Украйна - Русия какво ви е мнението

Ами те най-вероятно са един и същ народ, тея дето са останали са асимилирани от арабите през VII век. Както казах, аз гледам от гледна точка на Европа и България, за мен е по-добре евреите да си имат държава там и да си се трепят с арабите колкот искат, нито едните нито другите искам да са в Европа. Даже трябва да благодарим на сър Джон, че го е направил това.
Ами по-вероятно е да не са, щото ако бяха сър Джон нямаше да ги внася на килограм. От гледна точка на Европа и България, ако сър Джон не беше давал такива обещания.. нямаше да има подобен конфликт. То като цяло ако бившите велики сили.. по сегашному "запада" не бъркаше в арабските лайна, сега нямаше да има такова алибабавстване на Европата. То, ако не бяха сър Джон и компания сега щехме да си плажуваме не само на черноморието, ма ко да са праи. Благодарим ти сър Джон.
Нещо ти си са отплеснал, къде съм споменал 1917г. ? Казах, че са окупирали голяма територия включително и Газа, а след това са се изтеглили, което противоречи на "завоевателната" теория.
Няма отплесване.. 1917 е годината на декларацията, тогава османците сдават багажа и тогава започва да се изпълнява плана на сър Джон да залее с протежета (евреи) палестинските земи, преди това няма грам еврейско владеене на земи. Само фантазии.

Твойта фантазия започва някъде по средата на историята, затуй имаш такова объркано виждане.

Ето я "експанзията" от която се отказват:

Виж файлът 30930
 
за мен е по-добре евреите да си имат държава там и да си се трепят с арабите колкот искат
Колко па да ти е добре, когато конфликтът, който щатите и чифутите създават в момента, заплашва да прерасне в глобална, може би 3-та световна война?

И изобщо, колко па да ти е добре, когато ежедневно биват убивани и осакатявани деца?

Знам, че мнението ти е прагматично, но когато говорим за човешки (ДЕТСКИ) животи, за мен това е мнение на СОЦИОПАТ.
 
Ами по-вероятно е да не са, щото ако бяха сър Джон нямаше да ги внася на килограм. От гледна точка на Европа и България, ако сър Джон не беше давал такива обещания.. нямаше да има подобен конфликт. То като цяло ако бившите велики сили.. по сегашному "запада" не бъркаше в арабските лайна, сега нямаше да има такова алибабавстване на Европата. То, ако не бяха сър Джон и компания сега щехме да си плажуваме не само на черноморието, ма ко да са праи. Благодарим ти сър Джон.
Били са до асимилацията от арабите, щот зачекна кой бил и кой не бил там, реално до преди това са един и същи народ, след това по редица причини се променят.

Ако немаше тоз конфликт, щеше да има друг. Тия акО-та в историята нали знаеш, че нямат никаква стойност. Ако тва и ако онова са само някакви хипотези и теории. Щото акО лошия запад (в това число е и България) не се е бил намесил срещу арабските лайна, можеше Европа да е арабски континент. Не знам къв е тоя авто-мазохизъм който проповядваш с идеята да си обективен. Що си мислиш, че арабите ще са обективни към нас и ако имат/ха възможност, нема се намесят в наще лайна? Тия много обективните и не заемащи страна, накрая ги клецат и от двете страни.

Както е казал един известен коментатор "не вкараш ли, щи вкарат". Та предпочитам ние да вкараме първи и да диктуваме световния ред, за да не ни го вкарват на нас и реда да се диктува от араби и азиатци.

Няма отплесване.. 1917 е годината на декларацията, тогава османците сдават багажа и тогава започва да се изпълнява плана на сър Джон да залее с протежета (евреи) палестинските земи, преди това няма грам еврейско владеене на земи. Само фантазии.

Твойта фантазия започва някъде по средата на историята, затуй имаш такова объркано виждане.
Ич не си фанал ква ми е тезата. Нанди обясняваше за некви нови завоевания в Газа, та от там казах че Израел вече я е бил окупирал веднъж, заедно с още доста територия, която после връща обратно... демек това че искат да си разширяват територията е фантазия.

И изобщо, колко па да ти е добре, когато ежедневно биват убивани и осакатявани деца?
Ау, от "тая нацистка пасмина требе да се заличи" до "убиват деца"... кога извървя пътя до пацифизма? Естествено че не подкрепям да се избиват деца ама реалността е такава, винаги ще има войни и убийства ма предпочитам да не са в Европа.
 
Щото акО лошия запад (в това число е и България)
Ех, тая европа бре нищо не ставало без нея. Спрял ги е Ян Собиески крал на Полша ( хмм чакайи те мяай бяха славяни поляците тцтцтц< гадове са ама понякога стават )
 
Ех, тая европа бре нищо не ставало без нея. Спрял ги е Ян Собиески крал на Полша ( хмм чакайи те мяай бяха славяни поляците тцтцтц< гадове са ама понякога стават )
Личи си, че си бягал от часовете по история. Прочети малко за кан Тервел.
 
Ау, от "тая нацистка пасмина требе да се заличи" до "убиват деца"... кога извървя пътя до пацифизма?
Толкова безумен паралел правиш, че чак ми е неудобно. В Украйна от 2014-та та до ден днешен най-много цивилни са убили украинските фашисти. Докато братушките удрят основно военна инфраструктура, укро-гадта удря цивилни обекти - ЦЕЛЕНАСОЧЕНО!

Паралел може да се прави между 404 и чифутланд - два фашистки народа, които правят етническо прочистване на коренните жители на територии, които агресорите са обявили за свои. И двете нации просто са си генетично програмирани да бъдат гадни. Точно така, пишете ме антисемит. ;)
 
Личи си, че си бягал от часовете по история. Прочети малко за кан Тервел.
Тези мюслита който спира Хан Тервел край Константинопол нямат никаква връзка с Османската империя. Дори не са турци ;)
 
Тези мюслита коИто спира Хан Тервел край Константинопол нямат никаква връзка с Османската империя. Дори не са турци
Говорим за араби бе приятел, пак си неадекватен.

Толкова безумен паралел правиш, че чак ми е неудобно.
Във всички войни умират деца, като се правиш на пацифист реви за всичките, а не за тези които ти аресват.
 
Говорим за араби бе приятел, пак си неадекватен.
Ти каза западния свят ги спира .. това е пред Виена Ян Собиески спира Османската империя. Тервел спира арабите по-късно наричани маври и след това те завладяват Испания.
 
Във всички войни умират деца, като се правиш на пацифист реви за всичките, а не за тези които ти аресват.
Рева! За всичките! Включително за децата на Донбас, избивани поголовно от нацисткия режим в Киев.
 
Ти каза западния свят ги спира .. това е пред Виена Ян Собиески спира Османската империя. Тервел спира арабите по-късно наричани маври и след това те завладяват Испания.
Заеби, ти си частен случай.

Рева! За всичките! Включително за децата на Донбас, избивани поголовно от нацисткия режим в Киев.
Не съм видял да ревеш за убитите украинчета и тия къде седяха цяла зима без ток и вода, ма за палестинчетата ревна веднага.
 
Не съм видял да ревеш за убитите украинчета и тия къде седяха цяла зима без ток и вода, ма за палестинчетата ревна веднага.
Защо са седяли? Нали всу сваляше всички руски ракети?? o_O
 
Фактите

394282499_10168500933745596_2555639863149157914_n.jpg
 
Отново много добре издържан аргумент.

Абе, кой ви ги подава тия плоски фрази? По-бездарен човек едва ли се е раждал някога.
 
Какво стана с Русия и Украйна, даже по телевизора не ги дават вече ? 🤥🤡🤡

Явно съм много на зад, за 6 месеца не гледане на новини. Военната операция свърши ли ?

Почти цяла емисия изгледах и така се успокоих, че машините за гласуване са супер сигурни и защитени. Нямам търпение да гласувам!
 
Зачетах се в последните 1-2 страници да видя аджеба как върви спора за Украйна, а то се оказва, че вече не се спори за Украйна а фокуса се измества към конфликта между Израел и Хамас.

Много добре, браво в тренда сте !

Малки сладки трансмитери на "актуалните" вълнения. Сладури ;)
 

Горе