Спиди доставки с WooCommerce

SuSaMeCa

Active Member
Здравейте,

Пуснах ъпдейт на https://wordpress.org/plugins/bulgarisation-for-woocommerce/ който включва интеграция на Спиди за WooCommerce. При проблеми можете да пишете в групата на плъгина ( има линк в описанието на плъгина ). Нямам претенции всичко да е изпипано, може да съм пропуснал нещо така, че смело пишете ако намерите проблем.

Който иска може да помогне за развитието на плъгина или просто да почерпи ако е доволен от плъгина ( https://revolut.me/tihomi9gj5 )
 
И всичко това фри и работещо на ниво официални плъгини? Да бе. o_O
Някои неща, може да не са интегрирани, но има филтри на всякъде и заявките могат да се редактират много лесно.
 
Някои неща, може да не са интегрирани, но има филтри на всякъде и заявките могат да се редактират много лесно.
Интересуват ме само опциите до адрес и от офис дали са така интерактивни. Но определено ще пробвам. ;)
 
Интересуват ме само опциите до адрес и от офис дали са така интерактивни. Но определено ще пробвам. ;)
Плъгина използва максимално дефолтните полетата - град, регион, държава, телефон и т.н. Като избереш шипинг метод за офис ти излизат офисите за написаният град/село от избрания регион. За адрес ти излизат списъци със улици квартали и допълнително поле. Шипинг методите работят по идентичен начин и не премахват или бъзикат дефолтните полета. За цяло пренареждане на чекаута ще направя премиум плъгин. За мен да се пренареждат полетата и да се скриват не е правилно, затова който иска може сам да си го направи или ще направя този адон който да променя цялостно чекаута.
Но повтарям - това са шипинг методи, както би трябвало да се използват в WooCommerce a не цялостен реордър на чекаута.
 
Демек не прави пряка връзка с техните системи? Иначе ясно, че е метод за доставка.
Е прави. Всичко се взима от там, адреси, офиси, градове, калкулира се, генерира товарителници.
 
Това е в администрацията:
1675157156949.png
Идеята е след поръчка да може да се редактират някои неща при нужда и да се създаде/обнови товарителницата.
 
Плъгина използва максимално дефолтните полетата - град, регион, държава, телефон и т.н. Като избереш шипинг метод за офис ти излизат офисите за написаният град/село от избрания регион. За адрес ти излизат списъци със улици квартали и допълнително поле. Шипинг методите работят по идентичен начин и не премахват или бъзикат дефолтните полета. За цяло пренареждане на чекаута ще направя премиум плъгин. За мен да се пренареждат полетата и да се скриват не е правилно, затова който иска може сам да си го направи или ще направя този адон който да променя цялостно чекаута.
Но повтарям - това са шипинг методи, както би трябвало да се използват в WooCommerce a не цялостен реордър на чекаута.
Ами неудобно е така, даже абсурдно. Чекаута е най-важната част от магазина и ако не е направен да е удобнен все тая какво ползва
 
Ами неудобно е така, даже абсурдно. Чекаута е най-важната част от магазина и ако не е направен да е удобнен все тая какво ползва
Няма как да те огранича да използваш някакви други полета, които ти трябват и да ти оставя само полетата от този плъгин. Отделно, че и други плъгини и функционалности на WooCommerce ползват, полета като регион, държава, град... Не могат да се покрият всички възможни нужди. Като искаш си правиш редизайн на чекаута или сменяш платформата. Направени са шипинг методи, а не чекаут редизайн. Затова и го написах така. Много ги бъркате 2те неща.
 
1677574193892.png
Заиграх се малко и подготвям адон за плъгина ( допълнителен плъгин ). Това е дефолтната тема `2023`. Ако има заинтересувани, може да ми пишете на лично.
 

Горе