Скритият коз за Президент на България!

За #КОЙ ще гласувате за Президент?

  • #КОЙ

    Votes: 2 5.9%
  • Митьо Пищова

    Votes: 7 20.6%
  • Йоло Денев

    Votes: 2 5.9%
  • Орешарски

    Votes: 0 0.0%
  • Хиподил

    Votes: 4 11.8%
  • Баба ми

    Votes: 1 2.9%
  • Сорос

    Votes: 4 11.8%
  • Ильоменатите

    Votes: 3 8.8%
  • Спиндермаан

    Votes: 3 8.8%
  • За мене си

    Votes: 8 23.5%

  • Общо гласове
    34
ТИ твърдиш, че имаш чувство за хумор което е ТРЯБВАЛО но не е станало ясно от темата :)
Следователно не трябва да повтаряш два пъти (точки А и З) че аз нямам чувство за хумор наймалко защото аз не съм твърдял че имам.
 
ТИ твърдиш, че имаш чувство за хумор което е ТРЯБВАЛО но не е станало ясно от темата :)
Следователно не трябва да повтаряш два пъти че аз нямам чувство за хумор наймалйо защото аз не съм твърдял че имам.

Ми като нямаш какво се правиш на интересен и коментираш в очеизвадно хумористична оф топик тема?
 
Защото ме дразни. Откога е забранено да коментирам???
:eek:
Пиши на Blinky да закрива оф топик форума щото те дразнят темите в него. Искаш ли и да направим т.нар. safe space? По-добре ли ще се чувстваш? Не искаме да те дразним все пак... Толерантност да има. СПокойствие..
 
Пиши на Blinky да закрива оф топик форума щото те дразнят темите в него. Искаш ли и да направим т.нар. safe space? По-добре ли ще се чувстваш? Не искаме да те дразним все пак... Толерантност да има. СПокойствие..
Май ти си се взел прекалено на ссериозно.
Попита ме защо коментирам - отговорих ти. Нормален човек би бил доволен. Ти няма какво да пишеш в оффтопика (доказателство е последния ти пост) , какво остава извън него.
 
Май ти си се взел прекалено на ссериозно.
Попита ме защо коментирам - отговорих ти. Нормален човек би бил доволен. Ти няма какво да пишеш в оффтопика (доказателство е последния ти пост) , какво остава извън него.

Аз си се взимам нормално, не аз се правя на дървен философ като теб. Никой не разбира политиката освен теб и всички останали са много зле, и ти си над всички останали. Разбрахме!
Кой номер бюлетина ще си ти, че да гласуваме за теб и да сме спокойни за управлението на Държавата?
 
Не може да се отрече, че борисов е самоуверен, има самочувствие, има безброй политически спечелени битки.


Не е прав @RealMoney - имаш чувство за хумор. Боце има точно две реално спечелени битки - изборите за кмет и първите парламентарни, на които се яви със своята партия. Останалото са фалшифицирани президентски (пуделът Рошко) и 2 изгубени парламентарни. Да ти напомням ли, че настоящият кабинет е коалиционен, понеже ГРОБ не успяха да вземат нужния процент, за да управляват самостоятелно? ;)
 
Не е прав @RealMoney - имаш чувство за хумор. Боце има точно две реално спечелени битки - изборите за кмет и първите парламентарни, на които се яви със своята партия. Останалото са фалшифицирани президентски (пуделът Рошко) и 2 изгубени парламентарни. Да ти напомням ли, че настоящият кабинет е коалиционен, понеже ГРОБ не успяха да вземат нужния процент, за да управляват самостоятелно? ;)
Тоест , когато не събереш нужния процент да управляваш самостоятелно - си загубил :D :D :D Изкривена логика. Юсейн Болт също не е 1ви на олимпиадата , щото не води дори с секунда пред 2рия :eek:
 
Тоест , когато не събереш нужния процент да управляваш самостоятелно - си загубил :D :D :D

Ееех, Бърни... тъкмо се чудех кога ще се появиш. Вие с Норта си останахте двете основни опорни точки на Боце. :)
На въпроса: Когато избирателите ти се стопят наполовина - тогава си загубил. Да го наричаш победа, понеже си събрал 2% повече от опонента си е смешно, а да го наричаш ''безброй спечелени битки'' е просто нелепо.
п.с. аналогията с Юсейн Болт беше крайно неуместна.:D:D:D
 
Как се развихри интернет за Цецка
Е няма как, да е по-друг начин, бтв и нова бълват някакви проценти дето уж водила с не знам си колко. От четиримата кандидати, според мен тази кандидатура е най-трудно избираемата, но дори и Бойко
явно вижда "голямата" народна любов и не иска да рискува двама областни кмета.
 
Ееех, Бърни... тъкмо се чудех кога ще се появиш. Вие с Норта си останахте двете основни опорни точки на Боце. :)
На въпроса: Когато избирателите ти се стопят наполовина - тогава си загубил. Да го наричаш победа, понеже си събрал 2% повече от опонента си е смешно, а да го наричаш ''безброй спечелени битки'' е просто нелепо.
п.с. аналогията с Юсейн Болт беше крайно неуместна.:D:D:D
Тоест Герб бият с 2 процента и са победители, но въпреки това не са първи защото разликата е прекалено малка ! Значи БСП са побеждавали на всички изминали избори - хахаххахха
 
Тоест Герб бият с 2 процента и са победители, но въпреки това не са първи защото разликата е прекалено малка ! Значи БСП са побеждавали на всички изминали избори - хахаххахха


Че кой говори за БСП? Стига с тия елементарни манипулации, Бърни. Не вярвам да си чак толкова плосък. ;) Говорим за оттеглянето (огромно при това) на електората на Винету. Това пак ли е победа?
Знаеш ли какво е Пирова победа? Жена ти да се прибере и да ти каже: Вярно е мъжо, в целия квартал твоят е най-голям - проверих. Та и Боковата такава.
Я кажи, ти ще гласуваш ли за тетка ти? И... още ли си в Германия, ако да - защо? :)
 
Че кой говори за БСП? Стига с тия елементарни манипулации, Бърни. Не вярвам да си чак толкова плосък. ;) Говорим за оттеглянето (огромно при това) на електората на Винету. Това пак ли е победа?
Знаеш ли какво е Пирова победа? Жена ти да се прибере и да ти каже: Вярно е мъжо, в целия квартал твоят е най-голям - проверих. Та и Боковата такава.
Я кажи, ти ще гласуваш ли за тетка ти? И... още ли си в Германия, ако да - защо? :)
Има партии , които отиват на избори . Която събере повече гласове - тя печели. Не тази , която има най-малък отлив на избиратели..... Та победителя си е победител.
Иначе и мен Цецка не ми харесва , много исках да е Фандъкова - но явно тя самата не е приела позицията , иначе победата щеше да е огромна. Не мисля да гласувам, че не ми се търсят избирателни секции в Германия.
 
На въпроса: Когато избирателите ти се стопят наполовина - тогава си загубил.
Всяка партия си мечтае за такива загуби:D:D:D Хахахаа
Колко партии могат да си позволят да загубят половината си избиратели и пак да водят правителството, президентството и на практика всички големи градове?
Ти си много интересен човек след като преди изборите казваш:
Ако спечелят значи са фалшифицирали изборите.
Ако загубят значи са слаби.
Нищо че двете са противоположни и щом смяташ че могат да фалшифицират изборите, не би трябвало да мислиш че ще загубят (както правиш)
 
Четете

А що се отнася до БКП, преди 1989 г. това въобще не беше лява партия, а партия държава. И олицетворяваше стабилността така, както днес я олицетворява ГЕРБ.
Какво от това, че това положение не устройва умните и красивите. Да гласуват за някой друг, кандидат-президенти бол, има за всеки вкус
 
От цифра време ви баем, че герб е 100% комунистическа партия с тази разлика, че в основата на комуналното им управление стоят единствено личните интереси, до като едно време колкото и да е неоценено сега, се водеше И социална политика, въпреки всичките други мизерии. Днес обаче, нито е модерно да водиш социална политика, нито е препоръчително (господарите отвъд океана), напротив - срамно е, и е срамно, защото ако водиш такава, то показваш всъщност колко бедни са ти избирателите. За това се предпочита политиката на капиталът, съсредоточен в "можещите", избраните аджеба, и позирането и претенциите за най-бързо развиваща се младо-капиталистическа икономика (по отношение на задълженията най-вече, естествено), разбира се на гърба на данъкоплатеца и на първо място - чрез неговите лишения.
За това ще бачкате за 600ин лъва и ще се пъчите, че това е така, защото не сме иниациативни, креативни, а сме мързеливи и тн, тоест проблемЪТ си е в нас самите и по-добре да налягаме парцалите, вместо да се оплакваме постоянно ахахаха :D:p:p:p

Май ще слагам подпис: "България стои на стабилни основи, тези на работещите-бедни" :D
 

Горе