Украйна - Русия какво ви е мнението

Тука вървят новини на живо.

Важно, което разбрах: постигнати са споразумения за осигуряване на хуманитарни коридори. Тоест, руснаците пускат урките да бягат от опасните зони. Тва американците правиха ли го в Югославия, Ирак, Афганистан, че не помня?

 
И аз си го букмаркнах да си го чета вдругиден това горе че требва и малко ралта да свърша.
Вдругиден е Краят на Света, байнооо. Доде си свършиш работата, ше си умреш прост. (А аз - умен; оказва се, че разликата е минимална....):)
 
Вдругиден е Краят на Света, байнооо. Доде си свършиш работата, ше си умреш прост. (А аз - умен; оказва се, че разликата е минимална....):)
Значи, ще ядеш бой. Снощи с Асенчо ме успокоихте и днеска спах до 6:30. Утре пак ще рипна в 5 и ще бягам в мазето на комшиите, че ние нямаме.

Чакам си дългия ти пост за Путин. Много ми е важно мнението ти за него. :)
 
Тука вървят новини на живо.

Важно, което разбрах: постигнати са споразумения за осигуряване на хуманитарни коридори. Тоест, руснаците пускат урките да бягат от опасните зони. Тва американците правиха ли го в Югославия, Ирак, Афганистан, че не помня?

Днес е 3-ти март, утре е четвърти.
 
Значи, ще ядеш бой. Снощи с Асенчо ме успокоихте и днеска спах до 6:30. Утре пак ще рипна в 5 и ще бягам в мазето на комшиите, че ние нямаме.

Чакам си дългия ти пост за Путин. Много ми е важно мнението ти за него. :)
Утре в 5 липовият чай ще бъде в чайника. Като "Записки от подземието" на Достоевски ще е, ама "Записки за мазето в 5 сутринта":)
Днес е 3-ти март, утре е четвърти.
Прав си - големи сме галоши с нандибанди. Никакво по специално отношение на националният ни празник:(
Такива сме - вари ни, печи ни, туй то, бат Дефе...:)
 
Утре в 5 липовият чай ще бъде в чайника. Като "Записки от подземието" на Достоевски ще е, ама "Записки за мазето в 5 сутринта":)

Прав си - големи сме галоши с нандибанди. Никакво по специално отношение на националният ни празник:(
Такива сме - вари ни, печи ни, туй то, бат Дефе...:)
Не това казах, знам че по принцип трудно ми се разбира, когато не поясня. Просто казах, че днес е 3-ти март и това от съзнанието на българите няма как да го изтрият с долнопробни хватки и дадоха назад, утре ще ни атакуват пак с пълна сила.
 
Абе нанди бе, що се пънеш да ми цитираш статии на бивши депутати и членове на нац. ръководство от БСП, можеше направо Цола Драгойчева или Дража Вълчева. Със същия успех, мога да ти цитирам Рудолф Хес за да защитя идеите на нацизма. Защо се пънеш, след като признах, че целия свят са нацисти освен свободните страни - Беларус, Северна Корея, Еритрея, Русия и Сирия. Гледам хубава седянка си заформихте във вашия балон, не искам да я развалям.

Но с рикс да я "засегна" ще споделя следното:

Наследниците на болшевиките действат точно като тях - набеждават политическия елит на неудобна за тях държава за нацистки и нахлуват в нея да я "денацифизират" и да донесат мир. Нищо че президентът Зеленски в момента има рекорден за страната рейтинг от 90% одобрение, а нацисти има само в главите на Путин и на българските русофили.

Така действат и у нас през 1944 г. Неслучайно личности като Н.В. Цар Борис Трети и ген. Христо Луков до днес биват наричани "нацисти" от наследниците на българските комунисти, посрещнали с цветя червената армия.

Днешните шумкари и еквивалент на партизаните от онова време, са привържениците на Костадин Копейкин и "Възраждане". Профилът им е същия - предимно необразовани маргинали, тълкуващи държавата не като родина, която трябва да развиват работейки и развивайки себе си, а като нещо, което е длъжно да ги отглежда и да финансира собствената им некадърност. Те нямат национално самосъзнание и национална отговорност - биха продали род и родина на "денацификаторите" за жълти стотинки.
 
Абе нанди бе, що се пънеш да ми цитираш статии на бивши депутати и членове на нац. ръководство от БСП, можеше направо Цола Драгойчева или Дража Вълчева. Със същия успех, мога да ти цитирам Рудолф Хес за да защитя идеите на нацизма. Защо се пънеш, след като признах, че целия свят са нацисти освен свободните страни - Беларус, Северна Корея, Еритрея, Русия и Сирия. Гледам хубава седянка си заформихте във вашия балон, не искам да я развалям.

Но с рикс да я "засегна" ще споделя следното:

Наследниците на болшевиките действат точно като тях - набеждават политическия елит на неудобна за тях държава за нацистки и нахлуват в нея да я "денацифизират" и да донесат мир. Нищо че президентът Зеленски в момента има рекорден за страната рейтинг от 90% одобрение, а нацисти има само в главите на Путин и на българските русофили.

Така действат и у нас през 1944 г. Неслучайно личности като Н.В. Цар Борис Трети и ген. Христо Луков до днес биват наричани "нацисти" от наследниците на българските комунисти, посрещнали с цветя червената армия.

Днешните шумкари и еквивалент на партизаните от онова време, са привържениците на Костадин Копейкин и "Възраждане". Профилът им е същия - предимно необразовани маргинали, тълкуващи държавата не като родина, която трябва да развиват работейки и развивайки себе си, а като нещо, което е длъжно да ги отглежда и да финансира собствената им некадърност. Те нямат национално самосъзнание и национална отговорност - биха продали род и родина на "денацификаторите" за жълти стотинки.
На Путин рейтинга в Русия също се е вдигнал. Тва какво значение има?

И огромна грешка е да вкарвате Путин в комунистическия наратив, ама ако само толкова си можете... Живи и здрави.
 
Абе нанди бе, що се пънеш да ми цитираш статии на бивши депутати и членове на нац. ръководство от БСП, можеше направо Цола Драгойчева или Дража Вълчева. Със същия успех, мога да ти цитирам Рудолф Хес за да защитя идеите на нацизма. Защо се пънеш, след като признах, че целия свят са нацисти освен свободните страни - Беларус, Северна Корея, Еритрея, Русия и Сирия. Гледам хубава седянка си заформихте във вашия балон, не искам да я развалям.

Но с рикс да я "засегна" ще споделя следното:

Наследниците на болшевиките действат точно като тях - набеждават политическия елит на неудобна за тях държава за нацистки и нахлуват в нея да я "денацифизират" и да донесат мир. Нищо че президентът Зеленски в момента има рекорден за страната рейтинг от 90% одобрение, а нацисти има само в главите на Путин и на българските русофили.

Така действат и у нас през 1944 г. Неслучайно личности като Н.В. Цар Борис Трети и ген. Христо Луков до днес биват наричани "нацисти" от наследниците на българските комунисти, посрещнали с цветя червената армия.

Днешните шумкари и еквивалент на партизаните от онова време, са привържениците на Костадин Копейкин и "Възраждане". Профилът им е същия - предимно необразовани маргинали, тълкуващи държавата не като родина, която трябва да развиват работейки и развивайки себе си, а като нещо, което е длъжно да ги отглежда и да финансира собствената им некадърност. Те нямат национално самосъзнание и национална отговорност - биха продали род и родина на "денацификаторите" за жълти стотинки.
Дано си вярваш, според мен си вярваш и не си трол. Ми добре, това е твоята позиция. Истинските държави не си изтриват историята, каквато и да е тя и от каквато и гледна точка на деня да е. Ние си трием историята. От много време. Ще започваме нещо на чисто ли ?
Бял лист? Айде напиши какво да напишем на един бял лист?
 
пп. Извинявам се, че ви развалих седянката
Ама, влез де. Поседни. Защо така плахо? Нещо за пийванье? :)
 
Толкова ли е капацитета? Жалко, очаквах повече.

пп. Извинявам се, че ви развалих седянката, може да започвате отново да си надувате вътрешния балон и да си се надъхвате един друг.
Няма никаква седянка. Ако ще се правиш на жертва, недей, ела с истински доводи, аргументи, ако ще и някой видеоклип. Всички сме жертви на тая история.
 
Защо не напишете в Гугъл и "Гладимор" като сте тръгнали с история да се занимавате...

А за пропагандата и фалшивите новини сами сте си виновни, че ги четете и следите. В много канали в Телеграм има достоверна информация за случващото се, а на този етап при война, е когато нещо се потвърди от двете страни.
 
Абе нанди бе, що се пънеш да ми цитираш статии на бивши депутати и членове на нац. ръководство от БСП, можеше направо Цола Драгойчева или Дража Вълчева. Със същия успех, мога да ти цитирам Рудолф Хес за да защитя идеите на нацизма. Защо се пънеш, след като признах, че целия свят са нацисти освен свободните страни - Беларус, Северна Корея, Еритрея, Русия и Сирия. Гледам хубава седянка си заформихте във вашия балон, не искам да я развалям.

Но с рикс да я "засегна" ще споделя следното:

Наследниците на болшевиките действат точно като тях - набеждават политическия елит на неудобна за тях държава за нацистки и нахлуват в нея да я "денацифизират" и да донесат мир. Нищо че президентът Зеленски в момента има рекорден за страната рейтинг от 90% одобрение, а нацисти има само в главите на Путин и на българските русофили.

Така действат и у нас през 1944 г. Неслучайно личности като Н.В. Цар Борис Трети и ген. Христо Луков до днес биват наричани "нацисти" от наследниците на българските комунисти, посрещнали с цветя червената армия.

Днешните шумкари и еквивалент на партизаните от онова време, са привържениците на Костадин Копейкин и "Възраждане". Профилът им е същия - предимно необразовани маргинали, тълкуващи държавата не като родина, която трябва да развиват работейки и развивайки себе си, а като нещо, което е длъжно да ги отглежда и да финансира собствената им некадърност. Те нямат национално самосъзнание и национална отговорност - биха продали род и родина на "денацификаторите" за жълти стотинки.

Не знам кой от твоите балони пръв да боцна - дали за комунистите или за образованите...
  • Видяхме антикомунистите/демократите какво направиха за почти същия период, за който комунистите направиха това, дето и сега го ползваш (пътища, сгради, електроцентрали, училища, вузове, ......). 1/3 по-малко народ, никаква армия, производство и износ нанай, съсипано образование + вече станаха 1.5 поколения крехки дебилчета с оскъдни знания за света и сбъркана морална система.
  • От втори в света по акъл преди 90-та година стигнахме до функционалната неграмотност на днешните (даже вече не-) "младежи" под 30-35 г.
Обаче темата не е за комунизма и за историята - обсъждаме последните 10-ина години макс.
Комунисти има само в кошмарите и в промитите мозъци на последните гореспоменати 1.5 поколения.

ПП: Присъстващите правят изключение, разбира се :) Всички тук са много образовани, схватливи и одухотворени :)
 
Аз правя паралел между сегашните действия и тогавашните, като показвам че се действа по една и съща линия/идеология - освободители, денацификация, всички против нас са фашисти и трябва да бъдат унищожени. Тая доктрина е измислена много отдавна за да минава пред шаранчета като теб. Правя този паралел, защото масово хората не познават историята, а който не познава историята е обречен да я повтаря. Ти си пресен пример. Самият Путин цитира СССР и как Украйна била измислена тогава и поради това претендира, че едва ли не принадлежи на Русия. Ама ти си гледай 10-на години назад и не се бой.
 
Последно редактирано:

Шефа на Ретро Музей се допитва до хората дали да премахне восъчната фигура на Путин. Интересни са отговорите в коментарите, по-точно това, че практически всички казват НЕ. Всички. Освен един по-шеговит "Махни го и без това не си приличат". А коментарите са над 800 в момента.
 
Последно редактирано:
Мадам Тюсо е верига музеи. Щом там го махат значи ще го махнат и в другите техни музеи. Някъде към 30 музея са общо в Америка, Европа, Азия и др.
 
Мадам Тюсо е верига музеи. Щом там го махат значи ще го махнат и в другите техни музеи. Някъде към 30 музея са общо в Америка, Европа, Азия и др.
Това е извратено. Кой ходи да гледа восъчни фигури на хора?
 

Горе