Украйна - Русия какво ви е мнението

Щом от там са дали такива нареждания, значи и на тях не им е много добре, но пък кога им е било. :)
За децата и семейството. А как избират кои могат да тролят? Примерно имам едно приятелче на борсата, което скоро му изтича, да го свържа с Кремъл. :D Директно с кораба майка. или тук има филиали? :D
минават през мен :) Аз държа БГ филиала на Люблянка на TrollExpert Russia :)
 
Нещо по темата с троленето. :)

Виж файлът 29657

Някой още не знаят какво да пускат и какво не.
това са някакви аматьори Troll Pseudo Experts , не са от Кремъл. Наште задачи ги спускат на тикет в специализиран интерфейс :)
 
и с @nandibandi сме решили да си ги делнем,

Аз що чак сега го разбирам? Ма, казвайте ги тия неща, да си планирам отпуска... :confused:

Айде по темата:

Иде, иде контранаступа.. Оп, не станА

 
Аз що чак сега го разбирам? Ма, казвайте ги тия неща, да си планирам отпуска... :confused:
мче как бе дори резервация през Boocking съм ти направил в Villa Livia Boutique Apartments платена е предварително :)
1688882637047.png
 
мче как бе дори резервация през Boocking съм ти направил в Villa Livia Boutique Apartments платена е предварително :)
Виж файлът 29659

Консумацията на Е-коли и салмонела ние ли си я плащаме или се поема от посолството?

Ама тоз турчин прави каквото си иска:
Обещанието за НАТО е като ''ако слушкаш, дядо Коледа ще влезе през комина и ще ти остави подарък''. Тоя конфликт ще бъде тлеещ до края на света, така че нато - шъ, ама утре. ;)
 
Почват с експериментите :)

Латвия изпитва на латвийски език рускоезичното население - който се провали, напуска страната


Което пък от друга страна подкрепя нашия Възродителен процес :)
това Латвийците уж модерна технологична държава пък излезнаха страшни глупаци....
 
това Латвийците уж модерна технологична държава пък излезнаха страшни глупаци....
Те са си ок имам колеги и са нормални хора. Всички са руско говорящи. Правителството им е марионетно и се случват такива изпълнения постоянно. До миналата година за да почнеш държавна работа е било задължително владеенето на руски език. Сега им е казано отгоре какво да правят и те го правят.
 
Последно редактирано:
Току що Трайчо Трайков и някакъв друг експерт обяснаваха как Украйна щяла да бъде новия енергиен център на Европа...
 
  • Wow
Реакции: Vbb
Току що Трайчо Трайков и някакъв друг експерт обяснаваха как Украйна щяла да бъде новия енергиен център на Европа...
Е нали европата иска зелена енергия, сега кви глупости пишеш 🙄
 

Горе