Украинка с нов световен рекорд на скок височина

Тоя лош вятър запада го чака от след втората световна. Единствено чернобил задухахте, та съсипахте природата. Тая зима ще умираме ли от студ в ЕС - като миналата, щото русийката не дава газ?
 
Тоя лош вятър запада го чака от след втората световна. Единствено чернобил задухахте, та съсипахте природата. Тая зима ще умираме ли от студ в ЕС - като миналата, щото русийката не дава газ?
Той отдавна духа, пане. Зеленката клекна оня ден, скоро ще се дупи а после ще лиже задници наляво и надясно.
 
Последно редактирано:
Не, галфон. Обърнал съм палачинката 2013-2014, като пораснах.
По-добре да беше поумнял малко ...
 

Да си безмозъчна руска утрепка не е лесно, разочарованията са всеки ден.
 

Да си безмозъчна руска утрепка не е лесно, разочарованията са всеки ден.
Глупи, западните медии първи квичаха, че е мъж. Както квичаха и за трите дни. Толкова сте тъпи, че само за няколко часа забравяте какви лъжи сте ръсили.

И естествено имало руска намеса 😁 Даже еврогейските ви приятелчета успяха да вкарат и съмнения за руска намеса в Елин Пелин. Абе изобщо големи сладури сте.
 
Последно редактирано:
Ама всеки си качва каквото си иска бе, аз защо ли научих от вашите глупости тука. Щото вие сте най-глупавите и най-шумните, да пропагандирате и да има за какво да хейтвате,.

Елин Пелейн не знам изобщо за кво ми говориш спорт ли е, жена ли е, ама - сигурен съм, че е много важна новина, и ме боли целия кур, точно толкова за Елин Пелейн, колкот и за тебе. Сигурно ще е пак някаква джендърска, щом си се притеснил така.,


Оооо чакай бе, ти нали само говореше, как ще те превземат гейовете, и ще те еб** по улиците. Ти сега ще си още по-тъжен, че тая не се оказа джендърка 🤣 🤣
 

Да си безмозъчна руска утрепка не е лесно, разочарованията са всеки ден.
Чакай сега, тук точно не съм съгласен. И да е жена, тя има повече мъжки хормони от мъжете. Точно в бокса не е редно да я допускат. В случая любителите на Русия просто са яхнали вълната, иначе и аз съм против тези двете да участват.
Но пък украинката, която пак ги победи е смешно да я набеждават за мъж, точно нея.
 
Абе ти тея мизерници прошляци като ги гледаш, да не мислиш, че ги интересува, или че са гледали бокс някога. Точно да разправят, как видиш ли, ще ги порят утре джендерите. Те са само на опорки
 
Чакай сега, тук точно не съм съгласен. И да е жена, тя има повече мъжки хормони от мъжете. Точно в бокса не е редно да я допускат. В случая любителите на Русия просто са яхнали вълната, иначе и аз съм против тези двете да участват.
Но пък украинката, която пак ги победи е смешно да я набеждават за мъж, точно нея.
Не му разбивай розовите очила, той Ретарда от всичко разбира. Халифата е 100% жена

 
Не му разбивай розовите очила, той Ретарда от всичко разбира. Халифата е 100% жена

Е няма как това чудо да е жена, факт е, че е видимо по-яка физически от всички. И да се е родила жена, мъжките хормони са й дошли в повече. За голф става, но не и за бокс.
 
Е нали равенство на половете имаме?!
Какви са тия деления на мъже и жени се 1 сме в средновековието...
Всичко заедно се състезава и тва е.

На който не му отърва - има си кулинарни състезания (примерно).

ПП. Да не говорим че в днешно време има 40 и кусур пола - далече не са само мъже и жени. Не подобава на европейски институции да се ограничават така - дават лош пример на децата!
 
Това тайландското мене не ми прилича много на жена... 🤐

 
Украинец с първи златен медал за България. Форумът нещо е помръкнал, фейсът също. Гемиите ли ви потънаха?
 
Украинец с първи златен медал за България. Форумът нещо е помръкнал, фейсът също. Гемиите ли ви потънаха?
Ако не беше го написла нямаше и да разбера. Ами не е хубаво. Жалко, че се налага чужденци да се състезават за България при условие, че в борбата, щанагите и бокса винаги сме имали сериозни заявки за мдеали на всеки международен форум.

Кое те прави щастлив в случая? Победата на украинеца или липсата на български спортисти?
 
Златен медал имаме и от руснак.
Браво на Магомед.

Общо взето ми е безразлично. Те дори май не говорят български повечето ни топ олимпийци.

ПП. Бай Тошо не би допуснал такова нещо.
 
Последно редактирано:
Всъщност Божидар Андреев е единственият ни медалист с българско име :)
(гледайте видеото долу)


ПП: ... и е от едно близко село :D
 

Горе