Спиди доставки с WooCommerce

Спиди -такса наложен платеж 1,20 лв
За да се вземе 1 лв. НП трябва да им се снесе 1,20 лв такса ..с карта даже и повече хахах
То не стига, че не е развита електроннта търговия в БГ ами и куриерите почнаха да надписват доставките с измислени такси.
 
Последно редактирано:
Ако имаш споразумение за ППП, не ти начислява 1.20.
 
Ако имаш споразумение за ППП, не ти начислява 1.20.

Споразумение ? !
Да не би това да е единсктвеният начин на плащане?
И каква е разликата между ППП и НП?
Скоро го измислиха това. Където мине , мине.
 
Последно редактирано:
Ползвай официалните, ако този не става. Там винаги сработва. Явно чекаута е различен, и от там идва самото несъответствие.
 
На мен винаги ми дава несъществуващ профил за Спиди. Имам вход за интеграция, имам и вход за myspeedy. С нито едни данни не става. Входът работи, защото през техния плъгин са коректни.
 
На мен винаги ми дава несъществуващ профил за Спиди. Имам вход за интеграция, имам и вход за myspeedy. С нито едни данни не става. Входът работи, защото през техния плъгин са коректни.
Креденшъли за апито се ползват, не за my speedy. Ако не са верни връща грешка за грешно име и парола, ако са верни, но няма активирани профили изписва грешка, че няма намерени профили. Всичко се получава от апито. Ако не работи, значи има проблем с креденшълите или профила. Следвайте съобщенията просто, не са написани на рандом.
 
Креденшъли за апито се ползват, не за my speedy. Ако не са верни връща грешка за грешно име и парола, ако са верни, но няма активирани профили изписва грешка, че няма намерени профили. Всичко се получава от апито. Ако не работи, значи има проблем с креденшълите или профила. Следвайте съобщенията просто, не са написани на рандом.
Да, с тях се получава. Споменах просто, че нито с едните, нито с другите става при мен. Съобщения няма, просто дава несъществуващ профил. Мерси все пак. Отказах се да ползвам интеграции :)
 
Да, с тях се получава. Споменах просто, че нито с едните, нито с другите става при мен. Съобщения няма, просто дава несъществуващ профил. Мерси все пак. Отказах се да ползвам интеграции :)
Дало ви е, че няма намерени профили и да пишете на спиди. Ако четете и следвате инструкциите няма проблем ;) Някой път профила на фирмата не е добавен в апито и само от спиди могат да ви го добавят. Тези грешки не се генерират на рандом :) Ако се чете и следва какво пише може и да тръгне :D
 
Виж файлът 28088
Заиграх се малко и подготвям адон за плъгина ( допълнителен плъгин ). Това е дефолтната тема `2023`. Ако има заинтересувани, може да ми пишете на лично.
Здравей,
Без да искам попаднах на този дискусия докато турсех решение на проблемната интеграциа на Спиди. Ще се радвам ако имах няколко минути да ми обясниш как мога да ползвам твоя плъгин и да напражя чекаута като този на промерната снимка. Благодаря
 
Здравей,
Без да искам попаднах на този дискусия докато турсех решение на проблемната интеграциа на Спиди. Ще се радвам ако имах няколко минути да ми обясниш как мога да ползвам твоя плъгин и да напражя чекаута като този на промерната снимка. Благодаря
https://www.facebook.com/groups/bulgarisationforwoocommerce/permalink/1640276226421072 Пиши на лично.
 

Горе