Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Websupport

Active Member
Напоследък стана мода във форума да се говори за спортни залози, техните прогнози и неизменната част от тях - типстерите :twisted:
За това, да покажем на новодошлите "предприемачи" - ТЪПСТЕРИ от световна величина, че и ние не сме пасли и не ядем колците с доматите :D

И за да не разводняваме форума със специалисти и тяхните специални прогнози и системи, организирам игра с награди :)
Идеята е освен наградите, да покажем, че и ние сме чували за този вид "инвестиции" и "предприемачество" :lol:

Наградите са: 1ва - ком. аксесоари на стойност 100+ лв. + 50лв кеш в колета :) 2ра - ком. аксесоари на стойност 60+ лв. + 20лв в колета, 3-та - ком. аксесоари на стойност 30+ лв. + 10лв в колета (шипва се само в бг :p ) Всеки има право да се откаже от наградата или да я предостави на следващия в класацията.

Условията: По-долу в следващ пост ще дам датите за игра и съответните първенства от които ще избирате двубоите (цар футбол)
Избират се точно 10 (десет) мача от тях. Всеки може да прогнозира всеки възможен изход от тях, като всички възможни пазари които искате да играете са налични в бет365. От бет365 също ще бъдат взимани коефицентите. Целта е не да хванете най-много мачове, а да направите най-голяма доходност (ейлд). Например: от десет двубоя ако хванете осем мача със примерен коефицент 1.5, това значи, че имате залог 100, а получавате 40 от горницата + 80 (върнатият залог за всеки мач), тоест получавате 120, а сте заложили общо 100, тоест сте на +20 или 20% йелд. Ако пък познаете само 4 мача но по 5 коефицент, то имате: 160 от горницата на 4те + 40 от върнатия залог, или имате 200 срещу 100 заложени, един вид сте на 100% йелд (доходност, чиста печалба).
Тоест, играеме с по 10 единици на мач (за да са по-лесни после сметките), само единични събития, кой каквото прецени, 2ка, Х, дом-гост и тн. Само 10 мача. За всеки мач - прогноза, не се играят повече от една прогноза за даден мач.
Те тва е схемата, проста, както е проста и играта :)

Участници: Могат да участват всички с над 50 мнения. Това е застраховка да не ни нападнат случайно новите утра-мега добри тъпстери и да ни строшат класацията :twisted:
Всеки може да се включи и по-късно, но шанса за победа съответно му намалява :wink:

Играта ще продължи до края на януари, като в следващият пост ще дам дните и футболните лиги за игра.
Сега слагам мачовете от днес. Знаете, че трябва да направите своите 10 избора/залога преди почването на двубоя :)
-----------------------------------------
отменен първи кръг за 01.01.2014, поради липса на интерес и твърде малко участници
-----------------------------------------


Моля проверявайте мачовете си дали отговарят на часовете на започване, да няма дисквалифицирани двубой :D
За улеснение, чеквайте срещите например тук - flashscore.com

Ако имате въпроси - питайте :p


---------------------------------------------------------------
играта се прекратява, поради неуместна намеса на администратор
---------------------------------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Първи кръг
01.01.2014

Англия (висша лига)
Англия (чемпионшип)
Англия (първа)
Англия (втора)
Шотландия (висша лига)
Уелс (висша лига)


Втори кръг
04.01.2014

Англия (висша лига)
Англия (купа)
Англия (първа)
Англия (втора)
Шотландия (висша лига)
Уелс (висша лига)
Испания (първа)
Франция (купа)
Египет (първа)
Кипър (първа)


Трети кръг
05.01.2014

Англия (купа)
Франция (купа)
Испания (първа)
Гърция (купа)
Шотландия (висша лига)
Испания (втора)



Ще се добавят после и останалите кръгове до края на месец януари 2014
 
Последно редактирано:
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Имайте предвид също, че ако не се съберат поне 10 човека за стартовият кръг, първи кръг става този на 01.01.2014, за да могат повече хора да видят темата, ако в момента са на мелмак :) А ако и до тогава не се съберат, галимацията приключва и сгъваме цирка :beer:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Нюкасъл - Арсенал - Х @ 3.60
Тотнъм - Стоук - 1 @ 1.57
Челси - Ливърпул - Х @ 3.50
Евъртън - Саутхямптън - 1 @ 1.85
Хъдърсфийлд - Йоувил - 1 @ 1.72
Уотфорд - КПР - Х @ 3.30
Шеф Юн - Транмиър - 1 @ 1.72
Сиена - Варезе - 1 @ 2.00
Пескара - Емполи - Х @ 3.00
Чезена - Модена - Х @ 3.00

коефициентите са от бет-а.
 
Последно редактирано:
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

[/QUOTE] Участници: Могат да участват всички с над 50 мнения. Това е застраховка да не ни нападнат случайно новите утра-мега добри тъпстери и да ни строшат класацията :twisted:
Всеки може да се включи и по-късно, но шанса за победа съответно му намалява :wink:[/QUOTE]

Не ти ли се струва малко странно да искаш 50 мнения, след като ти ги нямаш :?: кой организира играта? Незаконен хазарт? Каква е гаранцията за наградите? Айде малко по-сериозно с тия теми :twisted:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

А бре девиле, и аз съм за хикса на арсенал, ама треат 10 мача - чети условията.

Славчев, а какво ти гарантира, че и да имам 200 мнения ще ти дам наградата :lol: Да давам ли примери с измами на хора с репи и мнения а??? :twisted:

Споко, ще си вземете наградите естествено. Не се шашкайте, ами давайте да покажем, че не сме правени у г.з и първите ще хванат над 10% йелд, да им го таковаме на смешниците дет се опитват да изкарат некви стинки от форума :roll:


ПС: подобни турнирчета не организирам за първи път, така че будете спок :rolleyes:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

@devilx - колега, този мач започва в 15:30. Или аз не съм разбрал нещо или бъркам часовата разлика :)

@websupport - ако избера само един мач, играя го с 10 единици, ако избера 10 мача - играя всеки с по 1 единица, така ли?

ако всичко съм разбрал, включвам се с:

Челси - Ливърпул 1-х (първо полувреме - краен резултат)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Да, за днес мачовете да са тези от описа с часовете, специално за 1ви кръг го направих така за да може реално да се осъществи, понеже няма много време. Но сега като се замисля, щом не е започнал, значи може да се играе (стига участника да го е пуснал в подходящото време) :)

@kirilbug, просто условно слагаме по 10 единици на мач, за да са по-лесни сметките, не за друго. Иначе трябват 10 мача... бе все едно 10 мача по 10 единици. По-скоро забравете за единиците да не ви объркват - играйте си само прогнозите без залог за тях
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Пуснах моите мачове това са , някой да ги смята накрая и да поства кой колко точки има..
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Колчестър - Крю - 2 (3,50)
ЕВЕРТЪН - САУТХЯМПТЪН - 1 (1.70)
Newcastle v Arsenal - 2 (2,05)
Leicester v Bolton - 1 (1,75)
Barnsley v Derby Utd - 2 (1.95)
Авелино - Падова - 1 (2.00)
Чезена - Модена - 1 (2,37)
Пескара - Емполи -Х (3.00)
Тернана - Реджина -Х (3.25)
Улвърхямптън - Лейтън Ориент - 2 (4.20)

Браво за интересната игра, надявам се да е оспорвано състезание :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Защо не намалите "малко" изискванията от 50 мнения?:) Мисля 10 мнения са достатъчни,а и ще има повече участници.
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Не е толкова идеята да има много участници. Нека по-скоро си гарантираме, че това наистина ще бъдат участници от форума, а не някви кат оня тъпстер дет цялата идея на регистрацията му се върти около тия няколко "прогнози" Също така за да се избегне дублажа на акаунти при играта, въпреки че и това не е 100% сигурно. Аз например имам 9 акаунта и над 40000 поста ахаха :D

Та така, за сега имаме играчи само девила и бърна, kirilbug има да дава още 9 мача :)

Добавям следните условия: Всеки който желае да стигне до финала и да участва в наградите трябва да има поне 3 участия в кръговете. Също така трябва всеки път да има 10 мача, не 2 не 5, а 10. Ако ще да са по 1.00001 коефицент, но трябва да ги има.

Успех :)

Ако, до сега, до 17.00 (когато почва мнозинството от мачовете) не започнат поне 8-9 играча, старта на играта се отлага за 01.01.2014, както писах по горе. Ако и тогава не я видят темата, значи сгъвам тотално цирка :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Хубава игра - Моите поздравления - Обаче я ми кажи какво правим ако на финала се окаже че всичките ти участници са си удавили банките - Тогава ще се извиниш ли за щуротиите дето наговори в другата тема ??????
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Не няма :) А и тук няма банка. И на - (минус) да са пак ще има 1ви, 2ри и 3ти. Освен това аз съм убеден, че резултатите ще бъдат по-добри от на САМОЗВАНИТЕ тЪпстери. Нямам право да участвам, иначе ще ги срина сите тъпстери дето някога са стъпвали на форумна почва :twisted:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Първо - Нали така си написал че идеята ти е да натриеш носовете на самозваните типстери

Второ - Ако всъщност почти всички си удавят банките значи си си натрил собственият нос

Трето - Участвай и ти не се срамувай - имаш и други акаунти - Копипейстърския - Тупанфайтерският и тн.

Четвърто - Защо този кръг да се счита за нулев в крайна сметка нали няма изискване всички да са участвали във всички кръгове предстоят още много кръгове да се проявят тези дето искат

Пето - Как да няма БАНКА нали точно по това би трябвало да класираш играчите на финала - кой е направил най голяма доходност - В твоят случай просто ще е кой е загубил най малко пари
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Осмо, пето, девето.... идеята да не стартира веднага играта ако не се наберат играчи е проста, колкото проста е и самата игра бре манта, а именно, че ако не стартираме с определен брой играчи, няма как да знаем, че изобщо ще продължи, тоест че ще има бъдещ интерес. Всичките ти въпроси са супер плоски :) Нямат банка реално, а започват с по 10 единици залог на мач и вървят, кой на минус, кой на плюс. А аз няма да участвам, аз ще дам награди с парите които изкарвам от тази игра в риалитито :wink:
А ти ако няма да участваш, можеш спокойно да одиш да се окъпеш у темза или у който миризлив гьол ти хареса :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Тоя форум какво става с него? Обърнахме го на форум за залози?????
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Тоя форум какво става с него? Обърнахме го на форум за залози?????

Залозите са онлайн бизнес - И са къде къде повече по тематиката на форума в сравнение с политиката :)


Копипастер - Като няма банка обясни как ще класираш на финала участниците

А колкото до наградите ако чакаш да спечелиш от прогнозите по добре мятай ези и тура
 
От: От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Залозите са онлайн бизнес - И са къде къде повече по тематиката на форума в сравнение с политиката :)


Копипастер - Като няма банка обясни как ще класираш на финала участниците

А колкото до наградите ако чакаш да спечелиш от прогнозите по добре мятай ези и тура

Ти верно си много зле в тази част от "онлайн бизнеса" :D
Колко пъти ти казвам, че банка не е необходима. Почват по равно всички и в последствие един е на плюс, а друг на минус, не знам как да ти го обясня по друг по-лесен за теб начин :-o

И си сложи очила, защото за наградите не чакам от тези прогнози тук, как изобщо това ти дойде на главата. Доста смешен започваш да се очертаваш, каква ли е причината ??
 

Горе