Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

И от бая време вече не ми се занимава да ви пускам а и да правя правя снимки въобще, Имам сигурно около 200 некачени а акоп бях снимал повечето щеха да са може би 300. Смисъл нулев, освен че Блинки получи бонус трафик с тази тема. Аз за мене си съм доволен, че след 2 месеца неопитване изгърмях Бан Ми, което ми беше предизвикателството, но със закъснение или не го направих както трябва с техника не както трябва. В момента работя над тайния арабски дюнер сос. тези бебчета-хлебчета са правени преди около месец, оттогава са направени сигурно още 50-на в различни форми и разновидности и консистенции.
 
Наистина успяваш да ни оставиш без думи с всеки пост. (или поне мен) Евала за това какъв дебил и кретен си. :D
 
Какви италиански пици въобще сънувате, още в начлото подчертах че става въпрос за усреднен вариант на павилион цръц-цръц кетчуп и майонеза
А пък аз ти предложих да използваш класическия соц.термин гарнирани пити :D
 
Просто човека уеко се е бъгнал.. зомбирали сте го, да дерзае за неща от които си няма идея и ще нагази яко в л..та ако продължава да се инати :) Иначе е ток и жица, препоръчвам за пред "инвеститорите" ;)
 
Просто човека уеко се е бъгнал.. зомбирали сте го, да дерзае за неща от които си няма идея и ще нагази яко в л..та ако продължава да се инати :) Иначе е ток и жица, препоръчвам за пред "инвеститорите" ;)
Не съм роден за бачкатор в този смисъл на бачкатор използван от други. Но не съм и самовлюбен, а пък отделно нямам нищо против "на работата лекото и на хляба мекото" и този цитат-поговорка никога не съм го свързвал с мързеливост, а с КПД стига да не ощетявам други хора и то особено хора , които са в необходимост. Да "жилна" умерено гешефтари и използвачи нямам абсолютно никакъв проблем. Макар че по-скоро предпочитам изобщо да не познавам такива, не си хабя енергията по негативни въпроси, или се опитвам да не си я хабя. Опортюнист стъпил на земята. Не виждам как точно пък вие/те може да ме бъгнете. Освен ако не сте холандска лесбийка, която си търси фейк гадже за да се омъжи за български олигарх. Но и тогаз може би ще си помисля и ако сте свястна холандска лезбийка може и да ви направя тази услуга.
 
Не знам какво точно питаш. Не си ли разбрал все още че нито си правя пранк, нито някакви схеми, нито съм подставено лице и това което съм го писал по различни теми са реални неща.
 
Някой ако иска да участва поне пробно. Този петък, събота а и неделя ще се провежда голям фестивал с много туристи и гости на града. Мога да подготвя нещата за един ден и примерно в събота да опънем една сергия за бърза закуска.

Иначе се оказах прав и за пандемията и за лъкатушенето и за това, че всички тези неща ще отминават, после ще се връщат, пак ще отминават. Хората си взеха свободните помещенията отдавна. Ако въобще е имало някой който е смятал въобще в нещо да инвестира. Говоря за форума като цяло. Само ланкане е май, поне относно офлайн начинания.
 
Надявам се не си имал сериозни очаквания някой да инвестира в твоята идея, имайки предвид начина, по който пишеш в тази тема.
Понеже темата излежда по-скоро като място, където се разтоварваш от ежедневието, а далеч не като покана за бизнес партньорство.
 
Надявам се не си имал сериозни очаквания някой да инвестира в твоята идея, имайки предвид начина, по който пишеш в тази тема.
Понеже темата излежда по-скоро като място, където се разтоварваш от ежедневието, а далеч не като покана за бизнес партньорство.
Оказах се прав за всичко, както и очаквах. Всъщност имаше само един сериозен разговор, а човека се уплаши от Пандемията. Не е моя работа да уча другия на далновидност, пък и то едва ли може. Казвал съм нещата както стоят. Не съм се и опитвал да предлагам баламоснически и неизпълними схеми. Хитруване на дребно и сладки приказки за лека нощ. А иначе много се съмнявам, че тук някой е инвестирал реално в истински офлайн бизнес. То, ако има сериозни хора с нелинейно мислене те ще се покажат. В тези времена да се изискват някакви остарели похвати с някакви бизнес-планове, които след две седмици са невалидни.

Загубата на потенциална печалба (не само финансова) е двустранна, но така или иначе докато не се появи човек, който да инвестира на практика аз не мога да отделя време да се занимавам сериозно.

От едната страна е човека с идеята, ноу хау-то и приложението, от другата този с парите. Който има пари, ако е решил ще ги рискува и ще чака. Няма много какво да се философства точно по това, или опитваш или не. Ако нямаш пари - нямаш и няма и смисъл да подвеждаш.

И въобще не ми е оставало и време, нито достатъчни финанси да се занимая наистина сериозно. Има, сега вероятно ще се предложат и нови възможности за малкия бизнес и стартъпи, може би този път реални. Така, че възможности има, но има нужда от финанси.

Който смята, че са му необходими гаранции на 100% едва ли реално иска да опита нещо. На мен и за мен са достатъчни основни неща, около които се въртят нещата. Ако имам финансова възможност аз бих инвестирал в начинание на друг човек и в нещо с което нямам практически опит. Ако се отвори такава бих пробвал.

Когато ти си преценил, че не можеш примерно да си създадеш леко неудобство за да опиташ нещо различно, не съм аз човека който ще тръгне да увещава и да притиска. Това го казвам по принцип. Дразня се на такива хора, повече заради тях, защото не могат да видят възможност извън представите си. Дори не усещат, искат хоп да грабнат някакви пари в ръката на момента.

Абе общо взето излиза, че съм човек с мислене за онлайн бизнес, който иска да се занимава с офлайн бизнес. Обаче ми се ще нещата да станат естествено.

А усещането ми е, че (нормално) тече масова промяна в хората и тези които си държат (нормално и с оглед на обстоятелствата) на възгледите могат да преминат благополучно през всичко, което става.

А и не обичам и много да се повтарям. Мисля че е казвано. Трябват ми пари за техника, другото ще си го уредя.

П.с. Аз съзнавам как съм говорил. Това как съм говорил и да се водиш по коментари на други за някой който пък и не познават и така да си градиш представа не си заслужава много-много.

П.П.с. И най-отгоре на всичко наистина не ми се занимава с нещо с което не ми се занимава. Достатъчно дълго се занимавам за домашно ползване, вече почти година с това което ми се занимава и почти всеки ден. И след като не ми е омръзнало досега значи е това. А то не пречи да върви с други неща, които са периодичен интерес.
 
Последно редактирано:
Тук е моментът да споменеш предишен опит и успехи в бизнеса, да цитираш обороти и т.н. Да намекнеш за нужни качества като постоянство, трудолюбие, коректност... Да демонстрираш "потенциал" един вид.
 
трагичен си
Да де, айви емси.
Пиес.. нямам нищо против да получиш удовлетворение. Ако това е което искаш, и след като ще го получиш ако Блинки шкартира темата, аз нямам нищо против. Дори бих ти съдействал, само че не мога защото нито познавам Блинки нито се меся в политиката на форума. Изобщо нямам никакво желание да се меся в мераците на който и да е.
 
Последно редактирано:
Да де, айви емси.
Пиес.. нямам нищо против да получиш удовлетворение. Ако това е което искаш, и след като ще го получиш ако Блинки шкартира темата, аз нямам нищо против. Дори бих ти съдействал, само че не мога защото нито познавам Блинки нито се меся в политиката на форума. Изобщо нямам никакво желание да се меся в мераците на който и да е.
според мен ако не си готов да инвестираш твои пари в очите на всеки, които е събрал парички и може да инвестира, изглежаш като човек, който няма да има реална мотивация бизнеса да успее защото нищо не е заложил. когато някой не е заложил нищо а само работи в бизнеса е работник. обикновено хората с пари правят нещо сами след което наемат работник. другия проблем на малкия офлайн бизнес е че за да си изряден данъчно, на 1500 лв чиста печалба и при легална заплата трудов договор зя 1 човек за да няма проблеми с инспекцията по труда остатъка е към 7- 800 лв ако не и по-малко. помисли за нещо което ще прави по-бързо повече пари иначе няма смисъл нито ти нито никой да се занимава. само ще задлъжнееш към нап като мен :)
 
според мен ако не си готов да инвестираш твои пари в очите на всеки, които е събрал парички и може да инвестира, изглежаш като човек, който няма да има реална мотивация бизнеса да успее защото нищо не е заложил. когато някой не е заложил нищо а само работи в бизнеса е работник. обикновено хората с пари правят нещо сами след което наемат работник. другия проблем на малкия офлайн бизнес е че за да си изряден данъчно, на 1500 лв чиста печалба и при легална заплата трудов договор зя 1 човек за да няма проблеми с инспекцията по труда остатъка е към 7- 800 лв ако не и по-малко. помисли за нещо което ще прави по-бързо повече пари иначе няма смисъл нито ти нито никой да се занимава. само ще задлъжнееш към нап като мен :)
Няколко пъти съм написал, че е за съфинансиране. Като търся парите за техниката. Останалите неща освен готварската техниката не са по-малко от 1/2-ра от парите за техника. 2500 лв. ми стигат за техника засега.
 
Да де, айви емси.
Пиес.. нямам нищо против да получиш удовлетворение. Ако това е което искаш, и след като ще го получиш ако Блинки шкартира темата, аз нямам нищо против. Дори бих ти съдействал, само че не мога защото нито познавам Блинки нито се меся в политиката на форума. Изобщо нямам никакво желание да се меся в мераците на който и да е.
Ти не си проблема, а следствието от това, че форума не се поддържа и се позволяват подобен тип теми. Регистрацията ми е от 2015, но го чета от 2010. Тренда е яко надолЕ. Просто ме дразнят безсмислени теми като твоята, пишман бизнесмен-предприемач търси жълти стотинки за съдружие за баничарница без документи в умрял град. Колегите те правят за смях и ти, защото си кретен се връзваш вместо да помолиш, да се махне темата.
Както и да е - сега ще се отпиша от темата да не ми излизат известия, поне да не се разочаровам от администрирането и посоката, в която се води форума. Прави са някои като казват, че тук стана борса купувам продавам фб профили.
 
Ти не си проблема, а следствието от това, че форума не се поддържа и се позволяват подобен тип теми. Регистрацията ми е от 2015, но го чета от 2010. Тренда е яко надолЕ. Просто ме дразнят безсмислени теми като твоята, пишман бизнесмен-предприемач търси жълти стотинки за съдружие за баничарница без документи в умрял град. Колегите те правят за смях и ти, защото си кретен се връзваш вместо да помолиш, да се махне темата.
Както и да е - сега ще се отпиша от темата да не ми излизат известия, поне да не се разочаровам от администрирането и посоката, в която се води форума. Прави са някои като казват, че тук стана борса купувам продавам фб профили.
Недей ходи там, има и умни хора, които разбират и дикиш хваща. Това, че града бил умрял си е лично твое извращение (по Гърбов). И останалите ти разбирания и те.
 

Горе