Украйна - Русия какво ви е мнението

Какво ни интересува Турция? Идеята ви беша как Русия, а не ЕС помага на Гърция.

Какво изобщо има да се каже на това чипираното нещо, което сподели публикация на поглед.инфо, в която се твърди, че ЕС не били помагали. Видяха че пропагандата за русофилските овце с Фейсбук постове, че са молили на колене Путин да гаси пожара не минава и намесиха и Турция. Амеби...
 
опаа, тоя и съдийката която го пусна е от вашите
опааа докажи го , че е от наште , не ми пускай опорка написана от дебил във фейсбук! Само се чудя къде ти отидоха опорките за изнасилените от русните войници деца бе палячо
 
Какво изобщо има да се каже на това чипираното нещо, което сподели публикация на поглед.инфо, в която се твърди, че ЕС не били помагали. Видяха че пропагандата за русофилските овце с Фейсбук постове, че са молили на колене Путин да гаси пожара не минава и намесиха и Турция. Амеби...
Чек факърите да оборят написаното. Иначе не се брои.

п.с. много си истеричен напоследък. Това заради провала на контраофанизвата ли е или си имаш други ядове? :)
 
Пак бягаме от темата.. и не съвсем, но случая със съдийката е вирал, но пак показва колко е пълно с дебили.

Ок, споделила 1 статия с лика на Путин - русфилка е.

Ма да се върнем на основното, масово я оплюват щото пуснала тоя педал, и определила случая като лека телесна... и естествено веднага я помпят и с русофилството. Видяхме го като пример и тук, в форума.

Ми да де, ма те съдиите не определят нараняванията, а медицински лица.
Ето една интересна статия:

От нея накратко разбираме, че някой си пуснал жаба щото му се струвало, че бил незаконно задържан и жалбата била уважена.

Ма ето и причината:
В конкретния случай, от заключението на съдебномедицинската експертиза на живо лице, приложено по досъдебното производство, при разглеждане на делото, се установява, че описаните увреждания на пострадалата, поотделно и в съвкупност, са причинили на същата ВРЕМЕННО РАЗСТРОЙСТВО НА ЗДРАВЕТО, НЕОПАСНО ЗА ЖИВОТА – ЛЕКА ТЕЛЕСНА ПОВРЕДА.

Ето и какво се случва според законите, с които съдиите искат или не... трее се съобразяват..
Според разпоредбите на Наказателния кодекс, извършеното от жалбоподателя престъпно деяние (лека телесна повреда)се преследва по реда на частното обвинение (завеждане на наказателно дело от пострадалото лице). Това обстоятелство, според закона, не позволява спрямо същия да бъде взета каквато и да е мярка за процесуална принуда, включително и "Задържане под стража", поради което обвиняемият е освободен".

Та... не че я защитавам, ама май друг е за еб...
 
Бързо действа машината, яко се чисти реномето на съдийката путинофилка
 
докато садистите фашисти в Украйна безчинстват същото се случва и у нас.... и забележете от Стара Загора ... @Sky


"Случайно ли Гьонева пуска Касапина на свобода или проявява немарливост, за каквато вече е наказвана. В града се говори, че Гьонева е натисната от най-високо място, за да пусне на свобода Касапина? Все пак коя жена или майка, любител на децата и животните, ще пусне с лека ръка на улицата касапина, обезобразил с нож за 400 шева едно дете на 18 години?"
 
Бързо действа машината, яко се чисти реномето на съдийката путинофилка

Кое не е вярно, нали все ревеш за дискусии - давай, че до сега си тотал щета в опитите си да кажеш нещо.
 
Кое не е вярно, нали все ревеш за дискусии - давай, че до сега си тотал щета в опитите си да кажеш нещо.
дискусия с облъчен от руската помия как?
Виж си постовете - 90% повтавяш всяка лъжа пусната по темата.
 
дискусия с облъчен от руската помия как?
Виж си постовете - 90% повтавяш всяка лъжа пусната по темата.

Хахахахаха, 90% от постовете са ми да ви вадя облъчените душички.

Т.е. няма какво да кажеш, пак.

Тоталкаа
 
дискусия с облъчен от руската помия как?
Виж си постовете - 90% повтавяш всяка лъжа пусната по темата.
Да не би ти като ремайндера ди закачил нещо полско и украйнско? Толкова активна борба срещу всичко руско мирише на два пръста напикано месо ;)
 
Чек факърите да оборят написаното. Иначе не се брои.

п.с. много си истеричен напоследък. Това заради провала на контраофанизвата ли е или си имаш други ядове? :)

Откачалке чипирана, като те гледам как бълваш фалшиви новини по цял ден (без пропуск откакто е започнала войната) се чудя дали си прост платен трол, или безмозъчен безплатен трол. Това ми прилича на много жалък и тъжен живот. Честно казано не знам как изобщо в момента протича контраофанзивата, защото бях на планина и само тук влизах рядко да ви чета глупостите. На мен цялото това нещо не ми е жизненоважно... Обаче като си толкова отворена мога да мина до вас да ми кажеш в очите колко съм истеричен и.т.н глупости. Любопитно ми е каква проста копейка комунистическа си. Срещата ще е записана и постната тук. Ще е забавно...
 
Да не би ти като ремайндера ди закачил нещо полско и украйнско? Толкова активна борба срещу всичко руско мирише на два пръста напикано месо ;)

Едва ли, при него положението е горе-долу такова:

38uc9s.jpg
 
Откачалке чипирана, като те гледам как бълваш фалшиви новини по цял ден (без пропуск откакто е започнала войната) се чудя дали си прост платен трол, или безмозъчен безплатен трол. Това ми прилича на много жалък и тъжен живот. Честно казано не знам как изобщо в момента протича контраофанзивата, защото бях на планина и само тук влизах рядко да ви чета глупостите.
6by90i.jpg

На мен цялото това нещо не ми е жизненоважно... Обаче като си толкова отворена мога да мина до вас да ми кажеш в очите колко съм истеричен и.т.н глупости. Любопитно ми е каква проста копейка комунистическа си. Срещата ще е записана и постната тук. Ще е забавно...
17wpwu.jpg
 
Чек факърите да оборят написаното. Иначе не се брои.

п.с. много си истеричен напоследък. Това заради провала на контраофанизвата ли е или си имаш други ядове? :)
Кво? Искаш ли да мина през вас да ми го кажеш в очите?
Слизай.

Долу съм с телефона да те видим колко си отворена. Взимай тримери, сешоари, блендери ако щеш и слизай да записваме за форума. Заредил съм телефона. Слизай пред вас.
 
Наистина исках да се пише по темата, но ти и другата откачалка етериум или там какъв беше отдавна я оспамихте с чиповете в празните ви кратуни.
Искаш ли да мина през вас да ми го кажеш в очите това? (И да ти напукам муцуната за две секунди между другото?)
Слизай. Долу съм с телефона.
 
И Джорджано е от Стара Загора според предния линк...
Джорджано ли? Направо слизай да записваме, пред вас съм. Слизай, слизай. Слизай....

А, ти беше в мазето, качвай са, давай да та вида. Качи са, качи са, батерията ми е фул.
 
... Обаче като си толкова отворена мога да мина до вас да ми кажеш в очите колко съм истеричен и.т.н глупости. Любопитно ми е каква проста копейка комунистическа си. Срещата ще е записана и постната тук. Ще е забавно...
Олиии.. Макетно ножче ше вземеш ли?
 
дискусия с облъчен от руската помия как?
Виж си постовете - 90% повтавяш всяка лъжа пусната по темата.
Помия, така ли?
Слизай да го кажеш лично, долу съм.

Двамата с Новата слезте, ако требе и на немски ше говорим. Записваме за форума.
 

Горе