Сектата на ковидитите

Знаеш ли, че всичките ни проблеми идват от...нередовно пиене... Вземи си бележка, петък вечер е!
Знам, ама като минеш 40 възстановяването става все по трудно... Бележки трудно си вземам, знаеш вече, но вино съм си взел за днес :) Довършам една работа тука покрай онлайн бакалията и го отварям. :)
 
Ей пак не разбрали момчетата. Номера е, че се чакат ваксините на АстраЗенека, на Ева Майдел на майка й. Всичко си е схема, от техните ваксини са поръчани най-много, а още не са одобрени. На луди ли се правите или наистина сте си луди?
 
хубав бизнес, не е като търговийката на дребно и инсталирането на wordpress
Друго си е, когато си във високотехнологочната ниша ...
1611350767906.png
 
Аз нямам проблем с това, че Киро Гела е инвестирал в завод, купил е права да произвежда продукта, далеч преди ковид кризата, произвежда и продава - хубав бизнес, не е като търговийката на дребно и инсталирането на wordpress, обаче тези които търсят конспирацията навсякъде веднага ще изкарат точно тоя довод, че короната е измислена, за да се напечелел Домусчиев... За това и се изненадвам, че питат.
Е ако не разбираш, че от това печелят хора като Домусчиев значи сам доказваш лиспа на умствени възможности.

Търговията на дребно е в десетки пъти по-важна за икономиката от завода за тоалетна хартия. Разбирам, че като фен на ковида тие изпла чавка акъла ама стегни се...

Пък и интересно ми стана какви са тея мултинационални компании дето си работил за тях ( в БГ не остнаха такива от доста време само не казвай HP) и колко си спечелил? Нито поведението, нито разсъжденията ти са на човек на който голяма компания би поверила проект....
 
Наивно е да мислиш, че някой ще си публикува доходите по форумите...
То първо трябва да ги има ...
 
СЗО издаде нови директиви за често използваните PCR тестове под формата на "предупреждение за медицински продукт", посочвайки, че пациент, който излезе положителен, може да се наложи да направи втори тест и да покаже симптоми, за да се счита за заразен.


 
Последно редактирано:

Троловете не спят! Браво, Блинки, продължавай да ги толерираш. Утре почвам и аз с линковете!
 
Как утре, бре...
 
Фейк!!! Фсички Ша Омрем !!!
 
Троловете не спят! Браво, Блинки, продължавай да ги толерираш. Утре почвам и аз с линковете!
Ама наистина си мега, гига тъп, Теди. Това е съществена информация, даваща насока на спора и по-точно, работи в полза на нашата теза. Това, че те мързи да четеш повече от 2 реда махленска лексика си е твой проблем. Аз прочетох статията, не че ми каза нещо ново, но ми беше полезна.

Ти продължавай да се информираш само от "жк лайкучка прес" (не те знам от кое же-ка си) за броя на умрелите без придружаващи заболявания. И не занимавай Блинки с личните ти момински терзания. Темата е в раздел оф-топик, където всеки може да изкаже мнение и да постне линк към полезна информация.

п.с. Що не пищиш срещу тъпите мемета на сополо, или те не ти наторват много гънката?
 
Троловете не спят! Браво, Блинки, продължавай да ги толерираш. Утре почвам и аз с линковете!
Абе, малоумник преди няколко месеца още ви казах, че тук в Англия правят флашиви тестове с цел да се повиши броя на заразените.

Не стига, че изговорихте една камара лъжи ами и се засягате когато човек ви даде доказателства...
 
Ама наистина си мега, гига тъп, Теди. Това е съществена информация, даваща насока на спора и по-точно, работи в полза на нашата теза. Това, че те мързи да четеш повече от 2 реда махленска лексика си е твой проблем. Аз прочетох статията, не че ми каза нещо ново, но ми беше полезна.

Ти продължавай да се информираш само от "жк лайкучка прес" (не те знам от кое же-ка си) за броя на умрелите без придружаващи заболявания. И не занимавай Блинки с личните ти момински терзания. Темата е в раздел оф-топик, където всеки може да изкаже мнение и да постне линк към полезна информация.

п.с. Що не пищиш срещу тъпите мемета на сополо, или те не ти наторват много гънката?
Цикълът май идва, ясно. Е, няма лошо, ще мине!
 
Цикълът май идва, ясно. Е, няма лошо, ще мине!
Дам, толкова са ти възможностите.

Не съм и очаквала да коментираш статията, която прави на пух и прах фундамента на корона-манипулацията - PCR тестовете. Не съм очаквала и да я прочетеш.
 
Дам, толкова са ти възможностите.

Не съм и очаквала да коментираш статията, която прави на пух и прах фундамента на корона-манипулацията - PCR тестовете. Не съм очаквала и да я прочетеш.
Абе како, аз не чета фейкове, не го ли разбра. Ти си чети, вярвай си и си коментирай.
 

Горе