САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Да приветстваме новата симпатична титолована съфорумка. Нека не се обиждаме взаимно и след като не се иска красота и си спечелила и имаш още нещо тук е мястото където можеш да го развиеш или да ни научиш и нас :)
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Окей, другата седмица имам интервю с Хай Клуб. Ако обичате, моля ви, много е обидно да говорите така за мен и за родителите ми. Не, не са ме "оставили", напротив - правят всичко възможно да бъда щастлива и съм им крайно благодарна.
Не знам защо си мислите, че трябва да съм спала с "чичковци" за тази титла.. Не е така, борих се със зъби и нокти, да постигна целите си и успях. От тук - само нагоре. Моля, спрете да се месите в личния ми живот.. :)
 
От: От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

кажи кога и къде беше конкурса де!!! не мога да повярвам, че избраха мис тийн България - тайно...
айде, ако беше за "Мис тийн Долно Нанагорнище", нямаше да има проблем...

и да не мислиш, че ще си купя Хай Клуб за да чета интервюто :mrgreen: честно казано, не вярвам да открия нещо интересно

и стига с това:
Моля, спрете да се месите в личния ми живот.. :)

то ако ставаше само с молби.. жълтите вестници трябваше да фалират..
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

ЧИЧКОВЦИ ЛИИИ... ДИРЕКТОРКАТА Е ЖЕНА, ИДИОТ ТАКЪВ... ТЕЗИ ОТ ПОСОЛСТВОТО ИЗОБЩО НЕ ЗНАЕХА ЗА ДОКУМЕНТИТЕ КОИТО ИМ БЯХМЕ ИЗПРАТИЛИ. ОЩЕ НА ДРУГИЯ ДЕН ЗАПОЧНАХА ДА МЕ ТЪРСЯТ.. АЗ В МЕН НЯМАХ ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА КОНКУРСА, МИСЛИХ, ЧЕ СА ПРОЧЕЛИ, НО НЕ БЯХА И ТЯ ГОВОРИ С ТЯХ И ИМ ОБЯСНИ..
СЪЩО ТАКА ОТ ДОГОДИАН СЪМ ДИРЕКТОР НА НАЦИОНАЛНИЯ И АЗ ЩЕ ИЗБИРАМ КОЙ ДА ИЗПРАТЯ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН.. ТОВА МЕ ПРАВИ НЕВЪЗМОЖЕН ЕМИГРАНТ, ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ..
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

ИЗОБЩО НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ВАС ;) КАКТО КАЗАХ, СЪВЕСТТА МИ Е ЧИСТА, ЗАЩОТО ТОВА, КОЕТО УСПЯХ ДА ПОСТИГНА ГО ПОСТИГНАХ С МНОГО ТРУД. ПРИЯТЕН ДЕН И БЪДЕТЕ ПО-МАЛКО ЗЛОБНИ.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Хайде стига с тая агресия, какво нападате момичето, без да я познавате дори? Ако наистина успее да постигне нещо и да се реализира, трябва да се радваме, а не да сме толкова злобни.

А ти НезабравиМа НеповториМа, ако си тази за която се представяш - не е нужно да обиждаш и да се обясняваш толкова, така само ги провокираш още повече.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

така и не разбрах кога и къде се е провел.. колко момичета са пропуснали шанса си... но пред теб май не са имали такъв :mrgreen:

този конкурс е само потвърждение за това как се провеждат в България, те.
За всичко е така, и за миските, и за проектите за милиони... :?
 
От: От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

ИЗОБЩО НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ВАС ;) КАКТО КАЗАХ, СЪВЕСТТА МИ Е ЧИСТА, ЗАЩОТО ТОВА, КОЕТО УСПЯХ ДА ПОСТИГНА ГО ПОСТИГНАХ С МНОГО ТРУД. ПРИЯТЕН ДЕН И БЪДЕТЕ ПО-МАЛКО ЗЛОБНИ.

Може ли само да попитам, какъв точно труд се полага за да се спечели конкурс за красота?
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Аз не я нападам напротив браво на момичето симпатично е в тяло доста добре изглеждащо. Но защо е толкова груба все пак тук повечето хора са мааалко по-възрастни от нея малко по опитни все пак предприемачи събрани долу горе... не сме в teenproblem.
А не е лесно да се печелят конкурси за красота Ромбеца иска си труд като всяко друго нещо.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Красотата или я има по рождение, или я няма. Какъв труд? Ресане пред огледалото или маникюр?
Щото останалото ми звучи като един друг вид труд.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Красотата или я има по рождение, или я няма. Какъв труд? Ресане пред огледалото или маникюр?
Щото останалото ми звучи като един друг вид труд.

Не е точно така, за всяко нещо се искат усилия, каквото и да е то.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Не е точно така, за всяко нещо се искат усилия, каквото и да е то.

Е хайде, няма ли някой да каже какви са точно тия усилия и труд.
Да взема и аз да се потрудя да стана по-красив деба това ЕГН на никой не прощава. Може и някой конкурс - "Мистър чичко" да спечеля.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Но защо е толкова груба все пак тук повечето хора са мааалко по-възрастни от нея малко по опитни все пак предприемачи събрани долу горе...
Държи се нормално като за една 17-годишна миска. Няма нужда да се впрягаме. :)

@rombeca
Гледай "Мис таен агент" и ще разбереш, че не им е никак лесно на миските. :)
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

@НезабравиМа неповториМа, мило момиче, не знам дали осъзнаваш колко опасно място е света. Осъзнай се навреме преди да е станало късно!

Няма значение имаш ли виза или не, факт е, че искаш да се устроиш в Америка. И това няма значение. Със сигурност няма да ти е лесно, особено ако разчиташ да си статистка и да изкарваш по $300 на ден, както беше писала в един друг форум. Но пък винаги можеш да се уредиш с някой паричко, който лесно се впечатлява. Този паричко ще те впечатли с някое бижу или пък с нови гърди, а ти ще махаш с опашка, защото от това което си писала съдя, че това би те удовлетворило напълно.

Имай уважение към по-възрастните от теб. Почти съм сигурна, че всички писали в тази тема са поне малко по-големи от теб.

Хай Клуб...би трябвало да те е срам, че ще се появиш там..., но в крайна сметка все още има достатъчно хора даващи парите си на вятъра за подобни глупости. Простият човек лесно се впечатлява, но не очаквай да впечатлиш сериозен човек с подобни писаници или пък с подобен конкурс.

Още един съвет: Красотата ще ти направи добра услуга само тогава, когато я използваш както трябва. Излишното парадиране не ти прави чест и те прави к..ка.

За конкурса...ПАЗИ СЕ! Не знам кой нормален родител ще те пусне сама на подобен конкурс...Повтарям, имай предвид, че светът е опасно място. На подобен конкурс трябва да си минимум с двама пълнолетни, по възможност мъже, единия да е като бодигард, а другия да е адвокат и да разбира от американско право и от перфектен американски английски, и който да прочита нещата, които подписваш. За подобни конкурси се носи славата, че са параван..., а дори и да не са, спонсорите или някой в обкръжението със сигурност може да те пласира...Просто го приеми като съвет и не ходи сама. Подаръци Не приемай, поемай си разходите сама, и ред други такива в този ред.
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

тази мацка няма шанс да спечели конкурса.. (освен ако и там не са избрани по същият начин?)
но един път отишла, дори и да не спечели, може да се реализира в друга сфера..какво лошо?..

Виж другите... нашата определено има шанс! :D
С тоя joomla favicon сцепват... ама и на мен ми стана интересно къде, кога и как се е провел тоя конкурс?
 
Re: От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Да бе, да. Грешка станала. Те ти казаха, че е станала грешка и ти взе че повярва? Колко такива "грешки" съм виждал заради кухите тикви на някои от интервюиращите, не е истина просто. А за тази "грешка" дали ще има наказани?

Уточнявам, от всичко прочетено по темата мога да заключа, че става дума не за грешка, а за немарливост, небрежност и неглижиране на задължения, които засягат съдбите на много хора.

не е грешка просто така си се държат - за тях всеки е потенциален емигрант - гледай няколко епизода на Граничен Патрул САЩ - по нешънъл джиографик го даваха... абсолютно всички са под подозрение като потенциални емигранти дори от страните с безвизов режим... вярно хората в БГ са по бедни от тях ама ми беше смешно за хора от Швейцария дето на социални помощи ще взимат повече отколкото ако работят на черно в САЩ... как се притесняваха да не са емигранти :D явно граничния патрул незнаеше къде е швейцария и колко взимат там :) това не му е мексико :) в еропа доста от заплатите са по големи отколкото в сащ а хората могат да се движат напълно свободно (остана година и половина докато паднат абсолютно всички ограничения и за българи за навсякъде засега в 17 от 27 стани са паднали + исландия а от средата на 2014 падат и за швейцария)


аз сащ го избягвам като дестинация не обичам да се моля за нищо еле пък ако не ми е необходимо... бизнес в сащ - ДА... живот и ходене в САЩ - НЕ няма какво да ми даде повече от европа... Евро Съюза е достатъчно голям по синьото и сините звездички се ходи само с лична карта... кеф ти острови в карибско море кеф ти южна америка на границата с бразилия (френска гвиана) чакаме да ги приемат Тхаити - Френска Полинезия - тихия океан и се отдаваме съвсем на екзотика :)

EU_OCT_and_OMR_map_en.png





@НезабравиМа НеповториМа супер за визата... стискаме ти палци за конкурса... вкарваш малко разнообразие във форума не си ни от обичайните потребители, а нортант с който се сдвъка не е чичко ами е мисля малко по голям или около товята възраст и е прав да те пита къде е бил конкурса все пак можеше да се знае да има публика, а не на две на три ако нямаше проблем с визата нямаше и да разберем че е имало такъв конкурс.. никъде не сме чули за него... тук почти чичковци няма повечето сме батковци и каки и ти симпатизираме на идеята даже доста добри съвти сме ти дали...
 
Re: От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Виж другите... нашата определено има шанс! :D
С тоя joomla favicon сцепват... ама и на мен ми стана интересно къде, кога и как се е провел тоя конкурс?

верно има шанс :) а сайта е отвратителен
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Наистина от всички там то май нащо миче най-хубаво... :D Желая му късмет на момичето. Като спечели ще му отворим една хвалебствена тема тук. Ако разберем де. Пък дано намине да види че и ние сме добри хора :)
 
От: САЩ отказа виза на мис Тийн България 2012

Виж другите... нашата определено има шанс! :D
С тоя joomla favicon сцепват... ама и на мен ми стана интересно къде, кога и как се е провел тоя конкурс?

Тези пастърми ли са им миските, не искам да си представям какви са им обикновените жени. :shock:
 

Горе