Сектата на ковидитите

Много искаш да умре, нали? Не, Чорбанов няма Кови. Карал е вируса през ноември, няма как да има. Сигурен съм, че си мислиш, че в болница се влиза само с Кови и нищо друго, ама това не е точно така.
Разбира се, че няма Кови. То остава създателят на ваксини да не знае дали има или няма антитела собственият му организъм.
 
Разбира се, че няма Кови. То остава създателят на ваксини да не знае дали има или няма антитела собственият му организъм.

Всъщност има Кови, ще черпиш друг път. Сектантите можете да почвате да говорите.

Проф. Андрей Чорбанов е диагностициран на 19 март с COVID-19 , при извършен бърз антигенен тест, с положителен резултат. Това съобщиха от пресцентъра на УМБАЛ „Света Анна“ София, като подчертават, че информацията се разпространява с негово съгласие.

От съобщението става ясно, че след бързия тест той е бил повторен, а след него е последвал и PCR тест – положителни. Всички изследвания са отразени в Националната система за регистрация на COVID-19.

"След извършени образни и диагностични изследвания и консултации с различни специалисти, състоянието на пациента е оценено като средно тежко и е препоръчано болнично лечение", пишат от пресцентъра на болницата. От там допълват, че проф. Чорбанов е настанен за болнично лечение, като му провежда се стандартна терапия, без ползване на ВИП услуги. Той е в стабилизирано състояние с тенденции за подобряване.
 
Голяма динамика на събитията около тоя Чорбанов. :)
 
Интересното предстои. Много искам да чуя какво ще каже, когато излезе.
Най-вероятно ще каже: ''затваряйте всичко, много е страшно". ;)
 
Разбира се, че няма право да разпространява такава информация, дори да е вярна. Има конфиденциалност между лекар и пациент и боклукът, който е пуснал информацията на псетата също е за съд. Той вероятно е служител на болницата, в която се лекува професорът, ако изобщо....
Това е малко прекалено при положение, че Чорбанов често се изказва по тези въпроси. Даже той сам трябва да си каже какво му е.

Гледам някакво отборничество има, Ние срещу Вие. Математичето мрънка дето го били докладвали... но кой ли от "нашите" не мрънка поради същата причина. Докладващите са за бой при всички случаи, независимо от кой отбор са. В идеалния случай не трябва твърдения като това на Пешо да бъдат скривани, независимо дали е вярно или не. Каквото казал - казал. Остава в историята и точка. Вярно или невярно, това е свобода на словото. Същото трябва да важи и за мненията на всички дето смятат короната за измама. Вместо това обаче се цензурира щяло и нещало, което е пълна идиотщина. Цялата тая истерия с фейк (фейк, факт... все тая) чекърите ми идва в повече.

Тия дето са му докладвали поста са също толкова прости, колкото и сектантите. Разлика няма. И в двата случая говорим за хора, които не търпят инакомислие и отказват да приемат, че в нещо са сбъркали.

Трябва просто да се търси истината. Ама не онази религизната, а проверената и доказаната.
 
Това е малко прекалено при положение, че Чорбанов често се изказва по тези въпроси. Даже той сам трябва да си каже какво му е.

Гледам някакво отборничество има, Ние срещу Вие. Математичето мрънка дето го били докладвали... но кой ли от "нашите" не мрънка поради същата причина. Докладващите са за бой при всички случаи, независимо от кой отбор са. В идеалния случай не трябва твърдения като това на Пешо да бъдат скривани, независимо дали е вярно или не. Каквото казал - казал. Остава в историята и точка. Вярно или невярно, това е свобода на словото. Същото трябва да важи и за мненията на всички дето смятат короната за измама. Вместо това обаче се цензурира щяло и нещало, което е пълна идиотщина. Цялата тая истерия с фейк (фейк, факт... все тая) чекърите ми идва в повече.

Тия дето са му докладвали поста са също толкова прости, колкото и сектантите. Разлика няма. И в двата случая говорим за хора, които не търпят инакомислие и отказват да приемат, че в нещо са сбъркали.

Трябва просто да се търси истината. Ама не онази религизната, а проверената и доказаната.
Интернет даде рядката възможност на всеки да раздава правосъдие и да иска незабавни санкции срещу опонента. После комунизмът бил виновен, че създавал доносници. Ми те сега най-много клепат милениълите, дето не са виждали комунистически режим дори на картинка. Съгласна съм, че постът на даскала по математика за забавачката трябваше да остане. Злобата, на която е способен, заслужава да стои и да му служи като визитна картичка.

п.с. По първото ти изречение: това, че някой се изказва по темата не дава право на медиите да разпространяват информация за здравословното му състояние без неговото съгласие. Такъв беше случаят вчера.
 
Истината е, че сектантите всъщност са садисти и изроди
Обикновени платени боклуци. Не забелязваш ли как се активизират бясно покрай всяко затваряне и новинина за ваксини или извест противник на ковид истерията...

После как каменчо да си покаже доходите като ще му лъсне продажния задник
 

А междувременно, тази жена беше съдена. Е, оправдана от съда, но съдена за всяване на паника от хората, които плашат добитъка с трупове, чували за трупове и вече с тежко болни от вируса деца

 
п.с. По първото ти изречение: това, че някой се изказва по темата не дава право на медиите да разпространяват информация за здравословното му състояние без неговото съгласие. Такъв беше случаят вчера.
Че това дето го разпространиха не беше дори информация, а непроверен слух. Или по тяхната терминология - Фейк нюз. Съвсем друго ниво на излагация :D
 
Че това дето го разпространиха не беше дори информация, а непроверен слух. Или по тяхната терминология - Фейк нюз. Съвсем друго ниво на излагация :D
Да, ама впоследствие се оказа, че било вярно. Което навява на мисълта, че тоя даскал по математика го играе диспечер в бърза помощ. Следи какво става по болниците и бърза да се изяви като селската клюкарка. Баш нивото на излагация, характерно за ковид-фанатиците. :)
 
Ей, короната тотално измества не само грипа и куп други болести, а дори и себе си:


Короната е като ваксините - с който производител се разберем, от него внасяме. В случая внасяме ексклузивно британска Корона :D

Поздравче за сектантите:
 
Последно редактирано:
Аз от днес официално променям коренно отношението си към вируса или поне към върлуващата в момента мутация, откъдето ще да се е пръкнала.

Ужасна трагедия сполетя селото ни. Почина родилка - най-слънчевото момиче на света. Последно я видях при прегледа ми при пулмолога, което беше почти преди месец. Чакаше за същия специалист. Признавам, не съм очаквала такъв развой на нещата при млад, здрав човек, при това бременна жена. Бебето е спасено (извадено преди майката да почине), но нея я няма. Казват, че дробовете ѝ били станали на пихтия. Не мога да спра да плача от сутринта... Не трябваше да си отива точно това вечно усмихнато и с най-звънкия смях същество. Жалко, жалко...

п.с. Мнението ми за мерките и тяхната неефективност не се променя обаче. Трябваше да разработват лекарства, а не да дават приоритет на ваксини, чиято ефективност ще се доказва във времето.
 
Аз от днес официално променям коренно отношението си към вируса или поне към върлуващата в момента мутация, откъдето ще да се е пръкнала.
По-добре официално и коренно си промени отношението към цигарите, защото и твоите дробове най-вероятно са на пихтия :)

Всъщност бременните жени са почти толкова чупливи, колкото и възрастни и болни хора. Ако потърсим някаква статистика колко жени умират при раждания, те никак не са малко. Ето няколко източници: 1, 2, 3. Също и в този почитан покрай короната сайт брояча им показва, че до момента тази година са умряли 69 хиляди родилки.

Сега въпроса е дали в нормални условия (без корона) щеше да стане така или не. Не разбирам нищо от раждания, но и в източниците по-горе се споменава, че повечето такива трагични случаи се случват на места дето условията са скапани. При нас не са идеални (зависи за коя болница става въпрос), а по време на такава психо-пандемия най-вероятно са плачевни.

Но дори някой вирус еднолично да е отговорен за това, то си е природа. Те в миналото не са се опазили от разпространението на пандемии, когато почти не са пътували, камо ли сега. Но ако това е трагично, то вмешателството ни в природата обикновено е още по-трагично.
 
Последно редактирано:
Аз от днес официално променям коренно отношението си към вируса или поне към върлуващата в момента мутация, откъдето ще да се е пръкнала.

Ужасна трагедия сполетя селото ни. Почина родилка - най-слънчевото момиче на света. Последно я видях при прегледа ми при пулмолога, което беше почти преди месец. Чакаше за същия специалист. Признавам, не съм очаквала такъв развой на нещата при млад, здрав човек, при това бременна жена. Бебето е спасено (извадено преди майката да почине), но нея я няма. Казват, че дробовете ѝ били станали на пихтия. Не мога да спра да плача от сутринта... Не трябваше да си отива точно това вечно усмихнато и с най-звънкия смях същество. Жалко, жалко...

п.с. Мнението ми за мерките и тяхната неефективност не се променя обаче. Трябваше да разработват лекарства, а не да дават приоритет на ваксини, чиято ефективност ще се доказва във времето.

Проблема с бременните е голям в условията на каквато и да е зараза, включително грипна. Докторите са крайно консервативни с бременните, защото силни лекарства увреждат плода. Вероятно до последно са я държали на слаби или никакви медикаменти, за да не навредят на плода. Всъщност вероятно правилно решение на докторите, а и предполагам с нейно съгласие. Знам това, защото на двама от моите им се родиха деца ноември месец, в разгара на предната вълна. И на двамата им казаха много да се пазят, защото ако хванат Кови, лекарства за бременната не може да има и рискуват живота на жените си и това на бъдещите си деца. Пуснах ги и двамата да не са между нас, докато се родят децата, че да не занесат нещо на жените си. Въпреки всичко, такава отговорност не мога да нося. Чакалли са до последно и са стигнали до там, откъдето няма връщане, за съжаление....
 
Последно редактирано:
Аз продължавам да си блъскам главата защо фармацевтичните компании барабар с Кеймбридж и оксфорд, па и нашия БАН не се юрнаха да създадат лекарство, а се насочиха към ваксините. Да, имаме ивермектин вече, ама колко хора реално знаят за него? В момент на силна активност на инфекция, за мен беше по-логично силите да се насочат към бързо и ефективно лечение, а не към превенция, каквото е ваксината. При това ваксина, прилагана по време на епидемия...

Не знам, но ми е адски криво за момичето. Такова слънчице ухилено беше. Винаги хубавите хора си отиват преди време, мамка му.
 
Аз продължавам да си блъскам главата защо фармацевтичните компании барабар с Кеймбридж и оксфорд, па и нашия БАН не се юрнаха да създадат лекарство, а се насочиха към ваксините.
От кога го говорим това :) Защото не им пука , затова. Това дали има вирус и колко опасен е едно, а дали спасителите ни спасяват от него или се възползват от ситуацията е съвсем друго. Толкова пъти вече показахме, че целта на тези дето са се обявили за спасители не е да спасяват планетата от някакъв вирус, а да го използват максимално за да постигат многобройните си цели. Фармацевтичните компании са под тяхно финансиране, така че ще поизвеждат каквото им изнася за целите. Няма как да произведат наистина работещо лекарство, защото това означава да си продадат продукта само веднъж и много бързо да изчезне целия този хаос, постигнат с толкова много труд и пот. Трябва да се разбере, че целта е вируса да го има, а не да се махне завинаги. Тоя вирус е златната гъска дето им снася яйцата в момента. Това важи при всички случаи - ако вируса е просто грип, ако въобще го няма, ако е естествен или ако е изкуствено създаден.

Просто човек трябва да може да мисли като психопат :)
 
От кога го говорим това :) Защото не им пука , затова. Това дали има вирус и колко опасен е едно, а дали спасителите ни спасяват от него или се възползват от ситуацията е съвсем друго. Толкова пъти вече показахме, че целта на тези дето са се обявили за спасители не е да спасяват планетата от някакъв вирус, а да го използват максимално за да постигат многобройните си цели. Фармацевтичните компании са под тяхно финансиране, така че ще поизвеждат каквото им изнася за целите. Няма как да произведат наистина работещо лекарство, защото това означава да си продадат продукта само веднъж и много бързо да изчезне целия този хаос, постигнат с толкова много труд и пот. Трябва да се разбере, че целта е вируса да го има, а не да се махне завинаги. Тоя вирус е златната гъска дето им снася яйцата в момента. Това важи при всички случаи - ако вируса е просто грип, ако въобще го няма, ако е естествен или ако е изкуствено създаден.

Просто човек трябва да може да мисли като психопат :)
Абсолютно си прав и статистиката го доказва. Явно само в Швеция управляващите не са психопати

 

Горе