Украйна - Русия какво ви е мнението

Айде, руските курви, сигурно са почивка, утре ще ви се изсерат в устата и от руското посолство, че днеска трябва да лочат водка

3c8bf2e0adc4e19e5b78a3763b7ddd87.png
 
Годината свършва след броени часове. Достатъчно скоро ли е? :D

1691572676507-png.30104


йде, руските курви, сигурно са почивка, утре ще ви се изсерат в устата и от руското посолство, че днеска трябва да лочат водка
Киевското метро минало на подводници вместо мотриси разправят
 
Без да чета в детайли - от километри се вижда че украинците пак са си избомбили техните.

Откак им спреха помощите, противно на всякаква логика почнаха да "мачкат руснаци, да си връщат територии, а руснаците от отчаяние им бомбят цивилното население"...
 
Днес една руска ракета Х-101 падна на 430км от украинската граница и за малко да опраска Ставропол. Излишъка от “високоточни” ракети и водка, в комбинация с умствен дефицит е лоша комбинация!
 
Днес една руска ракета Х-101 падна на 430км от украинската граница и за малко да опраска Ставропол. Излишъка от “високоточни” ракети и водка, в комбинация с умствен дефицит е лоша комбинация!
Е, пак е по-добре от укрите дето се бомбят сами и рев после: Русия, беше 🤣
 
A3007142-16E8-45AC-BA56-478E29D39BA4.jpeg
Карта на Лукойл бензиностанции в Ню Йорк и околностите 😂😂😂😂

Толкова относно санкциите и кой с кого прави бизнес. Демокрация ;) 🤭
 
Последно редактирано:
Сега въпросът е ще ще отидат ли русофилите тук на фронта, или пак ще го дават задклавиатурни мижитурки. Въпросът ми е риторичен. :)
 
Сега въпросът е ще ще отидат ли русофилите тук на фронта, или пак ще го дават задклавиатурни мижитурки. Въпросът ми е риторичен. :)
Аз в армията съм бил и война съм видял на живо ама по-скоро е интересно вие ще защитите ли светата демокрация?
 
Хахах, тоз и тука ли е шернал, явно му е важна тая новина, е виждаме кой му се връзва. Дружинка пауър.
 
Хахах, тоз и тука ли е шернал, явно му е важна тая новина, е виждаме кой му се връзва. Дружинка пауър.
Разби се, че е важна. Това дава шанс на драскачи като вас да се видят какви са смели. За жалост писането и действията са две много различни неща.

Аз в армията съм бил и война съм видял на живо ама по-скоро е интересно вие ще защитите ли светата демокрация?
Войната между два селски квартала не го броим. Не съм сигурен, че си видял истинска война, но карай. Едва ли смешко като теб ще отиде да случи в Афганистан, или друга "гореща" точка на света. Ние какво ще браним си остава наше решение. В този и вид тази държава не заслужава подкрепата на цивилните си граждани, за другото си има специализирана армия.
 
Разби се, че е важна. Това дава шанс на драскачи като вас да се видят какви са смели. За жалост писането и действията са две много различни неща.

Хахаха, както писах и в другата тема.. тва не е новина, подобен указ има от края на 2022.

Но пък е чудесен пример за папагалстото и тия, които му се връзват
 
Разби се, че е важна. Това дава шанс на драскачи като вас да се видят какви са смели. За жалост писането и действията са две много различни неща.


Войната между два селски квартала не го броим. Не съм сигурен, че си видял истинска война, но карай. Едва ли смешко като теб ще отиде да случи в Афганистан, или друга "гореща" точка на света. Ние какво ще браним си остава наше решение. В този и вид тази държава не заслужава подкрепата на цивилните си граждани, за другото си има специализирана армия.
Не съм казал , че съм се бил във война. Видях какво е през 2000та в Косово след края на войната. В този вид държавата е заради “граждани” евророби като вас. Армия няма след влизането в ЕС и НАТО. А за вас е ясно, че като олъховете ще сте първите избягали 😉
 
Не съм казал , че съм се бил във война. Видях какво е през 2000та в Косово след края на войната. В този вид държавата е заради “граждани” евророби като вас. Армия няма след влизането в ЕС и НАТО. А за вас е ясно, че като олъховете ще сте първите избягали 😉
И аз съм видял, по филмите много войни съм гледал. .;)
Кои ще са първите избягали викаш? :D
 
И аз съм видял, по филмите много войни съм гледал. .;)
Кои ще са първите избягали викаш? :D
На живо бате, на живо ама няма как да го разбереш преди да го видиш какво е наистина.
 
От ЕС ще се върна да ви гледам сейра от това дето ще бъде 😉
Гледай ни го. И уний междукрачие също ще ти покажем, ако решиш. ;)
Разбирам го, израснал съм измежду военни, знам доста по-добре от теб.

Голема ирония да го казваш това, коги си избегал вече в чужбина...
По-далеч да бягат. Да бъде, дано. ;)
 

Горе