Украйна - Русия какво ви е мнението

На който му е интересно къде точно са се случвали нещата при централата, ето карта на мястото.

1646387037303.png
Жълтото квадратче е от където снима камерата, снима по посока на стрелката. Обстрелват се сградите в червеното квадратче, които между другото са надписани какво са - тренировъчен център. По права линия първия реактор е на 300 метра от тия сгради. Реакторите не са пряко свързани с този тренировъчен център, така че дори целия център да изгори, това няма да стигне до реакторите. Ето и гледка горе-долу от мястото, от където се обстрелва.
 
Съгласяваме се, че ционистите правят всички мръсотии по света, управлявайки сащ, и си стискаме ръцете. ;)

Съгласен съм но да добавим илюминатите, масоните и рептилите. Тогава вече може да си стиснем ръцете.
 
Байдън зодия скорпион на ръба на стрелец.
Путин зодия везни, класически тип.
 
За тези ли говорим ?

Най смешното е как всички медии тръбят, че агент на ФСБ е предупредил украинския президент за опит за убийството му :)... И всички медии ФСБ не е с Русия. По голяма глупост от това чели ли сте някога.
 
Най смешното е как всички медии тръбят, че агент на ФСБ е предупредил украинския президент за опит за убийството му :)... И всички медии ФСБ не е с Русия. По голяма глупост от това чели ли сте някога.
Същото е като ФБР или ЦРУ агент да сподели с Путин такова нещо.....
 
@nandibandi помагай за зодиите
Путин е зодия везни, въздушен знак, в диапазона на баланса. Байдън е буквално на границата между двете най-войнствени зодии скорпион и стрелец, огнена зодия. От друга страна огъня и въздуха са идеалната комбинация за голям пожар.
Хитлер е земна зодия, баси, роден е на 20-ти, също като Байдън, но на гранницата между телец и близнаци.
Сталин пък е на границата между стрелец и козирог.
 
Последно редактирано:
@nandibandi помагай за зодиите
Путин е зодия везни, въздушен знак, в диапазона на баланса. Байдън е буквално на границата между двете най-войнствени зодии скорпион и стрелец, огнена зодия. От друга страна огъня и въздуха са идеалната комбинация за голям пожар.
Хитлер е земна зодия, баси, роден е на 20-ти, също като Байдън, но на гранницата между телец и близнаци.
Сталин пък е на границата между стрелец и козирог.

Абе, стига сте ме бутали в тия зодии, бре. Това тест за полова идентичност ли е, не знам?

Искам да ви информирам, че не всяка жена разбира от зодии и може да готви. Аз съм от тия, но поне визуално не съм никак мъжествена. Просто нося много черти от характера на баща ми. :)
 
Аз това срещу евреите не го разбирам.
Аз напълно го разбирам. Откакто сащ прие всички евреи преди и по време на втората св. война, коренно промени политиката си.

Против съм да се мразят нации/етноси наа някакъв принцип, но евреите са доказали многократно, че са кофти сган. Не обикновените хора, но тия на лидерски позиции... Да си припомним, че те бяха първите, които набухаха насилствено народа си с експерименталните течности, без да членуват в организация, която ги задължаваше да го правят.

Май ще се окаже, че първи те изпълняват директивите на NWO. А дали пък те не ги създават?
 
Абе, стига сте ме бутали в тия зодии, бре. Това тест за полова идентичност ли е, не знам?

Искам да ви информирам, че не всяка жена разбира от зодии и може да готви. Аз съм от тия, но поне визуално не съм никак мъжествена. Просто нося много черти от характера на баща ми. :)
Сега и ти и @Noke и целия форум може да ми се смеете, но преди години имах приятелка, която правеше хороскопи но не на този принцип Алена, ами там с орбити, геоастрология, не знам си какво, дата и час на раждане, подреждането на планетите в момента на раждане и удивително познаваше.
 
Не разбирам от хороскопи ама наскоро ми светна че има ляб у тая работа.
 
Уран е бил в Козирог, когато руснаците са атакували ядрените реактори, сега получих информацията. Това предполага "ниско ниво на концентрация. По-добре отложете важните ангажименти за друг ден."

Затова са улучили тренирoвъчния център.

Част от месечният хороскоп на Путин пък гласи "Ще ви се прииска да отидете на екскурзия извън пределите на родината ви."
 
и удивително познаваше.
Чакай сега - тя ясновидка ли е била или астроложка? Щото в астрологията няма нищо такова като "сичко ша ти казвам, бате".

Там според подредбата на звездите се прогнозират някакви неща, но общо взето е въпрос на интерпретация и умение да говориш общи приказки със сложни термини. Нещо като политиката ;)
 
Да си припомним с умиление вчерашния ден

275201583_10216569881318846_8368095270573263365_n.jpg
 
Чакай сега - тя ясновидка ли е била или астроложка? Щото в астрологията няма нищо такова като "сичко ша ти казвам, бате".

Там според подредбата на звездите се прогнозират някакви неща, но общо взето е въпрос на интерпретация и умение да говориш общи приказки със сложни термини. Нещо като политиката ;)
Астроложка. За себе си го правеше, като хоби. Много би ми било лесно да пусна някакъв майтап и да се измъкна, да не ми слагат щампа, но истината е, че познаваше. Използваше някакви координатни системи, къде си роден, в кой ден и точно в кой час и как са били разположени планетите точно тогава. На мен ми дешифрира характера на 80%. Доколкото се познавам. Тя ми беше приятелка и тя предложи да ми направи астрохороскоп. не съм аз да съм го искал, така да се каже,
 
Абе, стига сте ме бутали в тия зодии, бре. Това тест за полова идентичност ли е, не знам?

Искам да ви информирам, че не всяка жена разбира от зодии и може да готви. Аз съм от тия, но поне визуално не съм никак мъжествена. Просто нося много черти от характера на баща ми. :)
Сега всички ще искат да видят как изглеждаш визуално
 
Не го гледайте, това не е филм за слаби сърца. Това е отвъд бруталити към фаталити.
Намерихме го в тубата, сестра ми го гледа. Аз още не мога да се наканя, заради ужасните сцени на насилие.

истината е, че познаваше.
Какво ти позна? Позна ли в кой крачол го носиш? :)
 
Сега всички ще искат да видят как изглеждаш визуално
Що за нездраво любопитство? Мен пък изобщо не ме интересува вие как изглеждате. Всички сте готини, само за ремайна се съмнявам.
 
Намерихме го в тубата, сестра ми го гледа. Аз още не мога да се наканя, заради ужасните сцени на насилие.
Този филм беше баннат.
 

Горе