Търся хора за разработка на сайт.

От: Търся хора за разработка на сайт.

Че 20к уникални на ден много ли са? :lol: С 20к уникални на ден най-много да прави по 10 евро на български сайт от адсенс, а тя се засилила милата сървъри да купува :D

Ти не ги разбираш тези работи. Сървърът е само за имидж.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Ако не беше забранено, щях да поставя реклами из темата. Гледам много активни участници.


П.П.: Между другото, не знам дали сте чели историята за Гугъл. Ако не сте, прочетете я. Аз съм много, мноооого далеч от толкова голям успех, световна известност и т.н. Единствоното, което исках да дам като пример е, че са подценявали и собствениците на Гугъл... знам, че пак ще се изпишат 100 коментара от недоразбрали тъпаци с въпроса: Къде се сравнявам с тях? Отговора е: Не се и опитвам да се сравнявам, защото не мога да програмирам и да измисля чак такава иновация. Просто давам пример как са ги пренебрегвали. А после?

Извинявай, не бях ли аз този, който вчера ти каза нещо подобно?

Казах ти неписания закон за идеите - когато 10 човека ти кажат че идеята ти е тъпа и не си заслужава - РАЗВИЙ Я!

Но има една тънка особеност - говорим за иновация, уникалност, новаторство. А мисля, че на теб и 2% уникалност са ти много.

Успех!
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

АХАХАХХА, айде действай и ела след няколко години да ни натриеш носовете, като ни дадеш 5к евро да отидем на кръчма и да се почерпим за твое здраве :clap:

Да, ще дойда да ви натрия носовете, но няма да ви дам 5000 евро. А само ще ви подхвърля няколко жълти стотинки, за да се влачите и търсите.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Гугъл са действали за своя сметка отначало, инвестирали са своето време, умения и най-вероятно и парички са дали за това-онова момчетата преди да ги забележат.

Успех!
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Само че, забравяш една малка подробност. Много от хората писали в тази тема имат уникални/популярни проекти, от които печелят, хранят семейства и живеят добре, а ти имаш единствено самовнушението, че си измислила нещо уникално, което не е ясно дали ще успееш да реализираш. Така, че е най-добре с жълтите стотинки да си наемеш хора, които да реализират гениалните ти мисли.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Не зная Unwise до колко е медиум или просто е добър анализатор, но обясних същите неща на лично на възложителя, след като се запознах с идеята всъщност. Евала и за отношението да помогне с насоки. Харесва ми и последното мнението на manuel. Но хубаво е когато има и двете страни (плюещи и помагащи), за да може в крайна сметка човек да си направи по-истинска и обективна оценка на питанията и отговорите си.
В крайна сметка личното ми мнение е, че всеки сам трябва да опита късмета си, като се опита да научи от всичко, макар и по малко. А кооперация се прави:
1. В случай на липса на пари и то временно;
2. Приятелството е едно на ръка с общата идея (риска е еднакъв и всичко се обсъжда на 6 ракии);
3. Имаш нещо повече зад гърба си и искаш да "лапаш" още повече;
4. Наистина си гола вода с наистина малко пари {наскоро ми предложиха между другото да направим сайт за онлайн сварка с реални пари или да играем мач на компютърна игра, който се стриймва и реални хора да залагат на него.. [Сигурно се сещате какво отговорих.. (и да не вземете идеята, ей :D )]};
5. Останалите неща от живота вече не те задоволяват. Всъщност имаш дълбкк психологически проблем, или по-скоро временна депресия..
6. И т.н. :)
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Знаете ли кво? Боли ма фара за мнението ви. Майната ви на всички и приятен ден!
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

20 к потребители между другото са перфектни, дори и прихода да се дели на 4-5-6... НО ако сайта НЕ Е български, а за европейци и американци. АКО се предлага нещо, което струва пари, но се получава БЕЗПЛАТНО. Имаш уменията и средствата да започнеш и продължиш... Ще те засипят с пари... от ДАРЕНИЯ само. Риска е голям, но мечтите са големи също.. Това само съм го чувал...
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Знаете ли кво? Боли ма фара за мнението ви. Майната ви на всички и приятен ден!
cool-story-babe-now-make-me-a-sandwich-pink-font_design.png


И не псувай. Ако си решила да правиш бизнес, научи се да се аргументираш и да защитаваш мнението си.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Знаете ли кво? Боли ма фара за мнението ви. Майната ви на всички и приятен ден!

Някой чул ли е глас от тая "девойка" или само чат?
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Че изобщо някой има ли потъврждени девойка ли или някой девойковец :D
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Подобни теми всеки път се развиват еднотипно - мега идея от нов--> даване на съвети от местните-->хейт от местните-->хейт между местните -->помпане на репи-->задължително споменаване на фразата''голям потенциал''-->кофа:)
Ми ти да не си намерил ново поприще като страничен наблюдател и анализатор?

Аз пробвах да хейтна масово, ма не ми се вързаха. :rolleyes: Всеки си мисли че за него точно не се отнася...
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Добре де, прати ми едно ЛС, да видим за какво става въпрос и мога ли да помогна.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Знаете ли кво? Боли ма фара за мнението ви. Майната ви на всички и приятен ден!
Имах някакво супер дребно желание да помогна. Дадох няколко насоки, имах желание да укажа съвсем дребна помощ (с ресурс, който не ми коства много), но с този лаф може да закопаш всеки доброжелател. Колкото и да се мъчиш да помогнеш на човек, каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Най-глупавото от цялата тема, е че авторката на "бизнес проекта", вместо да отсее полезните мнения и да се опита да разговаря в темата с хората, които се опитват да помогнат или да дадат идея... тя просто започна да се държи арогантно и да говори по супер селски начин. Типично за човек с комплекси и ниско самочувствие, да чете и отговаря само на нападките, но не и на полезните отговори.

Смешното в цялата ситуация е това, че много от хората не могат да подтиснат огромното си его и когато им посочиш грешките, започват да обиждат като някакви каруцари.

Вземете се осъзнайте, че не сте върха на хранителната верига и ако умеете да се разбирате с хората и да ги надъхате да работят с вас, чак тогава общите ви проекти ще имат някакъв шанс.
Не може човек без лидерски възможности да иска да "управлява" интелигентни хора и те да работят за да осъществят мечтата му.
Темата от забавна, стана мега жалка.
 
От: Търся хора за разработка на сайт.

Че и ми дава сива репутация, и ми пише лични съобщения :lol:
 

Горе