Спамър ли съм или съм пич?

Re: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

вече прекаляваш темата ти е преместена в пазара защото въсшност продаваш в нея


ама реално не мисля че си искарал нещо щото два лева нямаше да са проблем да споделиш със всички :twisted:
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Всичко което си казал веч е писано тук в съответната тема. А колкодо до намирането на дропшипъри не е сложно стига да знаеш какво да търсиш.
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами добър е бизнеса да, ако се занимаваш сериозно се печели добре. Исках просто да светна малко такива неудачници като тебе и да помогна на хората който искат да се занимават сериозно с дропшипинг защото аз лично съм загубил доста време и пари докато открия тези доставчици! Аз си докарвам една средна работна заплата с помоща на тези доставчици, работата е доста наистина но си заслужава. А това с смсите ще е част от сайта който правя в момента. Ще е посветен изцяло на дропшипинга защото това е най-доходоносният начин за правене на пари от нета и мисля че в България сме доста назад в тая насока!
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами аиде като знаеш кво търсиш търси :) Аз от личен опит ти казвам че 90% е скам!
 
От: Re: Започнете дропшипинг бизнес сега! Намерете проверени доставчици с ниски цени!

вече прекаляваш темата ти е преместена в пазара защото въсшност продаваш в нея


ама реално не мисля че си искарал нещо щото два лева нямаше да са проблем да споделиш със всички :twisted:


Ами защо да споделям без пари ?? Тази информация е събрана с мн труд. Попадал сум на мн измамни доставчици и съм губил страшно мн пари!
Ама извинявам се маи България не е мястото за тая работа моя е грешката.. Просто разбирането и манталитета ни е ..... кво да ви кажа :)
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

И какво ще стане ако на амазон и ебау се появът същите като твоийте продукти само че с по ниски цени?

Ами продуктите наистина се предлагат и от др хора, но те използват същите доставчици и цените им няма как да са по ниски. Единствено ако копуват на едро могат да дадът малко по ниска цена .. но 99% от продавачите в eBay използват дропшипъри. Така не влагаш пари в стока и така риска от загуби се намаля до минимум.
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Пич, тука си прав, ама ако са ти сетнали МАП цена, иначе защо да не може, посетителите винаги се връзват за 1$ по малко. Както и да е найстина не си избрал правилния метод да изкараш пари от форума.
 
От: От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами продуктите наистина се предлагат и от др хора, но те използват същите доставчици и цените им няма как да са по ниски. Единствено ако копуват на едро могат да дадът малко по ниска цена .. но 99% от продавачите в eBay използват дропшипъри. Така не влагаш пари в стока и така риска от загуби се намаля до минимум.

:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Пич, тука си прав, ама ако са ти сетнали МАП цена, иначе защо да не може, посетителите винаги се връзват за 1$ по малко. Както и да е найстина не си избрал правилния метод да изкараш пари от форума.

:) абе чесно казано не съм и се надявал да изкарам пари от тва нещо печеля 0.80 стотинки от смс ама кво да ти кажа се си е нещо без пари няма да я дам тая информация ;) щом се занимаваш и ти с дропшипинг знаеш колко е важно доставчиците да са коректни и колко пъти можеш да будеш излъган докато ги намериш.
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами ви интерес на истината не виждам как може да бъдеш излъган. Какво имаш предвид под излъга. Как ще ме излъжат?

Бате дай ще ти дам 80стотинки да ми я продадеш. Прати ми на ЛС и може да ти направя реклама. Ще пием кафе някой път и ще те черпя :)
 
От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами ви интерес на истината не виждам как може да бъдеш излъган. Какво имаш предвид под излъга. Как ще ме излъжат?

Бате дай ще ти дам 80стотинки да ми я продадеш. Прати ми на ЛС и може да ти направя реклама. Ще пием кафе някой път и ще те черпя :)


:lol: пусни едно смсче няма да съжаляваш сигуренсъм че след като видиш сайтовете ще ми направиш реклама :)
ами мене са ме лъгали плати си за регистрация .. плащам аз и след 1-2 месеца продаване от този доставчик намирам всъшност истинския които предлага съшите продукти 10% по евтино и без такса за регистрация. Познаи колко пари съм загубил за тези 2 месеца ;)
 
Последно редактирано:
От: Спамър ли съм или съм пич?

Ами добър е бизнеса да, ако се занимаваш сериозно се печели добре. Исках просто да светна малко такива неудачници като тебе и да помогна на хората който искат да се занимават сериозно с дропшипинг защото аз лично съм загубил доста време и пари докато открия тези доставчици! Аз си докарвам една средна работна заплата с помоща на тези доставчици, работата е доста наистина но си заслужава. А това с смсите ще е част от сайта който правя в момента. Ще е посветен изцяло на дропшипинга защото това е най-доходоносният начин за правене на пари от нета и мисля че в България сме доста назад в тая насока!

:lol:ох, моля те :lol: ако се занимаваш сериозно :lol: печелиш добре - около една средна работна заплата :lol: с доста работа :lol: и това е най-доходоносният начин :lol: ох, не, не мога повече :lol::lol: спри тая реклама, моля те! :lol::lol::lol:
 

Горе