Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Трябва ли да развалим концесиите с ДЪНДИ

  • Не - на нас злато не ни трябва

    Votes: 0 0.0%
  • Все ми е тая - аз съм прост

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Значи дъндито да ги ожалим, горките едва излизат на печалба. Тоз продукт тук трябгва да се преработва, инвестиция значи да се изнася например готов продукт, а така изнасят в африканската държава и какво правят -един господ знае. Ред много право казва всичко както си е. Тук никога не са проверявани, контрол никога не е осъществяван, да не говорим, че концесията е дадена без търг.
 
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Ами работете за да има контрол, щом не приемате нещата.
Ако е държавно всичко ще бъде зле - културно източено, само дето и да искате няма как да инициирате проверка ... а дори и да стане .... кой ще е виновен, наказан и т.н и това ще се оптимизирали вместо да се краде вече е мисия невъзможна - стил БДЖ-то

Не знам колко едва излизат, като си излизат - по обективни причини, все още добива е лесен така, че не им се налага да наливат още в проучвания, нови разработки и по труден добив.
Ако изнасяхме готов продукт за Африка, то просто щеше да е готов продукт директно за спот пазарара - но като цяло директно би отишло в Канадският монетен двор за отсичане или в Пърт, или в суиси рафинериите на PAMP, Valcambi и т.н.

Щом има правни пропуски си има нужни институции да се активизират - но как цацаратура, да разследва тези, които го сложили ...
Как цацаратура да седне да разследва нещо, което е спекула и то е малко по мащаби, като не почва да разследва руските енергийни договори за милиарди доказани загуби ...
 
Последно редактирано:
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

И държавното и частното са зле в сегашната България. Какви проверки, какъв контрол, по-добре да пратя писмо на дядо Коледа.

Институциите няма да се активизират, защото чиновниците са корумпирани. Без значение дали става въпрос за канадци, руснаци или американци - нашите се продават на всеки, който им плати.
 
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Само да се разпиша, че на бърнито му е домъчняло сигурно.
По темата златато си е нашо, и не трябва да го даваме на други.
Ако някой има печеливш бизнес бо ли го дал на концесия за 0.75 мисля беше на концесия, онея да лапат, па за нас трохите.
 
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

охххх колкко мъка има на този свят....
Тука и 5% си нямате и на идея от математика, какво остава да смятате концесиии.
Само да се разпиша, че на бърнито му е домъчняло сигурно.
По темата златато си е нашо, и не трябва да го даваме на други.
Ако някой има печеливш бизнес бо ли го дал на концесия за 0.75 мисля беше на концесия, онея да лапат, па за нас трохите.
 
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Поне от нещо разбираме, не сме като теб казанлъшки мангал серящ по всички теми.
 
От: Трябва ли да бъдат развалени концесиите за злато? 0.75 процента концесия

Поне от нещо разбираме, не сме като теб казанлъшки мангал серящ по всички теми.
Обидих ли ви с нещо госпожице?
 

Горе