Украинка с нов световен рекорд на скок височина

Викаш европейска титла за България е по-маловажно от някаква безизвестна украинка :D

Не е истина с какви утайки се напълни страната...
 
Като е важно - отваряй тема, какво ни занимаваш - пускай темата, като гледам и за теб е много важно, къде ти е темата или ако не е тролване не може?

Това руските курви - даже и на една добра новина, пак нещо да мрънкат, да недоволстват, да се оплачат как се съсипа тая държава, пък укри да се споменат. Вие сте ебати и изродите.

Руските курви - има ли някъв вариант да сте доволни - някога? Ей, и като пускаш темата, за новината - да не забравиш и там да напишеш, за украинката, и как на никой не му пука за държавата.


Е това е журналистика и статии. Утайки много - ама е с такива като тебе и бандиманди - няма как да не се оправи държавата 🤣 🤣 🤣 .
 
Последно редактирано:
Вие сте ебати и изродите.
Да не си ходил по слънцето без шапка? Я си бягай в хардварето да трепеш руски генерали :D
 
Последно редактирано:
Появи се и другия безмозъчен идиот

449963404_1529748747814920_174873015612845604_n.jpg
 
Последно редактирано:
Появи се безмозъчен идиот
Точно това имах предвид като те пратих в хардварето палячо.
 

Нещо за това или щом няма украинци го подминаваме :)
Що не им направиш по едни пишлета и не ги пуснеш у фейса? Такъв вайръл ще направиш, че ще утрепеш рибата.
 
Викаш европейска титла за България е по-маловажно от някаква безизвестна украинка :D

Не е истина с какви утайки се напълни страната...
Защо да не е важно? Ама чисто хронологически рекордът беше поставен преди 10 дни, а този успех е от вчера.

Та като ти е кеф, пускай верно тема. Не вярвам някой да те охейти. А и двата спорта нямат нищо общо: единият е индивидуален, другият е колективен.
 
Що не им направиш по едни пишлета и не ги пуснеш у фейса? Такъв вайръл ще направиш, че ще утрепеш рибата.
Няма как да се гавря с български състезатели 🤨
 
Да не си ходил по слънцето без шапка? Я си бягай в хардварето да трепеш руски генерали :D
Там се карат за Тръмп в момента, оставали са руските генерали да глътнат въздух. 🤣
 
Там се карат за Тръмп в момента, оставали са руските генерали да глътнат въздух. 🤣
Правят молебен ухото на Тръмп да се инфектира ли?

Щом и него мразят, има некакъв фундаментален и сериозен проблем.
Все пак Тръмп е символът на западния капитализъм.

Хем евроатлантици, хем леви социалисти... 🤭
 
Правят молебен ухото на Тръмп да се инфектира ли?

Щом и него мразят, има некакъв фундаментален и сериозен проблем.
Все пак Тръмп е символът на западния капитализъм.

Хем евроатлантици, хем леви социалисти... 🤭
Много им е неудобен Тръмп, че не иска войни и е дружка с Путин 😁
 
Има напредък!
Не знам защо си мислиш, че ме вълнува Русия. Подкрепям ги в измислената война с Укрите, иначе все ми е тая. За мен е важно в България да е добре, не ме интересуват хамериканци, немци, руснаци и таджикистанци :)
 
Не знам защо си мислиш, че ме вълнува Русия. Подкрепям ги в измислената война с Укрите, иначе все ми е тая. За мен е важно в България да е добре, не ме интересуват хамериканци, немци, руснаци и таджикистанци :)
Такава им е цялата логика. Против ковид вкасината - антиваксър, не харесваш укропитеците , нато и ес - комунист и т.н. пропагандни наративи...
 
Не знам защо си мислиш, че ме вълнува Русия. Подкрепям ги в измислената война с Укрите, иначе все ми е тая. За мен е важно в България да е добре, не ме интересуват хамериканци, немци, руснаци и таджикистанци :)
Направо ме учудваш тази вечер. Да не си поркал?
 
Българка стана европейска на спринт! Сега дали някоя украинка ще й сложи във фейса адамова ябълка или пенис на гащите?
 
А дали ще
Българка стана европейска на спринт! Сега дали някоя украинка ще й сложи във фейса адамова ябълка или пенис на гащите?
А дали ще има цяла нова тема за това ?
 

Горе