Рекламна мрежа ADX.BG

От: Рекламна мрежа ADX.BG

Какви са изискванията за да се включа в рекламната мрежа?
 
Re: От: Рекламна мрежа ADX.BG

Какви са изискванията за да се включа в рекламната мрежа?
Здравей,

В момента приобщаваме сайтове, който са с IT насоченост, като гледаме да генерират добър трафик в порядъка на над 1000 посещения на ден. Това до една степен са от техническите изисквания. Но не е изключено да запълваме портфолиото си с други сайтове, от други сфери.

Може да се свържеш с мен на мейла: banko.stoianov]@]adx.bg, като в този ред на мисли, ще ми е можем да измислим нещо. В момента медийната група набира сайтове, като успоредно в това и рекламодатели и популярност. Скоро ще се пусне и нов PR около компанията, с които ще дадем и малко повече информация около сайтовете в нея и развитието й.

Ако имате други въпроси, ще се радвам да ги задавате тук. :)

Мерси за интереса.
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Имам голямо желание да работим заедно, заедно, както с цел печалба така и с цел развитие на Българското Интернет Общество.
Много неща съм научил от Вас и още много уча, ще се постарая сайтовете ми да се развият добре за да успеят да покриват критериите.
Благодаря за отговора.
С уважение,
Милен Г.
 
Re: От: Рекламна мрежа ADX.BG

Имам голямо желание да работим заедно, заедно, както с цел печалба така и с цел развитие на Българското Интернет Общество.
Много неща съм научил от Вас и още много уча, ще се постарая сайтовете ми да се развият добре за да успеят да покриват критериите.
Благодаря за отговора.
С уважение,
Милен Г.
Мерси много за думите. Ние уважаваме всеки един от вас и силно се надяваме с ваша подкрепа да направим БГ интернет пространството едно печелившо и добро място за всеки. Независимо дали става дума за добри сайтове, реклама или споделяне на информация. Пиши ми на мейл, като силно се надявам след популяризация на мрежата да успеем да дадем и пуснем реклама на всеки в групата.

В момента развиваме и участваме на много събития, както и мрежата ни расте. Това мога да дам като информация за сега, като в последствие ще пибликувам и още около рекламната група. :)
Поздрави и от мен. :)
 
От: Рекламна мрежа ADX.BG

Специално повдигам темата заради Венци.
Но все пак искам да кажа че рекламната мрежа ADX.BG работи много добре
 
Видях че се показва реклама на media venus тука във форума. Те тези не са ли измамници? Гледах им сайтовете дето рекламират, то някакви фалшифи страници само с лъжлива информация за шокиращи продукти. По форумите също много хора казват че са измамници. Защо ги рекламирате?
 

Горе