Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Тоя форум какво става с него? Обърнахме го на форум за залози?????

В случая поне се дават награди безвъзмездно, за разлика от другите теми където има реално клатене :wink:

Но с удоволствие ще се съглася да изтрият тази тема, САМО ако изтрият и ония позьорски теми с псевдно тъпстерските прогнози/инвестиции за спортни залози :)
 
От: От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

В случая поне се дават награди безвъзмездно, за разлика от другите теми където има реално клатене :wink:

Но с удоволствие ще се съглася да изтрият тази тема, САМО ако изтрият и ония позьорски теми с псевдно тъпстерските прогнози/инвестиции за спортни залози :)

Как няма да искаш с удоволствие да се изтрият темите като в онази тема стана за резил та се наложи да си сменяш името и да си правиш нов профил - А тази е на път да стане пълен провал щото не виждам да има много мераклии да ти се връзват на глупостите - И то не щото е лоша идеята а защото и един конкурс не можеш да организираш като хората
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Единственият който стана за резил си ти :) Показа, че нямаш никаква идея от спортни залози, ама грам. Нов профил?? Ама наистина ли :D Като си куц кон с капаци не се обаждай, или поне бегай да прескачаш предпятствия - тамън и правилното място си уцелил :lol:

А колкото до турнира, ако не се съберат желаещи, то това само и единствено ще значи, че хората участващи в подобни форуми не се интересуват от такива "ИНВЕСТИЦИИ" като спортните :) Тоест участието ти в оная убита тема за пореден път става безмислено. Кофти майка, не става читав клакьор от теб :twisted:
 
От: От: От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Тей, старта на играта се отлага за 01.01.2014. Ако до тогава не се съберат участници, се прекратява.
За информация само: "Тази тема е прегледана 175 пъти от 23 участника" Когато участниците станат в рамките на нормалните - средните посещения за подобни теми от форума - около 100, тогава вече ще бъда убеден, че хората тук наистина нямат интерес към спортните залози. Предполагам това най-малкото ще разкара от тук псевдоспециалистите - тЪпстери, ако пък ли не - аз съм тук :evil:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Дай да си играем 3ма човека и просто да видим как ще се подредим за наградите :))))
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Абе че не сте 3ма тук комарджиите, НА МЕН ТВА ПРЕДЕЛНО МИ Е ЯСНО :D Ама някои много ги е шубе да се покажат, все едно е нещо лошо - един вид = позьорчета които правят "бизнес" профили с надеждата да изкарат некоя стинка от някой случайно минаващ от тук заблуден балък :lol:

Но това е положението, игра ще има при минимум 10 участника...и нема си използвате секонд и търд профилите еййй :twisted:

Все пак темата все още е видяна само от 23 човека, значи успеваемостта за сега е около 15% (3ма желаещи) което не е чак толкова зле нали :twisted:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Мда, ти щеше да си претендент, и за сега мачкаш великият тЪпстер :twisted:

Колчестър - Крю - 2 (3,50) DONE +25
ЕВЕРТЪН - САУТХЯМПТЪН - 1 (1.70) DONE +7
Newcastle v Arsenal - 2 (2,05) DONE +10
Leicester v Bolton - 1 (1,75) DONE +7.5
Barnsley v Derby Utd - 2 (1.95) DONE +10
Авелино - Падова - 1 (2.00) DONE +10
Чезена - Модена - 1 (2,37) still playing
Пескара - Емполи -Х (3.00) false -10
Тернана - Реджина -Х (3.25) false -10
Улвърхямптън - Лейтън Ориент - 2 (4.20) false -10

Около 40% успеваемост/доходност/йелд за сега, което е повече от добре :)

Това Leicester v Bolton беше наистина интересно :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Кви са тия отлагания , аз днеска зако играх? Ако днешните не се броят аз повече няма играя.. нямам време за губене.
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Ако искаш...нали не смяташ да си играем 2ма човека?!!! А и трябваше да си прочел правилата, кат не си, много ти здраве.... И аз си губя времето също, бах ви - нека ви лазят тогава тЪпстерите :lol:
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

малко кофти , че трябва по 10 мача.. по принцип играя доста по малко.. тия които ги играх реално с пари излезнаха днес 100 % (4 мача) , а другите просто ей така ги избрах за да допълня до 10.. и естествено те избягаха...
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Ако искаш...нали не смяташ да си играем 2ма човека?!!! А и трябваше да си прочел правилата, кат не си, много ти здраве.... И аз си губя времето също, бах ви - нека ви лазят тогава тЪпстерите :lol:

Жалка история - закопа и тоя акаунт. Прави друг докато още ти пускат админите фандък
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Не знам само защо манекена ми изтри постовете...някакво неудобство ли предизвиквам???
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Забранени са обидите към другите потребители в форума , най вероятно за това някой се е намесил. Преди да те баннат , поне раздай наградите :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

А мен да ме обиждат е разрешено а :D

Айде у лево с тия позьорщини... Бинки да раздава награди сега :lol:
 
От: От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Залозите са онлайн бизнес - И са къде къде повече по тематиката на форума в сравнение с политиката :)

Ами да, сравнено с политиката си е направо по темата :)
 
От: Спортни залози, прогнози, типстери - игра с награди :)

Жалко , хубава игра щеше да стане :) Скоро ще отворя сайтче със прогнозите ми , и всички ще можете да станете богати :)
 

Горе