Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

Мерси, ама това няма как да го изям така..ще пищя после поне 3 дена. Твърде са несъвместими продуктите.
 
Втори път не предлагам.

В 12:50 би трябвало да се стартира сайта, официално. И така.
 
Втори път не предлагам.

В 12:50 би трябвало да се стартира сайта, официално. И така.
Не ми се чете назад - сега какъв сайт ще пускаш?
Определено вече си инфлуенсър и аз съм ти последовател.
 
Не ми се чете назад - сега какъв сайт ще пускаш?
Определено вече си инфлуенсър и аз съм ти последовател.
Вече е пуснат, но още няма да го споделям.
 
Вече е пуснат, но още няма да го споделям.
недей го пускай че някой може да ти вземе бизнеса тук
 
недей го пускай че някой може да ти вземе бизнеса тук
Не е сетнат. Wp е. Не го крия да не ми вземат бизнеса :) просто не е готов, но съм пуснал 3 теми, ако пък имаш интерес да го дам линка. Ако наистина реша че нещо ще става ще стане стига да няма глутница насреща ми.
 
Обърни ги в лъжици / чаши тия грамове, че тези 7.5 гр. ще ме озорят да ги премеря :)
 
Добре, успя да ме изкушиш. :) Не успях да ти устоя.
/ podpravka.net /
не е зле, само тва с името на темата долу го разкарай. почвай да го пълниш и като събереш примерно 50-60 рецепти му пусни малко реклама във фейса с таргет жени от 29 до 65 да видим дали ще хване секиш, докато върви рекламата си гледай аналитикса дали стоят вътре или бягат веднага и като почнеш да вкарваш много трафик, пускаш една обява тук че предлагаш реклама в сайт с много трафик или пишеш сам имейли на всеки който би се зарибил да рекламира и си ти. а и намали логото, махни онова sample page,
 
Последно редактирано:
Някой да вземе да напише нещо оптимистично.

Нека не завършваме темата с траурна нотка, плийз.
 
Аз съм позитивни настроен за този проект. Хостинг и домейн компаниите ще изкарат пари.
 
Брат, с тия пици някой клек шоп отвори и на парче по 1.50 / 2.00 лева продавай, не се занимавай с глупости. Или се обади на шеф Манчев, дай му 20 бона да ти направи реклама и ще ти покаже как да правиш пиците.

p.s. тая последната пица, дето стабилизатора ти не работел, предлагам да я кръстиш "кучешка радост"
 
Не можем да изтрием тема пълна с пияници, но можем да ги поздравим с нещо за отрезвяване.
 
DSCF5264.jpg
 
Човек с нужда от нова фурна..
Не знам как ги гориш тия хлебове.. нарочно ли?

Снимката (размера) кърти мифки, май си си купил фотоапарат вместо фурна ;)
 
Човек с нужда от нова фурна..
Не знам как ги гориш тия хлебове.. нарочно ли?

Снимката (размера) кърти мифки, май си си купил фотоапарат вместо фурна ;)
По-голямата част от взели отношение са пълни ***, форумни тролове, предполагам натегачи сънуващи биткоини или нещо от сорта. Хората нормални пари си правят и не ламтят за милиони, правят си хилядарки малко по-малко. Баничката вече удари лев и 50. И тези звездики тук не осъзнаха и не искат или не могат в някои отношения колко по - скъпо е в малкия град. 1-2ма по-сериозни имаше, единия се отдръпна защото се уплаши от пандемията и съответно от мерките. Пандемия имаше и още има и ще има и нови вълни, но човека не ми повярва, че на приливи и отливи нещата ще вървят, назад/напред но ще вървят. Затова се отдръпна и това беше всъщност най-сериозния човек с който поговорих. И то така и става. Какви италиански пици въобще сънувате, още в начлото подчертах че става въпрос за усреднен вариант на павилион цръц-цръц кетчуп и майонеза с много по-високо качество на храната. Една минимална инвестиция трябваше да направите, ако изобщо имате пари и щеше да ви се върне за 2 месеца максимум.
 

Горе