Украйна - Русия какво ви е мнението

За пръв път го виждам сливенският гьонсурат да сложи намръщка.

Засегна се.

Много се засегна..
:(
 
Сайта на Дилянчето избухна и последния месец е чукнал над 400к посещения.

Досега можеше да сме извадили малко по-адекватната "алтернатива".
Ама греда... и това лято ще те пече тракийско слънце качен на скелето...
Те само моите са 200к
 
..Са махам, чи развАлих купона на господарката на темата, чак сивия кардинал са намръщи, а мамууу..

Та тва минах да ви кажа, че сте си кучета и ше си ви третират как си требе - кат кучета (та в тая връзка: еваларка Бай Дън, еваларка Си, еваларка Урсула, еваларка Пу!). Ма имате (и имаме) още малко време, аванс един вид.
Дайте нещо по-разнообразно.:)
 
Са махам, чи развАлих купона на господарката на темата
Ако визираш скромната ми личност - не си! Присъствието ти, макар и болезнено, е много полезно. Както казваше бай Тошо: "приземяване, приземяване, приземяване...''

Кучета! Що мразиш животинките?? Тва за рубриката ''въпроси и отговори". :)
 
Сайта на Дилянчето избухна и последния месец е чукнал над 400к посещения.

Досега можеше да сме извадили малко по-адекватната "алтернатива".
Ама греда... и това лято ще те пече тракийско слънце качен на скелето...

Еее, миии, па да. Дилянчиту пиши сааамо срещу амерканцити; вади документчита саамо за американцити. Тя не знай за Русия? Аз знам, тя не знай? Брех и профи журналетата с остър нюх, изградени канали и следователски навици, да му са низнай... !

Ше удари и 4 млн. другия месец, кат носи манджурляк на гладниьот таргет. Ах, лисичката...

И ти тва искаш, нали? Ох, мамачкаааа! Клик - Бейт, Клик - Бейт... Ссссууууу.. ох, мамачкааа..
Контре, мойхме го напрайм по-хубаво от Сакера; по-хубаво от Дюрана; по-хубаво от Лонго, и даже и от Матито Ерет (дамуебамайката агентурна цру мръсната муцуна).

Ама - на.:)

Прави го сайта:
делиш го на 2:
-едната част си пишеш "проруския" цру гнилоч,
-другата е мойта с реално инфо за Русия (дет ни един журналя не можа да се добре дои него, щот е открито и леснодостъпно предполагам..)

Аз мога да идвам да троля твойта, ти мойта - не. В мойта коментарите - заключени.

Казах. !
 
Голяма новина сред русоробите - Интерфакс съобщили, че България платила 8 пъти повече за Азерски газ от миналата година. В същото време не съобщават, че сме получили 8 пъти повече газ :D
 
Голяма новина сред русоробите - Интерфакс съобщили, че България платила 8 пъти повече за Азерски газ от миналата година. В същото време не съобщават, че сме получили 8 пъти повече газ :D
Я, дай твойто как Путин разрешил плащането на руски газ във всякаква валута.
 
Тя не знай за Русия?
Какво само набеждаваш матушка Рус? Според тукашния мозъчен тръст (и галоп, ако визираме $$-нийда) Русия няма технологии. Една Лада не може да направи, па камо ли масова цифровизация.

Виж, ако операцията е делегирана на чичо Си, може и да станат нещата... Тва вече е друго
 
Дилянчиту пиши сааамо срещу амерканцити; вади документчита саамо за американцити. Тя не знай за Русия? Аз знам, тя не знай? Брех и профи журналетата с остър нюх
Ахаа! Виж как те усети, момичето. Много сензитивен и интуитивен журналист

 
нещо си се объркал жестоко... у дома си имам много руски неща включително и жена ми ... , а ти у вас си мислиш , че имаш западни неща... нйо всъщност са източни от Китай. а ти си пакистанец...
Да, не споря, че са китайчета някои, частите сигурно, но нямам руско, брато. ;) А ти си византиец.
Що не си вземеш и руска кола, и ще затвориш кръга. ;)
 
Да, не споря, че са китайчета някои, частите сигурно, но нямам руско, брато. ;) А ти си византиец.
Що не си вземеш и руска кола, и ще затвориш кръга. ;)
чакам цвят...
 
Интерсен разговор с колега от Приднестровието проведен преди няколко дни. Та кратка предистория пича е дошъл в Англия лятото с гаджето си, нейната сестра и още 3ма други мъже и жени. Работи при мен от 2 месеца.

Миналата седмица се заговорихме и го питам:

Аз:От войната ли избягахте?
Той: Не, там не падат ракети. Обаче хората се страхуват, постоянно пращат терористи да слагат бомби и да тормозят хората по селата.
Аз: Кой руснаците ли?
Той: Луд ли си, украйнците...

Пича говори руски, малко румънски и няколко думи на български имал далечна пра-пра баба бесарабска българка....
 
Последно редактирано:
Американско РПГ с български снаряди OG-7 и на съседите прозорците ги няма

С вашия венен и боен експерт Ремайнди спорихме миналата година когато показваха снимките на руските БМП-та уж ударени пред болковете с РПГ-та. Обаче на 1 метър от изгорялата машина едни дограми,едни пердета лудница, една красота. Даже сажди нямаше :)
 

Горе