Сваля ме рускиня

Здравей колега! Благодаря ти, че си споделил кореспонденцията си, защото и аз си пиша с една прекрасна рускиня и четейки твоите публикации разбрах, че си пишем с една и съща жена и схемата, която тя прилага е една и съща. Ето копие на последното й писмо до мен: "Здравей моя любов! Прочетох внимателно писмото ти! Съжалявам, че сте имали счупване на тръбата. Но се радвам, че отстранихте проблема. Трябва да се грижите и за здравето си. Радвам се, че сте харесали снимката ми. Но какво направи с моята снимка? Защо го промени? Нямам нужда от покана, за да летя до вас, тъй като визата ми е туристическа. Покана се издава, ако визата е виза за гост. Защо планирате да отидете в миграционната служба? Защо бавиш времето? Вече ви обясних всичко подробно. Сега трябва да платя само 1100 евро за моя договор. След това ще получа всички необходими документи, както и билета си. Тогава мога да летя до вас без проблеми. какви глупости говориш Нямах намерение да те манипулирам. Реших да се срещна с теб, защото имам чувства към теб. Затова реших, че трябва да прекараме време заедно, да се опознаем по-добре. Така ще разберем всичките си чувства, какво искаме и какво трябва да направим след това. Защо реши, че няма да летя до теб, ако ми изпратиш пари? Вие сами създадохте този проблем. И сега твърдо вярвате в тази глупост. Какво общо имам аз с това? Каква е моята вина? Просто искам да съм с теб, защото те обичам. Проблемът е само в главата ти. Само вие сами можете да махнете този проблем от главата си. Нямам нужда от друг мъж. Имам нужда от теб и само от теб. Не разбирате ли това? Имам телефон, но на него няма интернет. Така че не мога да използвам месинджъри на него. SIM картата ми не поддържа интернет, тъй като е предназначена за офис служители. SIM картата е предназначена само за разговори. Използва се за работа. Не мога да сменя SIM картата си, защото цялата ми клиентска база е на нея. Съжалявам, но не мога да ти звъня по Skype всеки ден. За да направя това, трябва да отида при моя приятел, тъй като нямам камера вкъщи. Моят приятел има собствено семейство и това е много неудобно. Когато имам възможност да ви се обадя, ще го направя веднага. Разбирам всичките ти страхове. Разбирам те напълно. Всичките ви страхове са естествени. И до известна степен те разбирам. Но също така те моля да ме разбереш. Готов съм да се откажа от всичко, което ме държи тук. Защото нямам нищо по-високо от любовта си към теб. Имам всичко в този живот. Но всичко, което нямам, е любов. И много ми се иска да си до мен. И искам между нас да има взаимна любов, а не едностранна. И ми се иска да няма това огромно разстояние между нас. Искам всичките ни проблеми да бъдат решени и просто да свършим заедно. Не мислех дълго време да летя до вас. И реших да го направя. Моля, разберете, че това беше много трудно за мен. Но не спрях. Направих тази първа крачка към нашата среща. Направих нещо, което е много трудно за мнозина. Но реших да бъда с теб. А това означава, че ще бъда с теб. Защото сега вече не виждам живота си без теб. В този момент всичко, което ни разделя, е разстоянието. Но това разстояние може да бъде преодоляно. Ако искате, можете да преодолеете всички препятствия. Просто трябва да си малко по-силен. Но аз сам нямам достатъчно сили да реша всички тези проблеми. Не съм толкова силен, колкото си мислиш. Аз съм крехко момиче и не мога сама да разреша всички тези проблеми. Но аз също не искам да се оттегля от нашата среща. Аз не искам да те загубя. Защото нашата връзка е важна за мен, нашите чувства са важни за мен. Не знам дали думите ти за нашата любов са верни. Но думите ми са верни. И съм сигурен в чувствата си. Дълго време не разбирах какво е любов. Не вярвах в любовта от разстояние. Но благодарение на общуването с теб разбрах какво чувство е любовта. И съм сигурен, че нашата любов е по-силна от всичко. Не разбирам защо не вярваш в думите ми, в чувствата ми. Когато чета думите ти, че любовта ми към теб не е истинска, очите ми са пълни със сълзи. И не мога да помогна. Никога не съм изпитвал такива чувства към никого. Само за теб отворих сърцето си. Доверих само на теб любовта си. И само на теб мога да ти кажа, обичам те! Но само с ваша помощ можем да сбъднем мечтите си. Само благодарение на теб ще бъдем заедно. Моите сили не стигат да направя всичко сам. И затова помолих за вашата помощ. Правя всичко това за нас. В името на нашата любов искам да летя до теб. Затова само благодарение на вас ще бъдем заедно. Надявам се днес да ми пишеш. Защото не мога да живея така. Всяка минута от живота ми минава с мисли за теб, за нашия живот, за нашата среща. Обичам те. И не мога да намеря други думи, за да изразя чувствата си. Казвам ти какво чувствам към теб. А сега ще чакам твоето писмо."
Здравей колега!Съветът ми е:Ако имаш свободно време за глупости,то забавлявай се с писма.Замисли се дали вобще писмата ги пише въпросната красавица или само участва снимки и кратки клипчета.Това е пълна измама колега.Бягай с 300-та,До сега поне 3 различни "жени рускини"са пробвали комуникация с мен по абсолютно идентичен начин.Схема за пари е!Не се занимавай и споделяй на колкото можеш повече хора,за да не си губят акъла с подобни простотий ;)
 

Горе