САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Абе аз казвам, че изглежда потенциален имигрант.
Ти имаш ли изобщо представа какво значи емигрант? Това е човек, който има възможност и мотивация да се пресели в друга държава, за да заживее там. Емиграцията е скъпа и трудна работа. Тук говорим за непълнолетна ученичка, която едва ли някога е работила каквото и да е и която е без пари. Освен това й остава една година до завършване на средно образование. Че тя дори страната ни едва ли може да напусне без разрешението на родителите си.

Дори не знам защо си губя времето да пиша очевадни неща. Едва ли има личност у нас, която да е по-малко опасна за САЩ от въпросната миска.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

richard_ran-300x198.jpg
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Явно са имали сериозна причина да откажат виза на момичето. Не съм забелязал да са недобронамерени. Стриктни са, но принципно няма проблеми с тях - ей така, за нищо.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

По-големи боклуци от американците няма -факт.
Тоя горния ще му трясна червено заради тоя пост.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Цялата тая история ми се вижда малко съмнителна, не знам какво, но има нещо което не се казва.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Най-съмнителното за мен вече го споменах - организаторите, които изобщо не се стараят да я докарат то това световно. Дори аз дето не съм голям връзкар, съм сигурен, че мога да си уредя виза, ако бях участник в световно първенство по нещо-си. Държавните институции смятам, че ще се позадвижат когато им се спомене, че става въпрос за представяне на България пред света в някакво състезание. Американският посланник трудно ще откаже виза при молба от високопоставени представители на държавата ни.
Ествствено, има някаква вероятност този конкурс да съществува само в съзнанието на тази миска с цел да убеди американците да и позволят да емигрира.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Цялата тая история ми се вижда малко съмнителна, не знам какво, но има нещо което не се казва.

Може да е ядосан уебмастер и да има за цел да сложи бомба в централния офис на Гугъл, или да прицели с снайпер Мат кръц. :lol: Това в кръга на шегата. :)
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Очевидно има подобен конкурс. Друг е въпроса, че само с думите "Спечелих еди кое си" или "Ще участвам еди къде си" или "Ще получа еди каква си награда" не става, трябва да го докаже. Ако организаторите са сериозни това не е проблем, съответно те се явяват и гаранти. Става дума за непълнолетен човек, гаранта е задължителен.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

хей nortrant здр. първо погледни себе си и написаното от теб и след това коментирай за милЯрдите красиви момичета в България , които са до 18 години и не са обезателно сещаш се какви - може да има свестни все пак . Успех ти желая и на теб .
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

И аз си мисля че самите организатори трябва да уредят тези неща, а не тя лично да ходи да си изкарва виза.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Няма как да не ходи да си вади виза. Всички трябва да ходят, без значение колко са известни, освен ако нямат дипломатически паспорти.

Аз доколкото разбирам от това, което е написала миската, тя пак ще ходи на интервю за виза и сигурно ще има нови документи от организаторите. Според мен ще й дадат виза втория път, но работата е там, че не е трябвало да й отказват още първия път. Едно интервю е 170 долара ако не се лъжа.

@mvmrik
Ако нямаше такъв конкурс или е опитала да излъже нещо щяха да и откажат с този мотив. Тогава никой копче нямаше да може да им каже. Обаче явно не е така, защото мотивът за отказ е, че е идеална емигрантка. Това означава, че са повярвали на всички документи и твърдения по време на интервюто. Тоест, признават, че е победителка в конкурс за красота и ще участва на международния финал в САЩ, но въпреки това и отказват виза.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Аз пък си мисля, че организаторите на конкурса трябва да имат отношение по този въпрос.
Визи, мизи, пътуване, хотели, нали са организатори и имат лиценз за световен конкурс.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Пълна пародия ама и малката как се наема и колко е напред с материала... нямало тъпотий там. По мои наблюдения са толкова Ентелегентна нация че тамън момичето ще се чувства на място и както е що годе хубавичко добре ще се харчи...
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

хей nortrant здр. първо погледни себе си и написаното от теб и след това коментирай за милЯрдите красиви момичета в България , които са до 18 години и не са обезателно сещаш се какви - може да има свестни все пак . Успех ти желая и на теб .

хей сърдит привет :cry:
нещо не откривам логика в писаниците ти...

първо: за какво да се поглеждам ? да не би аз да представям една цяла държава на чужд континент?
второ: мога да коментирам когото си искам, изразих мнение! И отново ще го повторя - момичето което е избрано тайно(добре де, не е тайно :rolleyes: но никой не знае кога и как:|) според мен не е достойно за тази таква титла. Поне да не използваха България в измисленият си конкурс - кой знае къде е проведен (не искам да си помислям :shock:)
трето: за какво ми пожелаваш успех? 8)

п.п. ти кой си ? някакъв фен? :beer:


какво се учудваш? няма нищо ново - типичният тип 17 годишни
не блести с особен интелект, но за какво й е? няма да сходи да учи ядрена физика, нали? :|

във всичките теми (а те копирани във всеки форум къдетото е писала) започва с това, че е МИС ТИЙН БЪЛГАРИЯ 2012 - не знам дали го усеща, но не е голямо постижение и нещо което отваря всички... врати (вие какво си помислихте?)

поне вторият форум го е улучила .. но не може да се сети, че там няма да й помогнат :mrgreen:
щеше да има много по-голям успех с темата ако не натякваше постоянно, че е спечели един какво си и един вид не може да й откажат визата...

още повече ми се засилва мнението, че родителите й не са съгласни с това с което (вече) се занимава - всички знаем манекенките какви ги вършат, така й родителите й, те да не падат от марс...
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Американците кого заблуждават, че си струва да се емигрира в САЩ.

Самите американци вече започват да се плашат и да се оглеждат къде да избягат от САЩ. Проблема е, че не останаха качествени държави, където да се избяга, от трън на глог...

Не става въпрос само за данъците в САЩ, съдебната им система е кошмар...
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Подкрепям напиасното от happyslacker. Ако някой ме чуе, че искам да емигрирам там, веднага да прати ония с белите престилки да ме приберат.
В една цивилизована държава не може да существува затворът Гуантанамо.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

[/B]
тази мацка няма шанс да спечели конкурса.. (освен ако и там не са избрани по същият начин?)
но един път отишла, дори и да не спечели, може да се реализира в друга сфера..какво лошо?..

СПРЕТЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ КОЙ КАК Е СПЕЧЕЛИЛ. ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИ МИСКИ, АЗ НЕ СЪМ СПАЛА С НИКОГО, СЪВЕСТТА МИ Е ЧИСТА И СЪМ ГОРДА НОСИТЕЛКА НА ТИТЛАТА. ЩОМ МЕ КОМЕНТИРАТЕ, ЗНАЧИ НАМИРАТЕ ЖИВОТА МИ ЗА ПО-ИНТЕРЕСЕН ОТ ВАШИТЕ.
А ЗА ВИЗАТА - ПОЛУЧИХ Я, ИМАШЕ ПРОСТО МАЛКА ГРЕШКА, НО СЕГА ВСИЧКО Е НАРЕД. ТОВА, ЧЕ НЯКОИ ОТ ВАС ЗЛОБЕЯТ, НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТРЯБВА ДА КОМЕНТИРАТЕ ДАЛИ СЪМ ДОСТАТЪЧНО КРАСИВА. ВИЕ ЛИ СТЕ СПЕЧЕЛИЛИ ИЛИ АЗ.. НЕ СЕ ИСКА САМО КРАСОТА :) ГЛЕДАЙТЕ СИ РАБОТАТА.. СМЕШНИЦИ...
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Да бе, да. Грешка станала. Те ти казаха, че е станала грешка и ти взе че повярва? Колко такива "грешки" съм виждал заради кухите тикви на някои от интервюиращите, не е истина просто. А за тази "грешка" дали ще има наказани?

Уточнявам, от всичко прочетено по темата мога да заключа, че става дума не за грешка, а за немарливост, небрежност и неглижиране на задължения, които засягат съдбите на много хора.
 
От: От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

СПРЕТЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ КОЙ КАК Е СПЕЧЕЛИЛ.

защо?
продължавам да мисля, че не си достойна за тази "титла".


А ЗА ВИЗАТА - ПОЛУЧИХ Я, ИМАШЕ ПРОСТО МАЛКА ГРЕШКА, НО СЕГА ВСИЧКО Е НАРЕД. ТОВА, ЧЕ НЯКОИ ОТ ВАС ЗЛОБЕЯТ, НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТРЯБВА ДА КОМЕНТИРАТЕ ДАЛИ СЪМ ДОСТАТЪЧНО КРАСИВА. ВИЕ ЛИ СТЕ СПЕЧЕЛИЛИ ИЛИ АЗ.. НЕ СЕ ИСКА САМО КРАСОТА :) ГЛЕДАЙТЕ СИ РАБОТАТА.. СМЕШНИЦИ...

я кажи каква е тази мааалка грешка ? та орева половината форуми..

родителите ти съгласни ли са с това което вършиш?

кога беше проведен конкурса? къде беше проведен
ти как разбра за него? колко участнички бяхте? от колко чичковци се състоя журито?

с какво основание ни наричаш смешници ?
ти си МИС ТИЙН БЪЛГАРИЯ - нормално е да те коментират...
трябва да свикваш :p холивуд те чака 8), ако имаш достатъчно сиво вещество да ме разбереш :p

и не на последно място: кой ти каза да пишеш тук ?
далеч съм от мисълта, че си намерила темата сама, защото не би направила това с което можеш да я откриеш.
 

Горе