е www.veseloto-webdesign.com , а другия www.webdesign-veseloto.com , така яко излизаме на пазара. Линк билдинг с общ домейн, Блинки доколкото знам Гугъл добре гледа на подобна тактика, има ли други чалъми и похвати ? Може да пробваме и друг вариант по който също съм чел че става доста ефикасно, домейна го разделяме на буквички, джуркаме и каквото излезе ... това е новия домейн.Ще убием рибата , че и рибарите поркай нея.

П.П. А пък за сео не ми се мисли, ще ги сцепим.И аз ще лягам, утре имам куп задачи.Трябва да вървя пеша из града че с тия 2 лева може развъртя бизнес.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Горе