Украйна - Русия какво ви е мнението

Този път Нанди е права, според мен и има верни доводи. Няма да влизам в спорове, че ще отиде петъка :D

П.П. Филма дали го няма по торентите?
 
Не всички релийси са баннати

Харесвам Оливър Стоун, и той не е много сигурен в истината, но това е истински журналист, арт директор, режисьор, който показва различните гледни точки едно към едно, поне както той ги вижда. Когато се колебае, пита директно. Той е човек, който не се кефи на войната, доколкото може я експозира, Не е като тия папагали, които ни заливат от всякъде.
 
На който му е интересно къде точно са се случвали нещата при централата, ето карта на мястото.

Виж файлът 22959
Жълтото квадратче е от където снима камерата, снима по посока на стрелката. Обстрелват се сградите в червеното квадратче, които между другото са надписани какво са - тренировъчен център. По права линия първия реактор е на 300 метра от тия сгради. Реакторите не са пряко свързани с този тренировъчен център, така че дори целия център да изгори, това няма да стигне до реакторите. Ето и гледка горе-долу от мястото, от където се обстрелва.
гледах на живо тази камера от самото начало до края и ти гарантирам, че стреляха под камерата и имаше пушек както под камерата така за кратко и в ляво от нея...
демек към реактора

Направо си беше в началото да не псувам пак! Даже към 3 и нещо дойдоха пожарните но руснаците не ги пуснаха чак в 5 и нещо ги пуснаха цялото нещо си беше тотална безотговорност...
 
Доста мрачни прогнози на Вацев


В подкрепа на заглавието на статията

 
Последно редактирано:
гледах на живо тази камера от самото начало до края и ти гарантирам, че стреляха под камерата и имаше пушек както под камерата така за кратко и в ляво от нея...
демек към реактора

Направо си беше в началото да не псувам пак! Даже към 3 и нещо дойдоха пожарните но руснаците не ги пуснаха чак в 5 и нещо ги пуснаха цялото нещо си беше тотална безотговорност...

Изобщо не е близо и не е стреляно по реакторите. Най-вероятно някой от "защитниците" му се е запалил молотова и от там е тръгнал пожара.........
 
 
гледах на живо тази камера от самото начало до края и ти гарантирам, че стреляха под камерата и имаше пушек както под камерата така за кратко и в ляво от нея...
демек към реактора

Направо си беше в началото да не псувам пак! Даже към 3 и нещо дойдоха пожарните но руснаците не ги пуснаха чак в 5 и нещо ги пуснаха цялото нещо си беше тотална безотговорност...
Не си единствения гледал внимателно :)
 
Не си единствения гледал внимателно :)
Крумов, и ти беше онлайн, видях те! Казвай веднага как ти се стори ситуацията, че на мен нерви не ми останаха!:)

Не съм следил отразено ли е и как по медиите, има ли опит за преливане на медийната чаша с "лудия диктатор полудява ядрено". "Обстрел по реакторите, по заповед отгоре, без оглед на последствията, за да завземат централата, (или дори нарочно, с цел поражения). Европа е под заплаха." Добре звучи. Обстрелът е по поставена възпламенима цел в тренировъчния център, но през призмата на офиц. евроатлантическа власт, раздутата медийно паника може да послужи за следващо ниво на заплаха от 'лудия диктатор'. Примерно.

Нали няколко стр. назад имаше новина отпреди ден-два, че армията презареждали с йод и друга, че се изкупил йода по аптеките (или че го спряли ли, как беше). Тва пак изглежда удобно за наливане в нивото на заплаха. (Но може и...?:))

Но никой, каквото и да говори, не може да ни отнеме преживяването с елфлейм. Бяхме свидетели на събитие на ядрена заплаха за съдбата на човечеството и беше вълнуващо, а вие не бяхте там и не знаете кво беше! Вие не бяхте там.....:)
На който му е интересно къде точно са се случвали нещата при централата, ето карта на мястото.

Виж файлът 22959
Жълтото квадратче е от където снима камерата, снима по посока на стрелката. Обстрелват се сградите в червеното квадратче, които между другото са надписани какво са - тренировъчен център. По права линия първия реактор е на 300 метра от тия сгради. Реакторите не са пряко свързани с този тренировъчен център, така че дори целия център да изгори, това няма да стигне до реакторите. Ето и гледка горе-долу от мястото, от където се обстрелва.
Мерси!:)
 
Крумов, и ти беше онлайн, видях те! Казвай веднага как ти се стори ситуацията, че на мен нерви не ми останаха!:)

Не съм следил отразено ли е и как по медиите, има ли опит за преливане на медийната чаша с "лудия диктатор полудява ядрено". "Обстрел по реакторите, по заповед отгоре, без оглед на последствията, за да завземат централата, (или дори нарочно, с цел поражения). Европа е под заплаха." Добре звучи. Обстрелът е по поставена възпламенима цел в тренировъчния център, но през призмата на офиц. евроатлантическа власт, раздутата медийно паника може да послужи за следващо ниво на заплаха от 'лудия диктатор'. Примерно.

Нали няколко стр. назад имаше новина отпреди ден-два, че армията презареждали с йод и друга, че се изкупил йода по аптеките (или че го спряли ли, как беше). Тва пак изглежда удобно за наливане в нивото на заплаха. (Но може и...?:))

Но никой, каквото и да говори, не може да ни отнеме преживяването с елфлейм. Бяхме свидетели на събитие на ядрена заплаха за съдбата на човечеството и беше вълнуващо, а вие не бяхте там и не знаете кво беше! Вие не бяхте там.....:)

Мерси!:)
Ма какво става сега с тая централа? Не се ли укротиха нещата?

Баща ми каза, че чул някъде, че руските войници пазят, за да я запалят урките. Честно казано няма да се изненадам ако го направят. Русия няма никаква, ама никаква полза да го прави.
 
И последно - жена съм. И по първични/вторични полови белези, и по самоопределяне. Има двама-трима човека във форума, които са ме виждали на живо и няколко, с които съм говорила по телефона. Който се съмнява в половата ми идентичност, давам телефон на ЛС да се чуем, но товаа каква съм няма никакво значение.
Ей това чаках..
Шегувам се. Шегувах се още в началото, но някой може да са мислили, че питам сериозно.
 
В САЩ минималното IQ за да кандидатстваш за армията е около 80 (което е супер слабо като цяло). Разбирай го, че там ходят хора, които нямат какво друго да работят ако им трябват бързи пари. Подозирам, че в Русия няма изискване.
Напротив има изискване. Доколкото знам, в армията им се допускат единствено хора с под 80 IQ и колкото ти е по-нисък, толкова повече се издигаш. Генаралите им са от училището за бавноразвиващи се, май. Те утре и по хигсбозона в ЦЕРН ще стрелят. Те тогаа ша ни са отели вола...
Прибави това, че повечето руски войници са около 20 годишни и веднага ще добиеш някаква представа. Аз и сега съм си откачен, но помня какъв бях на 20. Какво остава някой да ми даде конфликт и танк :)
За всеки случай вече писах на Просто Киро: "metaverse не го взимайте в армията".
 
"лудия диктатор полудява ядрено". "
Аз ей това не мога да разбера. Явно нивото на умствения капацитет сред обществото клони към 0.

Путин нито е луд, нито е диктатор. От друга страна за медиите всеки не играещ по западната свирка е такъв. Преди да се развълнуват демократите в темата да провертя внимателно какво става с човек неудобен на властите в САЩ или Франция. Може да не го вкарват директно в затвора, но е дискредитиран в обшеството и посещенията в специализирани заведения са му в кърпа вързани. Често до края на живота му.
 
Ма какво става сега с тая централа? Не се ли укротиха нещата?

Баща ми каза, че чул някъде, че руските войници пазят, за да я запалят урките. Честно казано няма да се изненадам ако го направят. Русия няма никаква, ама никаква полза да го прави.
Ми не знам, нищо не съм чул. Асеас извади картата, че е тренировъчен център. Чакам да каже и някой друг видял кадрите, по-компетентен от нас с елфлейм. Виждаше се стрелба, виждаше се нещо възпламеняващо се. Оттам насетне - какво е било - не мога да кажа. Вероятно е "фарс в тренировъчния център", най-добре да е.
 
От друга страна за медиите всеки не играещ по западната свирка е такъв. Преди да се развълнуват демократите в темата да провертя внимателно какво става с човек неудобен на властите в САЩ или Франция. Може да не го вкарват директно в затвора, но е дискредитиран в обшеството и посещенията в специализирани заведения са му в кърпа вързани. Често до края на живота му.
То, всъщност това е началото на истински тоталитаризъм с най-добрите технологични и всякакви възможности за контрол в историята. Другото, от гл.т. на днес, може да ги броим за тренировки за предстоящата (буквално или метафорично - кой както желае).

Е, да де - всички, не само нашите почитаеми "демократи в темата", искаме да не се случва, ясно.:)
 

Франс прес: В търсене на подкрепа Зеленски използва еврейския си произход


Когато беше избран за президент през 2019 г., бившият комик положи клетва върху Библията.

През 2020 г. в интервю за сайта "Таймс ъв Израел", той описва религията като личен въпрос и обяснява, че е получил "обикновено еврейско образование" и че "повечето еврейски семейства в СССР не са религиозни". - Много му е разбирал задника от религия на 10 години при разпада на СССР...

"Важно е милиони евреи по света да не мълчат. Нацизмът е роден в мълчание", пише той.....
 
Шегувам се. Шегувах се още в началото, но някой може да са мислили, че питам сериозно.
Ма то и да не се шегуваш, малък си ми.

Освен това си ваксиниран - сериозна пречка. :p
 
Тия ша са земат, усещам го. А и астрологичната подредба го вещае.
(Нали разбрахте двайсетина стр. назад, че сайта печели от повече контент. Аз затва гледам да ги подпомогна, и те деца хранят...:))
 

Горе